Ładowanie...

Warsztaty z bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Przez
4,3/5
1 648
Warsztaty z bezpieczeństwa ruchu drogowego.

WORD w Bydgoszczy Oddział Terenowy w Inowrocławiu wraz z PZMOT Inowrocław, Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu i Starostwem Powiatowym organizowali Warsztaty na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Kierowcy, którzy brali udział w ćwiczeniach jazdy samochodem, mogli poćwiczyć sytuacje poślizgowe samochodem wyposażonym w troleje.

Przeprowadzono również zajęcia praktyczne i teoretyczne z policjantami, diagnosta i ratownikiem medycznym. W warsztatach brały również udział dzieci, którym zajęcia dały mnóstwo radości, ale również nowej wiedzy.

W treningu doszkalającym technikę jazdy wzięło udział 15 osób, które odpowiednio wcześniej zgłosiło swój udział. Wszystkie osoby dorosłe wraz z dziećmi zostały podzielone na grupy.

Warsztaty były podzielone na 4 części:

  1. Na początku wszystkim osoba został przedstawiony film pt. ‘Pamiętaj, masz jedno życie’ Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Policjanci z inowrocławskiej komendy omawiali go, rozmawiali z uczestnikami, odpowiadali na pytania odnośnie przyczyn wypadków, odpowiedzialności i różnych innych sytuacji na drodze.
  2. Nauka dzieci i młodzieży zajęli się ASP. szt.Izabella Drobni EckaorazJarosław Kopeć, kierownik WORD Oddział Terenowy Inowrocław. Dzieci mogły poznać zasady ruchu drogowego, pojeździć rowerem po miasteczku rowerowym, spotkać się ze strażakami i zobaczyć ich sprzęt.
  3. Wszystkim przybyłym kierowcom zostały udzielony instruktaż odnośnie stanu technicznego pojazdów oraz jego nieprawidłowości, które są czasami spowodowane zaniedbaniami kierowcy. Był za to odpowiedzialny Zbigniew Wasowski, diagnosta PZMOT.
  4. Dzieci i dorośli zostali poinstruowani przez Ratownika medycznegoRadosława Manowskiego jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej, jak wezwać pomoc i jak zaalarmować służby o zagrożeniach.
  5. Kierowcy poznali technikę jazdy i przećwiczyli jazdę samochodem z zamontowanymi trolejami. Tym elementem warsztatu zajął się Kierownik Centrum Szkolenia Kierowców w BydgoszczyRoman Walorczyk.

Na sam koniec Każda osoba biorąca udział w warsztatach otrzymała upominki w postaci odblaskowych kamizelek, breloków, taśm oraz książek edukacyjnych. Dzieci otrzymały również maskotki policyjne i gry ‘bezpieczne miasteczko’.

patrycja
Patrycja Chudzińska 48 posty
Z firmą związana od kilku lat. Zajmuje się głównie klientami biznesowymi, ale czasem napisze jakiś konkretny artykuł.
Partnerzy osk
Ośrodek szkolenia kierowców ATC
Ośrodek szkolenia kierowców gps-naukajazdy
Ośrodek szkolenia kierowców ABC
Ośrodek szkolenia kierowców L-Express
Ośrodek szkolenia kierowców przewoźny
Ośrodek szkolenia kierowców ekstern
Ośrodek szkolenia kierowców elenauto
Ośrodek szkolenia kierowców zuburzycki
Ośrodek szkolenia kierowców Auto-Kurs
Ośrodek szkolenia kierowców terlikowski
Ośrodek szkolenia kierowców krupinscy
Ośrodek szkolenia kierowców oficer-dabek
Ośrodek szkolenia kierowców olecko
Ośrodek szkolenia kierowców resort
Ośrodek szkolenia kierowców mikolajczyk
Ośrodek szkolenia kierowców auto szkola lubin

białe Logo serwisu prawo-jazdy-360.pl
Kontakt
ikona samolot Dane adresowe Polska
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
ikona telefon Zadzwoń do nas Dział obsługi klienta
Telefon: 790-747-360

Dział obsługi klienta biznesowego
Telefon: 791-747-360

Dział obsługi pozycjonowania
Telefon: 795-747-360

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00
ikona email Napisz do nas E-mail kontakt@prawo-jazdy-360.pl
Poniedziałek - Niedziela 9:00 - 24:00
Potwierdzenie przelewu/przekazu pocztowego (max 3 MB)
Administratorem Twoich danych osobowych jest New Generation M. Romanowski sp. j. (ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zadane pytanie, na zasadach określonych w regulaminie prawo-jazdy-360.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyślij wiadomość