Ładowanie...

Ośrodek Szkolenia Kierowców MOBIL-auto

Przez - 30 maja 2019
4,6/5
6 789
Ośrodek Szkolenia Kierowców MOBIL-auto

Szkoła jazdy MOBIL auto utworzona została w 2008 roku w Szczecinie, gdzie funkcjonuje do tej pory. Od momentu rozpoczęcia działalności, dzięki wytrwałej pracy i zaangażowaniu całego zespołu, na którego czele stoi były egzaminator WORD Szczecin, ośrodek utrzymuje się na wysokiej pozycji w zakresie oferowanych usług na tle innych szkół województwa zachodniopomorskiego. Unikalność w podejściu przede wszystkim do egzaminu państwowego zapewniają metody prowadzenia szkoleń i doświadczona kadra instruktorów.

W szeregach zespołu instruktorów, w odróżnieniu od innych szczecińskich szkół, znajdują się głównie kobiety. Załoga składająca się miłych i zabawnych przedstawicielek płci pięknej nie oznacza jednak pobłażliwości wobec szkolenia i kursantów. Panie są profesjonalne i wymagające w swoim fachu, co przekłada się na efektywność prowadzonych w ośrodku kursów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku szkoła postanowiła poszerzyć swój zasięg działania i tak powstał ośrodek mobilny w Barlinku, gdzie przeprowadzane są szkolenia skierowane do osób, które mają problem w zdaniu egzaminu państwowego na prawo jazdy w Szczecinie lub po prostu bliżej im do Barlinka. Pierwszymi efektami pracy szkoły w tym mieście są wyłącznie pozytywnie i za pierwszym podejściem zaliczone egzaminy państwowe w Oddziale terenowym WORD w Barlinku.

Szkolenia praktyczne przeprowadzane są na różnych samochodach, które znajdują się w WORD Szczecin czy Barlinek. Na wyposażeniu szkoły MOBIL auto znajduje się Citroen C3 z automatyczną skrzynią biegów, na którym istnieje możliwość nie tylko nauki podczas szkolenia, ale także odbycia egzaminu państwowego, gdyż szkoła podstawia pojazd do placówki egzaminacyjnej.

Ośrodek szkolenia kierowców MOBIL auto znajduje się w samym centrum Szczecina przy ul. Niepodległości 14/1, a więc nikt nie traci cennego czasu na dojazd do tras egzaminacyjnych. Biuro poprzez które można skontaktować się ze szkołą czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 – 17:00.

Dane, pod którymi można skontaktować się ze szkołą to:

tel. 91 422 33 26

tel. kom. 796 396 396

e-mail: mobilauto@op.pl

Szkoła pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi kursantami i wszystkimi zainteresowanymi podjęciem szkolenia, gdyż posiada również własną stronę internetową i profil na Facebooku.

Oficjalna strona Ośrodka Szkolenia Kierowców Mobil Auto Nauka Jazdy
Profil Facebook Ośrodka Szkolenia Kierowców Mobil Auto Nauka Jazdy
marika
Marika Zgraja 149 posty
Młoda pisarka, która tworzy merytoryczne teksty. Dzięki niej zawsze dostaniecie najnowsze wiadomości, które na pewno wam się przydadzą a do tego odpisze jeszcze na nadesłane od Was wiadomości e-mail.
Partnerzy osk
Ośrodek szkolenia kierowców ATC
Ośrodek szkolenia kierowców gps-naukajazdy
Ośrodek szkolenia kierowców ABC
Ośrodek szkolenia kierowców L-Express
Ośrodek szkolenia kierowców przewoźny
Ośrodek szkolenia kierowców ekstern
Ośrodek szkolenia kierowców elenauto
Ośrodek szkolenia kierowców zuburzycki
Ośrodek szkolenia kierowców Auto-Kurs
Ośrodek szkolenia kierowców terlikowski
Ośrodek szkolenia kierowców krupinscy
Ośrodek szkolenia kierowców oficer-dabek
Ośrodek szkolenia kierowców olecko
Ośrodek szkolenia kierowców resort
Ośrodek szkolenia kierowców mikolajczyk
Ośrodek szkolenia kierowców auto szkola lubin

Logo białe prawo-jazdy-360.pl

Kontakt

ikona samolot Dane adresowe Polska
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
ikona telefon Zadzwoń do nas Dział obsługi klienta
Telefon: 790-747-360

Dział obsługi klienta biznesowego
Telefon: 791-747-360

Dział obsługi pozycjonowania
Telefon: 795-747-360

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00
ikona email Napisz do nas E-mail kontakt@prawo-jazdy-360.pl
Poniedziałek - Niedziela 9:00 - 24:00
Potwierdzenie przelewu/przekazu pocztowego (max 3 MB)
Administratorem Twoich danych osobowych jest New Generation M. Romanowski sp. j. (ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zadane pytanie, na zasadach określonych w regulaminie prawo-jazdy-360.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania