Ładowanie...
Wykonano dzisiaj testów 24220 , z czego 62% pozytywnie i 38% negatywnie, aktualnie testy wykonuje 644 osób

Pełna baza pytań - Oficjalne testy na prawo jazdy kategorii B oraz A, C, D, T, AM, A1, A2, B1, C1, D1 - Wszystkie pytania egzaminacyjne 2017 z WORD

Regulamin serwisu prawo-jazdy-360.pl

§1. Płatności w serwisie.
Wszystkie płatności są JEDNORAZOWE. Klient wykupuje pakiet na określony czas. Po zakończeniu czasu wykupionego pakietu utraci możliwość korzystanie z systemu jako użytkownik zalogowany.
Serwis nie pobiera żadnych innych opłat.

§2. Każde wykupione konto odpowiada jednej osobie która wykupiła kurs. Jedno konto może być aktywnie zalogowane. Wszystkie inne sesje użytkowników zostaną automatycznie wylogowane w chwili zalogowania nowej sesji. Właściciel wydawca serwisu może czasowo lub na stałe blokować konta użytkownikom którzy logują się z wielu miejsc na raz i tworzą tym samym nienaturalny ruch lub odpłatnie/nieodpłatnie udostępniają dostęp do serwisu bez zgody Wydawcy.
Przykład:
Użytkownicy korzystający z serwisu i rozdający swój dostęp osobo trzecim mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności finansowej równej stracie finansowej którą poniosła firma za niepoprawne korzystanie z serwisu. Serwisu przechowuje i analizuje okresowo konta na których ruch jest nienaturalny.
Ośrodki Szkolenia Kierowców udostępniający w taki sposób loginy swoim użytkownikom robią to nielegalnie. Każdy Ośrodek Szkolenia Kierowców może przystąpić do system partnerskiego który umożliwia rozdawania licencji swoim klientom w sposób poprawny. Rejestracja Ośrodka Szkolenia Kierowców w serwisu odbywa się poprzez link https://www.prawo-jazdy-360.pl/osk/rejestracja.

§3. Live Chat – działa w godzinach od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku

§4. Reklamacje dotyczące serwisu można składać na adres email kontakt@prawo-jazdy-360.pl. Wszystkie reklamacje powinny zwierać numer transakcji, dzień wraz z godziną oraz opis problemu. Reklamacje będą rozpatrzone w ciągu 14 dni.

§5. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl. Problem z płatnością? Zgłoś reklamację przez formularz reklamacyjny.

§6. Użytkownik przystępując do korzystania z serwisu i usług oświadcza że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego treść, a także zapoznał się i akceptuje Regulamin Usług i Serwisów płatności Dotpay.

§7. Użytkownik, który skorzystał z płatności SMS oświadcza, że zapoznał się i akceptuje Regulamin Usług i Serwisów SMS.. Reklamacje dotyczące płatności SMS można zgłaszać poprzez formularz reklamacyjny.

§8. Poniższa treść Regulaminu określa zasady korzystania z usług serwisu Prawo-Jazdy-360 2014-2015-2016-2017

§9. Użyte w Regulaminie określenia oznaczają:

*serwis internetowy- oznacza stronę internetową wraz z zamieszczonymi na niej treściami przeznaczonymi do korzystania przez użytkowników zgodnie z niniejszym regulaminem. Wydawcą serwisu jest firma New Generation z siedzibą w Poznaniu ul. Langiewicza 2/12 61-502 Poznań.
*użytkownik- osoba odwiedzająca stronę i/lub korzystająca z jej zawartości w sposób zgodny z niniejszym regulaminem.

§10. Dane użytkownika oraz treści wiadomości które otrzyma właściciel serwisu są poufne.

§11. Reklamacje dotyczące serwisu internetowego https://www.prawo-jazdy-360.pl można składać na adres email kontakt@prawo-jazdy-360.pl . Wszystkie reklamacje powinny zwierać adres email do kontaktu.

§12. Przetwarzanie informacji dotyczących Użytkowników oraz ich danych osobowych następuje zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

§13. Wydawca serwisu zastrzega sobie prawo do tworzenia zmian w regulaminie.

§14 Użytkownik który przystępuje do korzystania z serwisu internetowego oraz usług oświadcza że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego treść, a także zapoznał się i akceptuje Regulamin serwisu https://www.prawo-jazdy-360.pl/regulamin.

§15. Usunięcie konta - jeżeli chcesz usunąć zarejestrowane konto należy wysłać z zarejestrowanego adresu e-mail wiadomość o treści 'Usuń' na adres kontakt@prawo-jazdy-360.pl - twoje konto zostanie usunięte w ciągu 14 dni roboczych.

§16. Aktywacja konta - oznacza rozpoczęcie korzystania z portalu prawo-jazdy-360.pl, co jest równoznaczne z utratą prawa odstąpienia od umowy na odległość.

§17.Forum zasady ogólne

Bądź uprzejmy i szanuj innych.
Nie przeklinaj i nie obrażaj
Nie prowokuj i nie zachowuj się agresywnie
Nie oskarżaj, nie oczerniaj i nie dręcz
Pisz zrozumiale, aby pozostali użytkownicy forum rozumieli Twoje wypowiedzi.
Bądź tolerancyjny i nie staraj się zastępować moderatorów.
Nie spamuj i nie wykorzystuj tematu do czegoś innego, niż na to wskazuje
Nie odświeżaj starych tematów
Szanuj tematykę ustaloną na każdym forum
Prosimy o niezamieszczanie ogłoszeń.
Proszę nie zamieszczać ofert sprzedaży lub pokryć bez wcześniejszego ustalenie z administatorem serwisu - kontakt@prawo-jazdy-360.pl
Prawo do publikacji:
Z powodów bezpieczeństwa prosimy o niepublikowanie typowo prywatnych informacji lub zawartości, która pozwalałaby na identyfikację autora (np. imienia, adresu, nazwy szkoły itp.).
KAŻDORAZOWE ZŁAMANIE ZASAD JEST JEDNOZNACZNE Z CZASOWYM LUB STAŁYM ZABLOKOWANIEM KONTA W SERWISIE PRAWO-JAZDY-360.PL

§18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie obowiązujące w tym zakresie przepisy prawa polskiego, a wszelkie spory rozstrzygane będą przez właściwe sądy polskie dla siedziby firmy New Generation

§19. New Generation spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa NIP: 7822588141, REGON: 362003877, ul.Langiewicz 2/12 61-502 Poznań, biuro@new-generation.pl

Partnerzy osk
Ośrodek szkolenia kierowców ATC
Ośrodek szkolenia kierowców gps-naukajazdy
Ośrodek szkolenia kierowców ABC
Ośrodek szkolenia kierowców elenauto
Ośrodek szkolenia kierowców zuburzycki
Ośrodek szkolenia kierowców Auto-Kurs
Ośrodek szkolenia kierowców terlikowski
Ośrodek szkolenia kierowców krupinscy
Ośrodek szkolenia kierowców oficer-dabek
Ośrodek szkolenia kierowców olecko
Ośrodek szkolenia kierowców olka
Ośrodek szkolenia kierowców resort
Ośrodek szkolenia kierowców mikolajczyk
Ośrodek szkolenia kierowców auto szkola lubin

Białe Logo serwisu prawo-jazdy-360.pl
Kontakt
ikona samolot Dane adresowe Polska
ul. Langiewicza 2/12
61-502 Poznań
ikona telefon Zadzwoń do nas Telefon: 790-747-360
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
ikona email Napisz do nas E-mail: kontakt@prawo-jazdy-360.pl
Poniedziałek - Niedziela 8:00 - 24:00
Potwierdzenie przelewu/przekazu pocztowego (max 3 MB) Wyślij wiadomość