1

2drive - szkoła jazdy

Ocena 4,968/5
1379 Zaufanych opinii
1. Opis szkoły 2. Oferta 3. Opinie
1.

Opis szkoły

Kontakt

Social

Opis szkoły

Witamy Cię w 2drive.
.
Oferujemy nową jakość szkolenia w Krośnie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny autorski program szkolenia. Dzięki niemu Twoja nauka jest bardziej efektywna, a umiejętności potrzebne do samodzielnego prowadzenia auta zdobywasz szybciej.

Szkolimy w nowoczesny sposób - wykorzystując najnowsze metody min. autorską aplikację wspomagającą zrozumienie i zapamiętanie nietypowych miejsc, w których będziesz na egzaminie.
Pracujemy z kamerami video - Twój egzamin też będzie nagrywany, warto się z tym obyć wcześniej.

Kadra instruktorów to ludzie z pasją. Twoje umiejętności i wynik na egzaminie to dla nich wyzwanie i priorytet. Koniecznie musisz to sprawdzić :)

Wiesz jakie auta są na egzaminie w WORD Krosno? Nie musisz - zadbaliśmy o to dla Ciebie i mamy takie same - nowe Kia Rio. Przecież łatwiej będzie Ci zdać takim autem jakim się uczysz. U nas masz to załatwione :)

Mamy dla Ciebie jeszcze więcej, ale to już musisz sprawdzić osobiście :)

Zapraszamy, jesteśmy dla Ciebie otwarci od poniedziałku do piątku od 12:00 do 15:00:)

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 16:00
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

Lokalizacje

2drive - szkoła jazdy Kolejowa 29, Krosno 38-400

Zdawalność egzaminu państwowego

Za 1 razem 46 (92%)
Za 2 razem 3 (6%)
Za 3 razem 0 (0%)
Za 4 razem 1 (2%)
Za 5 razem 0 (0%)

Instruktorzy

Galeria

2.

Oferta

Wybierz kategorie
Wszystkie B A A2 A1 AM
3390 zł
Kategoria B Pakiet ON-LINE
W cenie kursu
  • Kurs pierwszej pomocy
  • Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
  • Badania lekarskie200 zł
  • Dodatkowa godzina jazdy130 zł
3590 zł
Kategoria B Pakiet CLASSIC
W cenie kursu
  • Kurs pierwszej pomocy
  • Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
  • Badania lekarskie200 zł
  • Dodatkowa godzina jazdy130 zł
3690 zł
Kategoria B Pakiet CLASSIC
W cenie kursu
  • Kurs pierwszej pomocy
  • Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
  • Badania lekarskie200 zł
  • Dodatkowa godzina jazdy130 zł
3090 zł
Kategoria A HONDA CB650R
W cenie kursu
  • Kurs pierwszej pomocy
  • Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
  • Badania lekarskie200 zł
  • Dodatkowa godzina jazdy150 zł
3090 zł
Kategoria A2 HONDA CB500F
W cenie kursu
  • Kurs pierwszej pomocy
  • Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
  • Badania lekarskie200 zł
  • Dodatkowa godzina jazdy150 zł
2690 zł
Kategoria A1 HONDA CBF125
W cenie kursu
  • Kurs pierwszej pomocy
  • Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
  • Badania lekarskie200 zł
  • Dodatkowa godzina jazdy150 zł
1290 zł
Kategoria AM ROMET PONY 50
W cenie kursu
  • Kurs pierwszej pomocy
  • Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
  • Badania lekarskie200 zł
  • Dodatkowa godzina jazdy150 zł
3.

Zaufane opinie

(1379)
Plusy szkoły według opinii:
Dobry stan pojazdów +1216 (11%) Ciekawe wykłady +1118 (10%) Dobra organizacja +1160 (10%) Atrakcyjna cena +992 (9%) Dobra atmosfera +1323 (12%) Punktualność +1049 (9%) Brak ukrytych kosztów +989 (9%) Instruktor z powołania +1156 (10%) Elastyczność +1062 (9%) Profesjonalizm +1243 (11%)
Minusy szkoły według opinii:
Brak Minusy są wyświetlane przy ich ponad 5% udziale we wszystkich opiniach.
Dodaj nową ocenę Szkoły Dodaj teraz swoją opinię o tej szkole jazdy
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam, super szkoła
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra atmosfera Punktualność Instruktor z powołania Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
super szkoła, miła atmosfera i dobre przygotowanie do egzaminu
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Brak ukrytych kosztów Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo profesjonalna szkoła jazdy, wszystko super, przyjemna atmosfera!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super szkola , śmieszni instruktorzy, fajna atmosfera 😘😉
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Ciekawe wykłady Dobra atmosfera Instruktor z powołania
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Profesjonalni i cierpliwi instruktorzy, miła atmosfera oraz dobre przygotowanie do egzaminu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Serdecznie polecam! Instruktor cierpliwy i wyrozumiały, tłumaczący w spokojny sposób. Zaplanowane godziny wybrane pod moją dyspozycyjność, dobra komunikacja z biurem.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
Zdjęcie facebook Zdzisław Kudłacz
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Kurs u instruktora Macieja to była najlepsza decyzja. Mega cierpliwy, spokojny i konkretny. Każda jazda była merytoryczna, ale bez stresu. Maciej świetnie wyłapuje błędy i od razu pokazuje, jak je poprawić. Dzięki niemu naprawdę poczułem się pewnie za kierownicą. Polecam z czystym sumieniem.
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Dobra organizacja Dobra atmosfera Punktualność Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
dobra atmosfera
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Brak
Minusy
Brak
Zdjęcie facebook Arek Nawrocki
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super atmosfera i szkolenia pierwsza klasa polecam
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła jazdy w Polsce, podczas lekcji z Madzią można poznać jej poetycki sznyt który przyda się w każdej życiowej sytuacji. Z pozoru skomplikowane zasady drogowe, przez nieszablonowe metody których naucza same zostają w głowie. Polecam serdecznie
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
Zdjęcie facebook Alan Frydrych
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam szkolę 2drive, bardzo dobre przygotowsnie teoretyczne i praktyczne. Mile spedzony czas, instruktor bardzo kompetentny. Szkola dopasowuje się do czasu prywatnego osoby zadającej. Polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam, super atmosfera, bardzo dobre przygotowanie i profesjonalne podejście. Wszystkie jazdy przebiegały bez żadnego stresu. Szczególnie polecam jako instruktora Madzię. Ma bardzo dużo cierpliwości, super tłumaczy i przede wszystkim jest bardzo zaangażowana. Wiedziała ,,dzie” jechać, i zawsze zwracała uwagę na to, żebym dobrze robiła kierunek. Po zakończeniu kursu dzięki niej czuję się pewnie za kierownicą. Madzia daje super rady, które są potrzebne zarówno do egzaminu, jak i do codziennej jazdy.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam, fajna atmosfera a jazdy z Olą to była sama przyjemność
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobra atmosfera Punktualność Instruktor z powołania
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Świetna atmosfera podczas kursu, instruktorzy są cierpliwi i profesjonalni, a nauka przebiega w przyjaznych warunkach.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetny instruktor z dużą wiedzą i doświadczeniem. Wszystko tłumaczy w prosty i zrozumiały sposób, a nauka przebiega bez stresu. Polecam każdemu, kto chce dobrze przygotować się do egzaminu.
Kurs, Kat.:AM
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobra atmosfera Instruktor z powołania Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
świetna szkoła jazdy bardzo polecam!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Kat A1, super szkoła, miła atmosfera, instruktorzy cierpliwi i z dobrym podejściem .Polecam!!
Kurs, Kat.:A1
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super szkoła jazdy
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Dobra atmosfera Punktualność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła jazdy w Krośnie, świetna atmosfera.
Kurs, Kat.:A1
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Dobra organizacja Dobra atmosfera Punktualność Instruktor z powołania Profesjonalizm
Minusy
Brak
tło aplikacji mobilnej testy na prawo jazdy na komputer i telefon z prawo-jazdy-360 tło aplikacji mobilnej

Oficjalne testy na prawo jazdy

Rozwiąż autentyczne pytania egzaminacyjne zatwierdzone przez Ministerstwo Infrastruktury. Tryb nauki i egzaminu.