Szkoła Jazdy KURSANT Świsulski Andrzej Grad Sławomir spółka jawna
Ocena 4,952/5
826Zaufanych opinii
1. Opis szkoły2. Oferta3. Opinie
1.
Opis szkoły
Kontakt
Social
Opis szkoły
Szkoła Jazdy Kursant została założona w 2000 roku przez Andrzeja Świsulskiego w 2003 roku do spółki dołączył Sławomir Grad.
Pierwsza siedziba znajdowała się na ul Międzyleskiej i tam też znajdował się plac manewrowy. W związku z rozwojem firmy i powiększeniem floty pojazdów oraz chęcią rozszerzenia na inne kategorie zdecydowaliśmy na zmianę lokalizacji na ul Tarnogajską 5/9. Szkoła Kursant rozpoczęła działalność od 2 pojazdów i 2 pracowników.
Dzisiaj posiadamy wszystkie kategorie prawa jazdy - kat AM, A, A1, A2, B, B1, C, D, E/B, E/C, szkolenia na automacie, szkolenia dla osób niepełnosprawnych, robimy uprawnienia na wózki widłowe, świadectwa kwalifikacji,kwalifikacja wstępna przyspieszona, HDS (dźwigi),Dźwigi samojezdne, szkolenie ADR, certyfikat kompetencji zawodowej poza tym liczne kursy doszkalające, kursy z dofinansowaniem UE oraz kursy na koparko-ładowarki,koparki, ładowarki oraz drobny sprzęt budowlany.W firmie Kursant pracuje dzisiaj ponad 60 pracowników.
Zakładając szkołę najważniejsze było dla nas to, żeby szkoła położona była w strefie egzaminacyjnej blisko ośrodka egzaminacyjnego, od początku stawialiśmy na jakość szkolenia.
W 2010 r otrzymaliśmy od Kuratorium Oświaty akredytację poświadczającą wysoki poziom szkolenia.Najważniejsze założenia zostały spełnione Szkoła Jazdy Kursant jest zawsze w czołówce najlepszych szkół a od 2011 r. zajmujemy 1 - miejsce w rankingu zdawalności ośrodka egzaminacyjnego . W roku 2013 otrzymaliśmy status SUPER OŚRODKA SZKOLENIA . Dla właścicieli i pracowników Szkoły Jazdy Kursant najważniejsze było i jest utrzymanie poziomu szkolenia i dobra atmosfera którą tworzy cały kolektyw.
Obecna lokalizacja Szkoły Jazdy Kursant ul. Tarnogajska 5/9.
Godziny otwarcia
Poniedziałek 9:00 - 18:30
Wtorek 9:00 - 18:30
Środa 9:00 - 18:30
Czwartek 9:00 - 18:30
Piątek 9:00 - 17:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte
Lokalizacje
Tarnogajska 5/9Wrocław
Szkoła Jazdy KURSANT Świsulski Andrzej Grad Sławomir spółka jawnaTarnogajska 5/9, Wrocław50-512
Zdawalność egzaminu państwowego
Za 1 razem396 (82%)
Za 2 razem69 (14%)
Za 3 razem17 (3%)
Za 4 razem5 (1%)
Za 5 razem3 (0%)
Galeria
2.
Oferta
Wybierz kategorie
WszystkieAA2A1AMBB1B+ECC+ED
4600 zł
Kategoria AA
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy220 zł
3900 zł
Kategoria A2A2
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy220 zł
3600 zł
Kategoria A1A1
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy220 zł
2100 zł
Kategoria AMAM
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy220 zł
4900 zł
Kategoria BB
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy200 zł
4300 zł
Kategoria B1B1
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy200 zł
2999 zł
Kategoria B+EE/B
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie200 zł
Dodatkowa godzina jazdy200 zł
6000 zł
Kategoria Cistnieje możliwość połączenia kursu z kat. E/C i uzyskanie rabatu
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie350 zł
Dodatkowa godzina jazdy300 zł
8500 zł
Kategoria C+Eistnieje możliwość połączenia kursu z kat. C i uzyskanie rabatu
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie350 zł
Dodatkowa godzina jazdy360 zł
6500 zł
Kategoria Ddla osób posiadających kat. C
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie350 zł
Dodatkowa godzina jazdy190 zł
8999 zł
Kategoria Ddla osób posiadających kat. B
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie350 zł
Dodatkowa godzina jazdy190 zł
3.
Zaufane opinie
(826)
Plusy szkoły według opinii:
Dobra organizacja +615(11%)
Atrakcyjna cena +318(5%)
Dobra atmosfera +734(13%)
Punktualność +639(11%)
Brak ukrytych kosztów +445(8%)
Instruktor z powołania +699(12%)
Elastyczność +629(11%)
Profesjonalizm +745(13%)
Dobry stan pojazdów +596(10%)
Ciekawe wykłady +354(6%)
Minusy szkoły według opinii:
Brak
Minusy są wyświetlane przy ich ponad 5% udziale we wszystkich opiniach.
Dodaj nową ocenę SzkołyDodaj teraz swoją opinię o tej szkole jazdy
Ryszard Nowak
19 czerwca 2026 14:45
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Okej
Jazdy doszkolające, Kat.:A
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Natalka Tarnowska
10 czerwca 2026 20:05
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam szkołę jazdy Kursant z całego serca.
Pani Justynka z biura to właściwa osoba na właściwym miejscu! Bardzo profesjonalna, odpowiedzialna i świetnie radzi sobie z wieloma zadaniami jednocześnie. Zawsze uśmiechnięta, rozmowna i chętna do pomocy. Wszystko potrafi jasno wyjaśnić, a załatwianie formalności przebiega szybko i bez stresu. Dawno nie spotkałam tak sympatycznej i profesjonalnej osoby w obsłudze klienta.
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobra organizacjaDobra atmosferaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Marek Gnoiński
31 maja 2026 22:37
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Już sama nazwa szkoły jazdy Kursant przykuła moją uwagę, ponieważ jest przyjazna, łatwa do zapamietania i jakoś dziwnie się z nią kazdy kursant automatycznie utożsamia. Załatwienie jazdy dodatkowej to w zasadzie czysta formalność a obsługa z biura miła i sympatyczna. Od razu dostałem namiar bezpośrednio do instruktora i w ciągu 2 dni umówilem się na jazdę dodatkową - bardzo szybki termin jak na Wrocław. Instruktor Pan Sebastian Skrętkowicz bardzo profesjonalnie i rzeczowo podszedł do sprawy. Przekazał cała esencję najważniejszych informacji niezbędnych do egzaminu. Wskazywał na pozytywne elementy jazdy jak i zwracał uwagę na wszelkie błędy. Wszystkie przekazane wskazówki zadziałały na egzaminie - zaliczony za pierwszym razem. Gorąco polecam instruktora Sebastiana jak i szkołę jazdy Kursant.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Plusy
Dobry stan pojazdówDobra organizacjaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Aneta Światłowska
11 maja 2026 20:18
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Szczerze polecam szkołę jazdy Kursant . Wróciłam na prawko po 16 latach i nie było łatwo , ale bardzo duże zaangażowanie i wsparcie jakie dostałam pomogło mi zdać . Szczególne podziękowania dla Gosi i Mai , które miały do mnie anielską cierpliwość i nie odpuszczały sprawiło , że egzamin niczym mnie nie zaskoczył . Bardzo dziękuję za wsparcie całej ekipie , m.in . Panu Andrzejowi , Arturowi i Mirkowi , bo każdy był dla mnie życzliwy i trzymał kciuki :) . Takiej nauki jazdy życzę każdemu
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Plusy
Dobry stan pojazdówDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Igor
30 kwietnia 2026 18:09
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Profesjonalne podejście, świetna organizacja zajęć.
Pani Julia oraz Hania z biura są bardzo sympatyczne i pomocne. Prezentują wysokie standardy obsługi klienta
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaDobra atmosferaPunktualnośćInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Света Беликова
30 kwietnia 2026 12:59
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam jazdy z instruktorami Zbigniew Kułpa, Maję Koczmarek, Sebastiana Skrętkowica ze szkoły Kursant we Wrocławiu! Dzięki nim uwierzyłam w siebie za kierownicą. Byli wobec mnie bardzo cierpliwi, wszystko spokojnie tłumaczyli i wspierali na każdym etapie nauki. Jestem bardzo zadowolona z ich pracy oraz z całej szkoły. Serdecznie polecam! 🚗
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Igor
27 kwietnia 2026 23:14
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam instruktora Sebastiana Skrętkowicza, świetny instruktor – cierpliwy, spokojny i bardzo konkretny w tłumaczeniu. Potrafi jasno wyjaśnić nawet trudniejsze manewry i daje praktyczne wskazówki.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Brak
Minusy
Brak
Krzysztof Szydłowski
24 kwietnia 2026 09:05
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam mocno Adama Kozłowskiego z Kursanta na kat. A. Równy gość, masa doświadczenia, regularny zawodnik gymkhany. Przekazuje dużo wiedzy - czuję, że nauczyłem się sporo o jeździe w ogóle, a nie tylko po to, żeby odbębnić egzamin. Miałem wcześniej dwa sezony na 125cc i jednak dużo się omija będąc samoukiem. Bardzo w porządku wobec kursantów, nudy nie będzie!
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Polecam instruktora Ryszarda Kończaka, bardzo sympatyczny instruktor oraz Sebastiana Skrętkowicza. Zdałam egzamin za 1 razem :-) Wszystko było tłumaczone ze spokojem i cierpliwością.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Plusy
Dobry stan pojazdówDobra organizacjaDobra atmosferaInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Yauheni Dauhuchyts
19 kwietnia 2026 20:10
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Szkoła jazdy Kursant to świetny wybór – szczególnie dzięki instruktorce pani Małgorzacie Grudzińskiej!
Ukończyłem kurs kategorii B w szkole jazdy Kursant i jestem w pełni usatysfakcjonowany z całego procesu nauki. Serwis był na najwyższym poziomie, umawianie jazd nie sprawiało żadnych trudności, a część teoretyczna przebiegła sprawnie i bezproblemowo.
Szczególnie chciałbym wyróżnić panią Małgorzatę Grudzińską – to prawdziwy profesjonalista i mistrz swojego fachu. Skrupulatnie prowadziła notatki z każdej lekcji, każdy element ćwiczyliśmy oddzielnie, a wszystko było tłumaczone w jasny i przystępny sposób. Dzięki jej profesjonalizmowi, elastyczności oraz doskonałemu przygotowaniu do egzaminu – zdałem za pierwszym razem.
Serdecznie polecam szkołę Kursant i panią Małgorzatę!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Szczerze polecam szkołę jazdy Kursant. Instruktor Przemek C. w sposób jasny i spokojny prowadzi przez kurs, można się poczuć komfortowo i pewnie za kierownicą. Dużo pomocnych wskazówek i technik wykonywania manewrów. Nie wybrałabym innej szkoły i innego instruktora :)
Edit: 2.04
Dodatkowo miałam przyjemność odbyć egzamin praktyczny wewnętrzny z panem Mirosławem Wroną. I tutaj ponownie - nie zawiodłam się. Konkretne wytyczne w trakcie egzaminu, szczerze mówi opinię o gotowości do jazdy prywatnej. W tej szkole od początku do końca jest się zaopiekowanym.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Zofia Poros
5 marca 2026 08:14
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam tu robić prawo jazdy. Dostałam super instruktora, Tadeusza Biedę, którego bardzo polecam. Podchodził do mnie z cierpliwością i tłumaczył wszystkie błędy, jak ich nie popełniać oraz dawał praktyczne wytłumaczenie dlaczego są problemem. Egzaminator, którego dostałam z polecenia instruktora, Mirosław Wrona, ma wspaniałe podejście. Pierwsze co usłyszałam po skończeniu części teoretycznej to coś w stylu "wszystko na spokojnie", co bardzo mi pomogło podczas egzaminu. Niestety zapominam o tym, że przy takich rzeczach lepiej być wolniejszym niż mieć szybko z głowy, więc takie podejście egzaminatora bardzo pomogło w spokojnym zdaniu egzaminu za pierwszym razem. Bardzo polecam tę szkółkę i dziękuję swojemu instruktorowi oraz egzaminatorowi
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaDobra atmosferaPunktualnośćInstruktor z powołaniaProfesjonalizm
Minusy
Brak
Wojciech Jagusz
2 marca 2026 10:05
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam szkole, instruktor Grzegorz Jasiński ma masę cierpliwości i potrafi wszystko wytłumaczyć w prosty i zrozumiały sposób. Egzaminator Mirosław Wrona również wszystko tłumaczy spokojnie i zrozumiale. Panie z biura Hania i Julia są bardzo uprzejme. Polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Анна Молочко
14 lutego 2026 09:47
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Z całego serca polecam instruktora Sebastiana Skrętkowicza. Praktyczne lekcje były świetnie zorganizowane i bardzo wartościowe. Instruktor jest zaangażowany, cierpliwy i bardzo uważny wobec kursanta. Potrafi dodać pewności siebie i dobrze przygotować do egzaminu. Dzięki niemu zdałam za pierwszym podejściem!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobra atmosferaPunktualnośćInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Anna Malochka
13 lutego 2026 13:57
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Profesjonalne podejście do kursanta, świetna organizacja i miła atmosfera od początku do końca kursu. Zajęcia praktyczne były prowadzone na wysokim poziomie, wszystko było dokładnie tłumaczone i bez stresu. Czułam się dobrze przygotowana do egzaminu i zdałam za pierwszym razem. Dziękuję całemu zespołowi!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobra atmosferaPunktualnośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Kinga
11 lutego 2026 13:37
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam Pana Grzegorza Hałasa! Jest profesjonalny, serdeczny, nie stresujący ;)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Vasyl Konstantyniuk
2 lutego 2026 16:24
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam szkołę jazdy oraz instruktorów Bieda Tadeusz i Wrona Mirosław.
Spokojne podejście, dobra atmosfera i dobre przygotowanie do egzaminu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra atmosferaPunktualnośćElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Margarita Vishnyakova
27 stycznia 2026 16:06
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Serdecznie chcę podziękować szkole jazdy Kursant za naukę i pomoc w zdaniu egzaminów. Bardzo polecam Pana Sebastiana Skrętkowicza i Pana Roberta Staszkiewicza. Są to profesjonaliści w swojej dziedzinie, oddani swojej pracy, którym zależy nie tylko na tym, aby kursant zdał egzamin, ale również na tym, aby nauczył się jeździć bez strachu i problemów po egzaminie. Każdy dzień nauki był dla mnie jak święto: wiedziałam, że spędzę go w dobrym humorze i wrócę do domu z nową wiedzą. Gdybym miała jeszcze raz wybierać szkołę jazdy, bez żadnego wahania wybrałabym Kursant! Dziękuję też Pani Julii i Pani Hani z biura za dobrą pracę i pomoc w załatwianiu każdej formalności.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Rafał Świtoń
23 stycznia 2026 12:03
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Serdecznie polecam szkołę jazdy Kursant. Wielkie uznanie za fachowe podejście dla Pana Michał Kwaśnik. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dodatkowe podziękowania składam dla sympatycznych pań w dziale obsługi klienta. Egzamin zdany wzorowo.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdówDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Jakub Katarzyniak
19 stycznia 2026 16:58
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Z całego serca polecam szkołę jazdy Kursant we Wrocławiu. Kurs na kategorię B odbywałem z instruktorem Mirosławem Wroną. Na początku bardzo bałem się reakcji instruktora, mimo że wcześniej zdarzało mi się już jeździć, ale zupełnie niepotrzebnie.
Pan Mirosław jest niezwykle opanowany, spokojny i bardzo dobrze przekazuje wiedzę. Nie uczy jazdy „na pamięć” pod egzamin, tylko naprawdę przygotowuje do samodzielnej jazdy w realnym ruchu drogowym. Dzięki temu czułem się pewnie za kierownicą.
Efekt? Wszystkie egzaminy zdałem za pierwszym razem. Chciałbym pochwalić również panią Julie oraz Hanie z biura głownego, wszystkie dokumenty były zawsze na czas i obsluga była prze miła. Zdecydowanie polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdówDobra organizacjaDobra atmosferaPunktualnośćInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Szkoła Jazdy KURSANT Świsulski Andrzej Grad Sławomir spółka jawnaDostępne kategorie:
AA2A1AMBB1B+ECC+ED
Ceny i terminy
Oficjalne testy na prawo jazdy
Rozwiąż autentyczne pytania egzaminacyjne zatwierdzone przez Ministerstwo Infrastruktury. Tryb nauki i egzaminu.
Wybrana została kategoria prawa jazdy. System ustalił tę kategorię, jako domyślą dla twojego konta. Pytania w teście, kursie oraz statystykach będą automatycznie wyświetlane dla kategorii .
Pamiętaj, że wykupując pakiet posiadasz dostęp do wszystkich kategorii i możesz je zamieniać kiedy chcesz.
Życzymy powodzenia w nauce i na egzaminie. Zespół prawo-jazdy-360.pl