Witamy Cię w 2drive.
.
Oferujemy nową jakość szkolenia w Krośnie.
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny autorski program szkolenia. Dzięki niemu Twoja nauka jest bardziej efektywna, a umiejętności potrzebne do samodzielnego prowadzenia auta zdobywasz szybciej.
Szkolimy w nowoczesny sposób - wykorzystując najnowsze metody min. autorską aplikację wspomagającą zrozumienie i zapamiętanie nietypowych miejsc, w których będziesz na egzaminie.
Pracujemy z kamerami video - Twój egzamin też będzie nagrywany, warto się z tym obyć wcześniej.
Kadra instruktorów to ludzie z pasją. Twoje umiejętności i wynik na egzaminie to dla nich wyzwanie i priorytet. Koniecznie musisz to sprawdzić :)
Wiesz jakie auta są na egzaminie w WORD Krosno? Nie musisz - zadbaliśmy o to dla Ciebie i mamy takie same - nowe Kia Rio. Przecież łatwiej będzie Ci zdać takim autem jakim się uczysz. U nas masz to załatwione :)
Mamy dla Ciebie jeszcze więcej, ale to już musisz sprawdzić osobiście :)
Zapraszamy, jesteśmy dla Ciebie otwarci od poniedziałku do piątku od 12:00 do 15:00:)
Godziny otwarcia
Poniedziałek 10:00 - 16:00
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte
Lokalizacje
Kolejowa 29Krosno
2drive - szkoła jazdyKolejowa 29, Krosno38-400
Zdawalność egzaminu państwowego
Za 1 razem46 (92%)
Za 2 razem3 (6%)
Za 3 razem0 (0%)
Za 4 razem1 (2%)
Za 5 razem0 (0%)
Instruktorzy
Krzysztof Kulasik
Magdalena Kuczwara
Patryk Słowik
Rafał Urbanek
Jakub Longawa
Dariusz Stasyszyn
Maciej Fal
Janusz Kijowski
Kamil Paszkiewicz
Robert Znój
Mateusz Janasiak
Jakub Słowik
Jacek Siwiec
Przemysław Milecki
Andrzej Szeliga
Galeria
2.
Oferta
Wybierz kategorie
WszystkieBAA2A1AM
3390 zł
Kategoria BPakiet ON-LINE
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy130 zł
3590 zł
Kategoria BPakiet CLASSIC
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy130 zł
3690 zł
Kategoria BPakiet CLASSIC
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy130 zł
3090 zł
Kategoria AHONDA CB650R
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy150 zł
3090 zł
Kategoria A2HONDA CB500F
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy150 zł
2690 zł
Kategoria A1HONDA CBF125
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy150 zł
1290 zł
Kategoria AMROMET PONY 50
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy150 zł
3.
Zaufane opinie
(1374)
Plusy szkoły według opinii:
Dobry stan pojazdów +1212(11%)
Ciekawe wykłady +1114(10%)
Dobra organizacja +1157(10%)
Atrakcyjna cena +989(9%)
Dobra atmosfera +1318(12%)
Punktualność +1046(9%)
Brak ukrytych kosztów +986(9%)
Instruktor z powołania +1152(10%)
Elastyczność +1060(9%)
Profesjonalizm +1239(11%)
Minusy szkoły według opinii:
Brak
Minusy są wyświetlane przy ich ponad 5% udziale we wszystkich opiniach.
Dodaj nową ocenę SzkołyDodaj teraz swoją opinię o tej szkole jazdy
aleksandra dwernicka
15 czerwca 2026 13:43
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Serdecznie polecam! Instruktor cierpliwy i wyrozumiały, tłumaczący w spokojny sposób. Zaplanowane godziny wybrane pod moją dyspozycyjność, dobra komunikacja z biurem.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Kurs u instruktora Macieja to była najlepsza decyzja. Mega cierpliwy, spokojny i konkretny. Każda jazda była merytoryczna, ale bez stresu. Maciej świetnie wyłapuje błędy i od razu pokazuje, jak je poprawić. Dzięki niemu naprawdę poczułem się pewnie za kierownicą. Polecam z czystym sumieniem.
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówDobra organizacjaDobra atmosferaPunktualnośćInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Super atmosfera i szkolenia pierwsza klasa polecam
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Michał Tuleja
12 czerwca 2026 20:53
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza szkoła jazdy w Polsce, podczas lekcji z Madzią można poznać jej poetycki sznyt który przyda się w każdej życiowej sytuacji. Z pozoru skomplikowane zasady drogowe, przez nieszablonowe metody których naucza same zostają w głowie. Polecam serdecznie
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Polecam szkolę 2drive, bardzo dobre przygotowsnie teoretyczne i praktyczne. Mile spedzony czas, instruktor bardzo kompetentny. Szkola dopasowuje się do czasu prywatnego osoby zadającej. Polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Emilia Białas
12 czerwca 2026 13:11
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam, super atmosfera, bardzo dobre przygotowanie i profesjonalne podejście. Wszystkie jazdy przebiegały bez żadnego stresu.
Szczególnie polecam jako instruktora Madzię. Ma bardzo dużo cierpliwości, super tłumaczy i przede wszystkim jest bardzo zaangażowana. Wiedziała ,,dzie” jechać, i zawsze zwracała uwagę na to, żebym dobrze robiła kierunek. Po zakończeniu kursu dzięki niej czuję się pewnie za kierownicą. Madzia daje super rady, które są potrzebne zarówno do egzaminu, jak i do codziennej jazdy.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Aleksandra Polak
12 czerwca 2026 12:47
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam, fajna atmosfera a jazdy z Olą to była sama przyjemność
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobra atmosferaPunktualnośćInstruktor z powołania
Minusy
Brak
Szymon Polański
12 czerwca 2026 08:33
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Świetna atmosfera podczas kursu, instruktorzy są cierpliwi i profesjonalni, a nauka przebiega w przyjaznych warunkach.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Adam Czu
11 czerwca 2026 14:38
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Świetny instruktor z dużą wiedzą i doświadczeniem. Wszystko tłumaczy w prosty i zrozumiały sposób, a nauka przebiega bez stresu. Polecam każdemu, kto chce dobrze przygotować się do egzaminu.
Kurs, Kat.:AM
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobra atmosferaInstruktor z powołaniaProfesjonalizm
Minusy
Brak
Aleksandra H
10 czerwca 2026 20:10
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
świetna szkoła jazdy bardzo polecam!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Aleksandra Kościelniak
10 czerwca 2026 18:42
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Kat A1, super szkoła, miła atmosfera, instruktorzy cierpliwi i z dobrym podejściem .Polecam!!
Kurs, Kat.:A1
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Szymon Lonc
9 czerwca 2026 13:27
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super szkoła jazdy
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaDobra atmosferaPunktualnośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Miłosz Hawaj
9 czerwca 2026 12:43
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Szymon Całka
7 czerwca 2026 13:57
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza szkoła jazdy w Krośnie, świetna atmosfera.
Kurs, Kat.:A1
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówDobra organizacjaDobra atmosferaPunktualnośćInstruktor z powołaniaProfesjonalizm
Minusy
Brak
Sylwia
5 czerwca 2026 16:02
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam szkołe 2drive, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do kursanta, instruktorzy cierpliwi.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Weronika Czekaj
3 czerwca 2026 15:49
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
kat. B, bardzo polecam!! super atmosfera, mili instruktorzy, dobre przygotowanie do egzaminów 🥰
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Konrad Dachowski-Guzik
3 czerwca 2026 12:16
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam, świetna atmosfera i profesjonalne podejście do kursanta.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaBrak ukrytych kosztówProfesjonalizm
Minusy
Brak
Bartosz Bożek
1 czerwca 2026 22:21
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam tę szkołę jazdy za profesjonalne podejście
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Brak
Minusy
Brak
Maja Łacka
1 czerwca 2026 10:51
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super szkoła i bardzo dobrzy instruktorzy! Świetna atmosfera. Dziękuję
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
2drive - szkoła jazdyDostępne kategorie:
BAA2A1AM
Ceny i terminy
Oficjalne testy na prawo jazdy
Rozwiąż autentyczne pytania egzaminacyjne zatwierdzone przez Ministerstwo Infrastruktury. Tryb nauki i egzaminu.
Wybrana została kategoria prawa jazdy. System ustalił tę kategorię, jako domyślą dla twojego konta. Pytania w teście, kursie oraz statystykach będą automatycznie wyświetlane dla kategorii .
Pamiętaj, że wykupując pakiet posiadasz dostęp do wszystkich kategorii i możesz je zamieniać kiedy chcesz.
Życzymy powodzenia w nauce i na egzaminie. Zespół prawo-jazdy-360.pl