Instruktorzy bardzo pomocni, odpowiadają na wszystkie pytania. Zawsze są punktualni. Wspierają i są pomocni. Kursant może odczuć, że instruktorom zależy na jak najlepszym przygotowaniu nowego kierowcy. Bardzo miła atmosfera na zajęciach teoretycznych i praktycznych. Rzetelnie przedstawiana wiedza teoretyczna. Godziny jazd dopasowane do kursanta. Egzaminy zdane za pierwszym podejściem. Polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
marta....ala99
14 sierpnia 2018 18:24
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Świetnie przygotowanie do egzaminu. Instruktorzy bardzo cierpliwi i niezwykle mili. Kurs w tej szkole był czysta przyjemnością.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
tom....suo
19 lipca 2018 00:53
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Instruktor towarzyszy danej osobie przez cały okres trwania jazd, nie ma żadnych zbędnych rotacji.
Instruktorzy mają do każdego indywidualne podejście nie jest to żadna "masówka"
Pan Wojciech Galiszewski ma wytrawne umiętności w zakresie dydatktyki nauki jazdy. Potrafi dać takie wskazówki usprawniające jazdę i czyniące ją zarazem bezpieczną i płynną jakich nie usłyszałem od innych instruktorów (między innymi jazda po łuku do tyłu X 2 półobrót kierownicą z powiększoną tolerancją na ewentualne błędy, łatwe wyprowadzenie na prostą... do zdanego egzaminu!!!)
Rzeczywiście Dydaktyk z powołania, cierpliwy, spokojny, wszystko tłumaczy zrozumiale dla kursanta.
Dziękuję Panie Wojciechu.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
bart...otty
3 kwietnia 2020 12:22
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo miła atmosfera, doskonali fachowcy, dobry sprzęt. Polecam wszystkim szkołę jazdy Chudy Andrzej, bo potrafią nauczyć.
Najlepsza szkoła jazdy w Kielcach instruktor Pan Wojciech Galiszewski z powołania, cierpliwy, spokojny, wszystko tłumaczy zrozumiale dla kursanta.. polecam w 100 %
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
wiole...torek
11 kwietnia 2019 16:03
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super szkoła jazdy. Bardzo ciekawe wykłady
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
r....n
11 kwietnia 2019 10:21
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza szkoła w Kielcach
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Dawid Szwarc
19 marca 2019 15:11
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Nie ma się do czego doczepić :) polecam pana Jerzego Nowaka dla osób które chcą robić kategorię B. Cudowny człowiek a jeszcze lepszy instruktor.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Anna Kabała
28 października 2018 08:29
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Profesjonaliści
Polecam instruktora p.Bujakowski
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
p....a
28 lutego 2018 14:23
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
instruktorzy z powołania
Kurs, Kat.:D
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
bul...o43
27 lutego 2018 16:23
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza szkoła w woj. Świętokrzyskim. Pełen profesjonalizm zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Polecam szczególnie jeżeli chodzi o kat. wyższe niż B.
Szkoła Jazdy RONDO Janusz Orzeł Ostrowiec Świętokrzyski. Wszystko na tip top. Pan bardzo miły, nie podnosi głosu, zabawny, cierpliwy, godziny dostosowane do potrzeb.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
rena....0491
27 lutego 2018 15:47
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super szkoła polecam!
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Dworzec PKS ul. Żabia 40, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Polecam Szkołę JAZDY TOM 😀
Wyklady teoretyczne przeprowadzono perfekcyjnie - żadnej nudy!!!
Szczególne podziękowania należą się dla instruktora P.Tomasza za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i za profesjonalne przygotowanie do egzaminu ☺
Z czystym sercem POLECAM!!!🌞🌞🌞
Kurs, Kat.:D
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
ka....50
12 października 2018 14:00
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy. Profesjonalizm, świetne przygotowanie do egzaminu, zero nudy, instruktorzy rewelacyjni i bardzo cierpliwi. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne bardzo przyjemne, z humorem. Zadowolenie gwarantowane. :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
cxxus...icial
26 stycznia 2018 12:59
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo przyjemna i luźna atmosfera czy to na teorii czy jazdach. Bardzo cierpliwe, nie denerwujące się osoby. Świetne przygotowanie do egzaminu.
Jak dla mnie najlepsza szkoła jazdy. Troszczą się o swoich kursantów i zawsze w razie pytań wyjaśniają. Uczą jazdy,nie tylko zdania egzaminu. Do każdego podchodzą indywidualnie. Jako kursantka nie odczuwałam stresu czy napięcia przed jazdą. Niemożliwe stało się możliwe. Zdane za pierwszym razem. Z czystym sumieniem polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
mi....86
26 stycznia 2018 16:23
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
To moje drugie podejście do prawa jazdy po dziesięciu latach, więc obyło się bez egzaminów wewnętrznych. Egzamin państwowy teoretyczny zdany za pierwszym razem.
Uczysz się teorii wtedy, kiedy masz na to czas. Szkolenie online daje Ci pełną swobodę — bez sztywnych godzin wykładów, dojazdów i presji. Wracasz do materiału tyle razy, ile potrzebujesz, i uczysz się we własnym tempie.
Wybrana została kategoria prawa jazdy. System ustalił tę kategorię, jako domyślą dla twojego konta. Pytania w teście, kursie oraz statystykach będą automatycznie wyświetlane dla kategorii .
Pamiętaj, że wykupując pakiet posiadasz dostęp do wszystkich kategorii i możesz je zamieniać kiedy chcesz.
Życzymy powodzenia w nauce i na egzaminie. Zespół prawo-jazdy-360.pl