Ładowanie...

Ranking Szkół
Jazdy w Polsce

Sprawdź opinie, porównaj ceny, przeczytaj opis i wybierz
idealny ośrodek szkolenia kierowców.

4828
ośrodków
1662
miejscowości

Szukasz odpowiedniego i dopasowanego do Ciebie ośrodka szkolenia kierowców? Nasz Ranking Ośrodków został stworzony właśnie dla Ciebie, po to, aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru.

Oficjalne Testy na Prawo Jazdy 2018

Rozpocznij test na prawo jazdy

Zaufane opinie

Taras. Szkoła jazdy
Polecam
Marta
Manewr. Ośrodek szkolenia kierowców
Najlepsza szkoła jazdy ! Przyjemna atmosfera, świetni i profesjonalni instruktorzy, przygotowanie do (...)
Marzena
Nauka jazdy Przemysław Majer
Bardzo Miła atmosfera w czasie jazd ;)
Bartek
OSK Sigma
Spoko jazdy przebiegły. Instruktor umiał przekazać wiedzę.
mar....193
Kadet. Ośrodek szkolenia kierowców
Pan Zbyszek - to jest gość! Wcześniej robiłem "kurs" w dwóch dużych i niby renomowanych wrocławskich (...)
Marek
Jakubowski Wacław. Ośrodek szkolenia kierowców
Dobra atmosfera, elastyczne podejście do kursanta.
Maria
Ldrive
Najlepsza szkoła jazdy w Warszawie! Instruktor Tomek podchodzi do każdego ucznia indywidualnie, odpowie na (...)
gab...t99
Autojazda Justyna Juszczak
Wielki plus z mojej strony. Kontakt z instruktorem na bardzo dobrym poziomie, bardzo miła atmosfera zarówno (...)
Kacper
MOBIL
Świetna szkoła
Łukasz
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Emil" Jadwiga Szydłowska
Wykłady były przeprowadzane w profesjonalny sposób dzięki temu dużo zostaje w pamięci po samych wykladach (...)
ka...ak

Planujesz kurs prawa jazdy? Szukasz odpowiedniego i dopasowanego do Ciebie ośrodka szkolenia kierowców? Nasz strona, została stworzona właśnie dla Ciebie, po to, aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru. Dzięki naszej stronie poznasz opinie innych użytkowników, zobaczysz zdjęcia i poznasz szczere opinie na temat interesującego Cię ośrodka. Będziesz mieć możliwość wyszukania ośrodków szkolenia kierowców z Twojej miejscowości oraz okolic.

Kurs prawa jazdy to bardzo ważna sprawa i niezmiernie istotne jest to, gdzie go wykonasz. Z pewnością w jakimś stopniu zaważy to na Twojej przyszłości, jako kierowcy. W tej sprawie swój wybór warto porządnie przemyśleć i poznać wszystkie możliwości.

Nasza strona to narzędzie, które daje Ci właśnie taki wybór. Nie warto kupować kota w worku. Nie masz czasu na szukanie? Nasza strona podaje Ci na tacy adresy ośrodków oraz numery telefonu. Wystarczy skorzystać. Oszczędzimy Ci szukania oraz ewentualnych rozczarowań. Wszelkie potrzebne informacje są podane jasno i czytelnie. Każdy może dodać swoją opinię o danym ośrodku szkolenia, z której i Ty możesz skorzystać. Opinie innych użytkowników pomogą Ci w twoim własnym wyborze.

Oferujemy darmowe testy na prawo jazdy, dzięki którym będziesz mógł przećwiczyć i utrwalić swoją wiedzę. To duża pomoc i ułatwienie dla osób, które zaczynają kurs prawa jazdy. Przygotowaliśmy zestawienia pytań do testów oraz zupełnie innowacyjne rozwiązanie, czyli oficjalny kurs teoretyczny na prawo jazdy! Znajdziesz w nim pytania, takie same jak na egzaminie WORD. Każde z pytań posiada swoje wytłumaczenie z kodeksu ruchu drogowego, co znacznie ułatwi Ci zrozumienie poszczególnych zagadnień, a w konsekwencji zdanie egzaminu.

Po skorzystaniu z naszego serwisu, żadne pytanie na egzaminie nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Na bieżąco aktualizujemy wszystkie informacje wprowadzane przez Ministerstwo. Przygotowaliśmy również podręcznik kursanta na prawo jazdy. Znajdziesz w nim odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie. Informacje w nim zawarte pomogą zdobyć Ci wiedzę niezbędną dla kierowcy.

Posiadamy ważne i istotne opinie użytkowników na temat zdawalności w poszczególnych ośrodkach WORD. Dzięki nim będziesz wiedział czego się spodziewać i oczekiwać. Masz możliwość sprawdzenia statystyk rozwiązywanych tekstów.

Wszystko, czego potrzebuje przyszły kierowca, znajduje się w jednym miejscu. Serwis jest jasny, klarowny i bardzo czytelny dla przyszłych kursantów. Wykupując dostęp do naszego serwisu, zapewniasz sobie zdany egzamin i możesz się już cieszyć przyszłym prawem jazdy. Ciekawą opcją jest również forum zamieszczone na naszej stronie, na którym możesz podzielić się doświadczeniami i obawami z innymi użytkownikami. Możecie tworzyć razem małą społeczność przyszłych kierowców.

Pokierujemy Cię, co zrobić po zdanym już egzaminie, poinformujemy, jakie masz opcje, możliwości i co robić dalej. Przestrzeżemy Cię również czego unikać i czego nie powinieneś robić, dowiesz się jak postępować, żeby zdobytego prawa jazdy nie stracić. Z pewnością nie raz słyszysz od znajomych lub rodziny jak ciężko jest w tych czasach zdać egzamin na prawo jazdy. Straszą Cię i przestrzegają. Opowiadają z własnego doświadczenia, jak ciężko było im zdobyć ten wymarzony dokument. W Twoim przypadku z całą pewnością będzie inaczej, ponieważ Ty już poznałeś nasz serwis i korzystasz z niego, czerpiąc niezbędną wiedzę.

W razie pytań i wątpliwości jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie telefonicznym, mailowym lub przez formularz kontaktowy. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy każdą wątpliwość. Zapewnimy Ci zdanie egzaminu na prawo jazdy w każdej kategorii. Wachlarz naszych usług jest szeroki. Możesz być z nami na bieżąco z każdego miejsca, ponieważ posiadamy aplikację mobilną dostosowaną pod wszystkie urządzenia. Zaufało nam wielu zadowolonych użytkowników. Naszym celem jest to, abyś nie tylko zdał egzamin na prawo jazdy, ale to, abyś zrobił to najlepiej.

Nasze testy możesz rozwiązywać kilkukrotnie, od razu poznając odpowiedzi. Umożliwi Ci to sprawdzenie swojej wiedzy i ewentualne dopracowanie jej z pomocą naszego serwisu. Dostęp do serwisu uzyskasz łatwo, szybko i z gwarancją niskiej ceny. Nie znajdziesz tego nigdzie indziej. Cała wiedza skupiona w jednym, łatwo dostępnym miejscu. To innowacyjny i gwarantowany sposób na zdanie egzaminu. Z nami zaczniesz być prawdziwym, wykształconym kierowcą z całą niezbędną wiedzą. Wystarczy wybrać kategorię prawa jazdy i czerpać całą wiedzę, dostępną dla Was w naszym serwisie.

Kurs prawa jazdy nigdy nie był prostszy. W zasięgu ręki masz całą wiedzę niezbędną do zdania egzaminu, wystarczy tylko ją wykorzystać. Zrobisz to, korzystając z naszego serwisu. Ułatwimy Ci naukę i pomożemy przy ewentualnych problemach lub wątpliwościach. Zapewniamy Ci kompleksową pomoc i opiekę w Twojej drodze do uzyskania wymarzonego dokumentu, jakim jest prawo jazdy. Czemu nie miałbyś ułatwić sobie tej drogi? Pomożemy Ci, z nami unikniesz tak powszechnych w zdawaniu egzaminu, nerwów i stresu.

Partnerzy osk
Ośrodek szkolenia kierowców ATC
Ośrodek szkolenia kierowców gps-naukajazdy
Ośrodek szkolenia kierowców ABC
Ośrodek szkolenia kierowców elenauto
Ośrodek szkolenia kierowców zuburzycki
Ośrodek szkolenia kierowców Auto-Kurs
Ośrodek szkolenia kierowców terlikowski
Ośrodek szkolenia kierowców krupinscy
Ośrodek szkolenia kierowców oficer-dabek
Ośrodek szkolenia kierowców olecko
Ośrodek szkolenia kierowców olka
Ośrodek szkolenia kierowców resort
Ośrodek szkolenia kierowców mikolajczyk
Ośrodek szkolenia kierowców auto szkola lubin

Białe Logo serwisu prawo-jazdy-360.pl
Kontakt
ikona samolot Dane adresowe Polska
ul. Langiewicza 2/12
61-502 Poznań
ikona telefon Zadzwoń do nas Telefon: 790-747-360
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
ikona email Napisz do nas E-mail: kontakt@prawo-jazdy-360.pl
Poniedziałek - Niedziela 8:00 - 24:00
Potwierdzenie przelewu/przekazu pocztowego (max 3 MB) Wyślij wiadomość