Ładowanie...

Ośrodek Szkolenia Kierowców Ekstern

Przez - 21 maja 2019
4,1/5
7 774
Ośrodek Szkolenia Kierowców Ekstern

Ośrodek szkolenia kierowców Ekstern istnieje na rynku niemalże 30 lat, bo powstał już w 1990 roku i od tamtego czasu cieszy się sporym zaufaniem i zadowoleniem kursantów. Bardziej doświadczona część kadry nie zamyka się jednak wyłącznie na tradycje ośrodka i chętnie wprowadza do swojej szkoły powiew świeżości w postaci młodych instruktorów, wychodzących naprzeciw oczekiwaniom kursantów.

Szkoła posiada naprawdę szeroką ofertę usług, w której zakresie znajdują się kursy na kategorie: A2, A, B, B + E, C, C + E, D, T. Ośrodek dysponuje nie tylko odpowiednio wyszkolonymi instruktorami, ale także posiada place manewrowe na wszystkie kategorie. Plac do nauki jazdy na samochody osobowe, ciężarowe i motocykle jest dokładnie taki sam jak w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, dzięki czemu kursanci mają pewność, że na tej części egzaminu praktycznego nic ich nie zaskoczy. Jeżeli chodzi o kategorię B, plac posiada trzy kompletne stanowiska (tj. tory) do nauki jazdy.

Ośrodek wyposażony jest w odpowiednie pojazdy do nauki na poszczególne kategorie prawa jazdy, aktualna flota to: kilka nowych samochodów marki Citroen C3, motocykle, ciągnik rolniczy ZETOR, samochody ciężarowe marki MAN, autobus Renault oraz samochód z przyczepą na kat. B+E (Renault Trafic). W ramach części praktycznej nauki jazdy można skorzystać również z placu manewrowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim. 

Szkoła Ekstern stawia także na odpowiednie przygotowanie teoretyczne swoich kursantów, które jest bazą w drodze do zdobywania kolejnych uprawnień do kierowania pojazdami. Szkolenia teoretyczne przeprowadzane są w odpowiednio dostosowanych salach dydaktycznych, wyposażonych w sprzęt komputerowy, literaturę z zakresu ruchu drogowego, wideo i filmy dydaktyczne. Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00 oraz soboty w godzinach 7:00 - 13:00 do dyspozycji osób szkolących są zarówno sala komputerowa oraz biuro.

Ośrodek Ekstern oferuje kursy na wszystkie kategorie w bardzo przystępnych cenach, szczególnie uwzględniając tu młodych, uczących się ludzi, dla których przygotowana jest specjalna oferta rabatowa. Szkoła umożliwia także wykupienie kursu w cenie obejmującej obowiązkowe badanie lekarskie, o które kursanci nie muszą martwić się samodzielnie.

Ośrodek Ekstern idąc z duchem czasu, posiada także swoją stronę internetową i profil w portalu Facebook, dzięki czemu każdy bez problemu może zapoznać się z całą ofertą tej szkoły jazdy i łatwo z nią skontaktować.

Siedziba OSK Ekstern znajduje się przy ul. Ustronie 26 w Bełchatowie.

Z ośrodkiem szkolenia kierowców można skontaktować się także poprzez:

tel./fax. + 44 632-33-35

tel. kom. 515 175 894

tel. kom. 513 165 854

E-mail: biuro@eksternbelchatow.pl

marika
Marika Zgraja 149 posty
Młoda pisarka, która tworzy merytoryczne teksty. Dzięki niej zawsze dostaniecie najnowsze wiadomości, które na pewno wam się przydadzą a do tego odpisze jeszcze na nadesłane od Was wiadomości e-mail.
Partnerzy osk
Ośrodek szkolenia kierowców ATC
Ośrodek szkolenia kierowców gps-naukajazdy
Ośrodek szkolenia kierowców ABC
Ośrodek szkolenia kierowców L-Express
Ośrodek szkolenia kierowców przewoźny
Ośrodek szkolenia kierowców ekstern
Ośrodek szkolenia kierowców elenauto
Ośrodek szkolenia kierowców zuburzycki
Ośrodek szkolenia kierowców Auto-Kurs
Ośrodek szkolenia kierowców terlikowski
Ośrodek szkolenia kierowców krupinscy
Ośrodek szkolenia kierowców oficer-dabek
Ośrodek szkolenia kierowców olecko
Ośrodek szkolenia kierowców resort
Ośrodek szkolenia kierowców mikolajczyk
Ośrodek szkolenia kierowców auto szkola lubin

Logo białe prawo-jazdy-360.pl

Kontakt

ikona samolot Dane adresowe Polska
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
ikona telefon Zadzwoń do nas Dział obsługi klienta
Telefon: 790-747-360

Dział obsługi klienta biznesowego
Telefon: 791-747-360

Dział obsługi pozycjonowania
Telefon: 795-747-360

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00
ikona email Napisz do nas E-mail kontakt@prawo-jazdy-360.pl
Poniedziałek - Niedziela 9:00 - 24:00
Potwierdzenie przelewu/przekazu pocztowego (max 3 MB)
Administratorem Twoich danych osobowych jest New Generation M. Romanowski sp. j. (ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zadane pytanie, na zasadach określonych w regulaminie prawo-jazdy-360.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania