Ładowanie...

Zmiany w prawo-jazdy-360

Przez - 21 marca 2024
4,4/5
455
Zmiany w prawo-jazdy-360

Zmiany i nowości w serwisie prawo-jazdy-360.
Marzec miesiącem kolejnych usprawnień i nowych funkcjonalności w naszym serwisie.
Zacznijmy od panelu OSK, w którym pojawiła się zmiana dotycząca generowania egzaminów wewnętrznych.

  • Od teraz egzaminy wewnętrzne można przeprowadzać we wszystkich dostępnych językach na naszej stronie PL, EN, DE, UA, RU. Względem wygenerowanych raportów nie zmienia się nic, arkusz odpowiedzi jest generowany do wglądu w języku polskim.
  • W zakładce ‘’Licencje’’ – ‘’Generuj dostęp’’ pojawiła się zmiana dotycząca generowania dostępów w konkretnym języku. Na poziomie wyboru języka nie pojawia się już tam docelowo język polski. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń o przydzieleniu dostępu ‘’z pamięci’’ wielu kursantów, zamiast otrzymać dostęp np. po niemiecku, otrzymywała po polsku. Od teraz właściciele szkółek muszą wybrać język, w którym chcą wygenerować licencje – tabela wyjściowa jest ustawiona na pozycji ‘’wybierz język’’.. Ta mała zmiana ma zniwelować przypadkowe generowanie licencji w nieodpowiednim języku tzw. ‘’z automatu’’.

Teraz przedstawimy największe zmiany, które dotkną nasz serwis oraz aplikację.

  • Wykłady oraz podręcznik kursanta w języku angielskim i ukraińskim. Wielu naszych użytkowników chwali nasze wykłady wraz z podręcznikiem i chcieliby mieć możliwość nauki w natywnym języku. Sprostaliśmy oczekiwaniom i wkrótce te funkcjonalności pojawią się w naszym serwisie. Wykłady zachowane będą w niemalże tym samym schemacie, który tak dobrze znacie. Będą podzielone na działy, działy na lekcje a po każdej lekcji czekać na Was będą pytania kontrolne. Slajdy oraz zdjęcia zostają bez zmian oprócz tłumaczenia treści na nich zamieszczonych. Na ten moment nie jesteśmy jeszcze w stanie podać dokładnej daty wdrożenia, ale spokojnie – nie jest ona taka odległa😉

A na koniec zostawiamy dla Was crème de la crème w postaci nowych funkcjonalności naszej aplikacji mobilnej!

  • Język angielski i ukraiński zawitają do naszej aplikacji już niebawem. Te dwa wyżej wspomniane języki będą dostępne jako języki aplikacji. Po wejściu do aplikacji w lewym górnym rogu znajdować się będzie skrót nazwy języka, który powie nam, z jakiej wersji językowej aktualnie korzystamy — PL, EN lub UK. Po kliknięciu we wcześniej wspomniane pole w środkowej sekcji ekranu pojawi się okno, w którym będziemy mogli wybrać jeden z trzech języków.

Przy okazji wdrażania języków obcych na naszą stronę stworzyliśmy obszerny artykuł wyjaśniający działanie tych funkcjonalności. W tym artykule również pozwolimy sobie nadmienić, że każdy język to ‘’oddzielna’’ aplikacja. Konto zakładamy docelowo w tym języku, w którym będziemy rozwiązywać testy. Po wykupieniu dostępu do aplikacji w języku angielskim nie mamy możliwości przełączania się między innymi językami. Wykupiony dostęp obowiązuje tylko i wyłącznie na jedną konkretną wersję językową. Zawartość aplikacji będzie taka sama dla języków EN, UA. Po wdrożeniu te dwie wersje językowe będą miały dostęp do zakładki z testami, kursem i statystykami. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, wykłady i podręcznik kursanta pojawią się niedługo, również w aplikacji.

  • W pierwszej turze funkcjonalności językowe zostaną wdrożone na urządzeniach z systemem android. W późniejszym czasie użytkownicy sprzętu z nadgryzionym jabłkiem otrzymają aktualizację w postaci tych funkcjonalności językowych.

Aplikacja jest już w fazie testów — to oznacza, że wdrożenie zostanie przeprowadzone w najbliższych dniach.
Zawartość językowa jest w trakcie tłumaczenia — Przybliżony czas oczekiwania to ok. miesiąc. Na tyle będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość.

Niezmiernie doceniamy tak bardzo zaangażowanych użytkowników oraz dziękujemy za wszelkie wskazówki i prośby dotyczące konkretnych zmian czy polepszenia już istniejących funkcjonalności. Staramy się sprostać każdym oczekiwaniom i prośbą kierowanym w naszą stronę. Taką współpracę cenimy sobie najbardziej!

jakub
Jakub Moskalik 19 posty
Pod osłoną nocy kreator artykułów oraz treści w mediach społecznościowych, za dnia opiekun naszych najlepszych klientów.
Partnerzy osk
Ośrodek szkolenia kierowców ATC
Ośrodek szkolenia kierowców gps-naukajazdy
Ośrodek szkolenia kierowców ABC
Ośrodek szkolenia kierowców L-Express
Ośrodek szkolenia kierowców przewoźny
Ośrodek szkolenia kierowców ekstern
Ośrodek szkolenia kierowców elenauto
Ośrodek szkolenia kierowców zuburzycki
Ośrodek szkolenia kierowców Auto-Kurs
Ośrodek szkolenia kierowców terlikowski
Ośrodek szkolenia kierowców krupinscy
Ośrodek szkolenia kierowców oficer-dabek
Ośrodek szkolenia kierowców olecko
Ośrodek szkolenia kierowców resort
Ośrodek szkolenia kierowców mikolajczyk
Ośrodek szkolenia kierowców auto szkola lubin

Logo białe prawo-jazdy-360.pl

Kontakt

ikona samolot Dane adresowe Polska
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
ikona telefon Zadzwoń do nas Dział obsługi klienta
Telefon: 790-747-360

Dział obsługi klienta biznesowego
Telefon: 791-747-360

Dział obsługi pozycjonowania
Telefon: 795-747-360

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00
ikona email Napisz do nas E-mail kontakt@prawo-jazdy-360.pl
Poniedziałek - Niedziela 9:00 - 24:00
Potwierdzenie przelewu/przekazu pocztowego (max 3 MB)
Administratorem Twoich danych osobowych jest New Generation M. Romanowski sp. j. (ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zadane pytanie, na zasadach określonych w regulaminie prawo-jazdy-360.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania