4
0 zaufanych opinii

Nowa 23b, 27-500 Opatów

4
0 zaufanych opinii

Targowa 13A, 26-200 Końskie

4
12 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
super
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo dobra szkoła jazdy
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super szkoła jazdy , super instruktor !!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo dobra szkola. Zdalem wszystko za pierwszym
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Szkoła jazdy na medal!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Zdjęcie facebook Monika Bieńkowska
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Profesjonalne podejście i nauka. Polecam każdemu!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
wszystko na plus :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Pan Paweł Turczyński jest świetnym instruktorem. Widać, że nauka początkujących kierowców sprawia mu przyjemność, robi to z powołania. Jak najbardziej polecam szkołę Jazdy Route!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Wszystko na medal
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetny instruktor, ciekawe wykłady, przyjemne jazdy. Polecam wszystkim
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Oś. Słoneczne 15 (Dziecięcy Dom Kultury), 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

5
6 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Z czystym sumieniem polecam!
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Profesjonalne podejście do kursanta zarówno podczas wykładów jak i w części praktycznej. Polecam!!!! Kategoria C+E zdana za pierwszym razem!!!
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Moim zdaniem najlepsza szkoła jazdy w Ostrowcu. odpowiednio przygotowane sale dydaktyczne, miła i fachowa obsługa w biurze i na placu manewrowym. Samochody bardzo zbliżone do pojazdów egzaminacyjnych, przygotowanie do egzaminu wzorowe i dobrze odbierane przez samych egzaminatorów w ośrodkach wojewódzkich.
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetny ośrodek, instruktorzy nauki jazdy i pozostali pracownicy w miarę swoich możliwości starają się pomóc mi w takim ustaleniu przebiegu szkolenia, który ułatwia mi pogodzenie życia prywatnego i kursu. Jestem w trakcie łączonego kursu kat C i C+E. Samochód na którym się uczę jest dobrze utrzymany w sensie czystości i stanu technicznego. Instruktor nauki jazdy (Mariusz) wykonuje kawał dobrej roboty, udziela cennych z mojego punktu widzenia wskazówek, które ułatwiają mi "ogarnięcie" jazdy dużym samochodem. Oczywiście chciałbym jeździć po 3 godziny dziennie i najlepiej codziennie, ale zdaje sobie sprawę że jest to niemożliwe. Podobnie jest w innych szkołach w Ostrowcu, więc "Kaskader" w żadnej mierze nie ustępuje pod tym względem lokalnej konkurencji. Polecam korzystanie z usług tej szkoły. Moim zdaniem najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Pełny profesjonalizm, na każde pytanie udzielają wyczerpujących rzeczowych i zrozumiałych odpowiedzi. Robiłem w tej szkole kategorie C, C+E i D wszystko zdane za pierwszym podejściem. Dziękuję i polecam.
Kurs, Kat.:D
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam, zarówno teoria jak praktyka zdana za pierwszym razem:)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Targowa 9, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

5
2 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo dobra szkoła jazdy. Mogę ja polecić każdemu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
W tej szkole w końcu trafiłam na profesjonalistów, którzy sprawili ze bez problemu zdałam prawo jazdy, co w innej szkole było dla mnie nie do osiągnięcia. Dzięki temu dziś pewnie poruszam się po drogach dużego miasta i jestem pewna swoich umiejętności.
Jazdy doszkolające, Kat.:B

Kopernika 17, 28-300 Jędrzejów

5
2 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Wszystko profesjonalnie i elegancko. Do tego w czasie jazd przewidziany jest czas na postój i zapiekanki w Radomiu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Nie ma lepszej szkoły jazdy, tego jestem pewna. Pan Michał to instruktor z powołania – mało jest takich osób, które naprawdę robią coś z zaangażowaniem, co przekłada się na wyniki i postępy kursantów. Mogę polecić z czystym sumieniem! Pan Michał jest przede wszystkim sympatyczny, co buduje pozytywną atmosferę całego kursu, do tego cierpliwy i sumienny, dlatego jeśli ktoś naprawdę chce nauczyć się jeździć i nie bać się dołączyć do grona kierowców – to tylko z pomocą tej szkoły :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Graniczna 5/112, 27-200 Starachowice

5
0 zaufanych opinii

Zeromskiego 11, 27-600 Sandomierz

5
6 zaufanych opinii
Zdjęcie facebook Natalia Kozek
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Kurs kat. A w szkole jazdy ,,Kruk” to była jedna z najlepszych decyzji. Zero stresu, konkretne wskazówki i atmosfera, dzięki której człowiek naprawdę zaczyna wierzyć w siebie. Instruktor Amadeusz ma ogromną cierpliwość i potrafi tłumaczyć nawet najtrudniejsze manewry w prosty sposób. Dzięki niemu egzamin przestał wydawać się czymś strasznym. Nie tylko nauczyłam się jeździć motocyklem, ale też spełniłam swoje wieloletnie marzenie. Każda godzina jazd dawała coraz większą pewność siebie i frajdę. Profesjonalne podejście, świetna atmosfera i motywacja od pierwszych zajęć. Widać, że instruktor naprawdę chce nauczyć, a nie tylko ‘odbębnić’ godziny.” Amadeusz to instruktor z pasją. Spokojny, wymagający wtedy kiedy trzeba i zawsze wspierający. Po kursie człowiek czuje się gotowy nie tylko na egzamin, ale i na prawdziwą jazdę. Kat. A była moim marzeniem od lat. Dzięki tej szkole oraz instruktorowi, w końcu udało się je spełnić — i to z uśmiechem oraz ogromną satysfakcją.
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Z całego serca mogę polecić Szkołę Jazdy Hozer&Kruk. ☺️ Pełen profesjonalizm. W trakcie trwania kursu miałam przyjemność jeździć z dwoma instruktorami. Pan Paweł i Pan Remigiusz mają bardzo dobre podejście do kursantów. Jazdy odbywały się na spokojnie. W przyjaznej i przesympatycznej atmosferze. Czułam się zaopiekowana. Zdałam za pierwszym razem! 😃🤩
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Śmiało mogę polecić Szkołę Jazdy Hozer&Kruk. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Instruktorzy Pan Paweł i Pan Remigiusz wszystko cierpliwie tłumaczą, panowała miła atmosfera ☺️ Bardzo dobrze przygotowują do egzaminu, zdałam za pierwszym razem 🤗
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Aleksandra Zacharz
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam, super atmosfera i dobre podejście instruktorów. Zdałam za 1 razem :))
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Julia Woińska
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
serdecznie polecam, instruktorzy sympatyczni, cierpliwi i pomocni, rzetelnie przygotowują do egzaminu. jestem bardzo zadowolona
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 5 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Oceniam szkołę bardzo wysoko, kompetentny instruktor, zawsze życzliwy dla kursanta
Jazdy doszkolające, Kat.:B

ul. Bodzentyńska 10/103, 25-308 Kielce

5
0 zaufanych opinii

Kołłątaja 1/2, 26-200 Końskie

5
1 zaufanych opinii
Zdjęcie facebook Krystian Głogowski
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Pozdrawiam Panią Elę. Najlepsza pani instruktor :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze

ul. Słowackiego 40 (Dom Nauczyciela), 26-110 Skarżysko-Kamienna