Ładowanie...

Ośrodek Szkolenia Kierowców EMIL

Przez - 02 kwietnia 2019
4,5/5
8 425
Ośrodek Szkolenia Kierowców EMIL

Szkoła Nauki Jazdy „EMIL” w nowoczesny sposób podchodzi do szkolenia kandydatów ubiegających się o poszerzenie grona kierowców. Oferta ośrodka jest skierowana nie tylko do ludzi młodych, którzy chcą wkroczyć w dorosłe życie z prawem jazdy, ale też dla osób, które poprzez ukończenie kursu nauki jazdy chciałyby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, zdobyć nowe umiejętności a także usamodzielnić się.

W naszej szkole nauki jazdy prowadzimy szkolenia w zakresie kategorii B, C, C+E oraz kursy dla kierowców zawodowych w ramach przewozu osób i rzeczy – szkolenia okresowe, kwalifikacje wstępne, przyspieszone, uzupełniające.

Jesteśmy szkołą z pasają, która cały czas się rozwija, a tym samym poszerza swoje możliwości szkoleniowe. Przykładamy dużą uwagę do tego, aby kursy prawa jazdy były przeprowadzane sprawnie oraz w najbardziej efektywny sposób. Wykładowcy w naszym ośrodku przekazują rzetelną wiedzę nie tylko z zakresu przepisów ruchu drogowego, ale również dzielą się własnymi doświadczeniami, które nabyli podczas wieloletniej praktyki. Instruktorzy pracujący na terenie naszego ośrodka potrafią dostosować tryb nauki do indywidualnych możliwości oraz predyspozycji każdego kursanta. Szkolenie odbywa się w przyjaznej, spokojnej i życzliwej atmosferze, dzięki czemu stres nie ogranicza postępów kursanta w procesie szkolenia.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej ośrodka „EMIL”, na której dokładnie tłumaczymy, jak rozpocząć kurs prawa jazdy, a także do wejścia na nasz profil, który dostępny jest na portalu Facebook, gdzie odnaleźć można opinie na temat naszej szkoły jazdy.

Prowadzimy ciągły nabór w zakresie szkoleń podstawowych oraz jazd doszkalających. Ceny podlegają negocjacji przy zapisie na więcej niż jedno szkolenie. Oferujemy również możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty 0%. Informujemy również wszystkich zainteresowanych, że szkolenie w zakresie kat. B odbywa się na takim samym pojeździe, jak na egzaminie państwowym w WORD. Natomiast w przypadku szkolenia na kat. C oraz C+E egzamin odbywa się na naszym pojeździe szkoleniowym.

Ośrodek Szkolenia Kierowców „EMIL” mieści się przy ul. Michała Drzymały 3 w miejscowości Nowy Dwór Gdański (budynek plebanii). Ośrodek czynny jest w poniedziałek od 08:45 do 15:00, we wtorek, środę i czwartek od 08:45 do 17:00 oraz w piątek od 08:45 do 15:00. W sprawie kursów na prawo jazdy można się również kontaktować telefonicznie pod nr 506-523-855 – udzielimy wszelkich szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania.

Oficjalna strona Szkoły Jazdy EMIL
Profil Facebook Szkoły Jazdy EMIL
patrycja
Patrycja Chudzińska 48 posty
Z firmą związana od kilku lat. Zajmuje się głównie klientami biznesowymi, ale czasem napisze jakiś konkretny artykuł.
Partnerzy osk
Ośrodek szkolenia kierowców ATC
Ośrodek szkolenia kierowców gps-naukajazdy
Ośrodek szkolenia kierowców ABC
Ośrodek szkolenia kierowców L-Express
Ośrodek szkolenia kierowców przewoźny
Ośrodek szkolenia kierowców ekstern
Ośrodek szkolenia kierowców elenauto
Ośrodek szkolenia kierowców zuburzycki
Ośrodek szkolenia kierowców Auto-Kurs
Ośrodek szkolenia kierowców terlikowski
Ośrodek szkolenia kierowców krupinscy
Ośrodek szkolenia kierowców oficer-dabek
Ośrodek szkolenia kierowców olecko
Ośrodek szkolenia kierowców resort
Ośrodek szkolenia kierowców mikolajczyk
Ośrodek szkolenia kierowców auto szkola lubin

Logo białe prawo-jazdy-360.pl

Kontakt

ikona samolot Dane adresowe Polska
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
ikona telefon Zadzwoń do nas Dział obsługi klienta
Telefon: 790-747-360

Dział obsługi klienta biznesowego
Telefon: 791-747-360

Dział obsługi pozycjonowania
Telefon: 795-747-360

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00
ikona email Napisz do nas E-mail kontakt@prawo-jazdy-360.pl
Poniedziałek - Niedziela 9:00 - 24:00
Potwierdzenie przelewu/przekazu pocztowego (max 3 MB)
Administratorem Twoich danych osobowych jest New Generation M. Romanowski sp. j. (ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zadane pytanie, na zasadach określonych w regulaminie prawo-jazdy-360.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania