1
76 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam, jazdy z panem Grzegorzem przebiegały rewelacyjnie, było przede wszystkim dużo cierpliwości oraz jazdy zawsze przebiegały bardzo bezpiecznie. Udało mi się zdać egzamin za pierwszym podejsciem, za co jestem bardzo wdzięczna, że wyniosłam maximum z tych lekcji. Egzamin wewnętrzny bardzo mi pomógł, ponieważ ten państwowy kosztował mnie mniej stresu, bo wiedziałam co mnie czeka. Szczerze mogę poleció każdemu ELKLASĘ!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam Elklasę! Świetni instruktorzy, bezstresowa, miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Egzamin zdany za pierwszym razem!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Mega polecam tę szkołę jazdy! Świetna atmosfera, dużo wsparcia. Jak miałam z czymś problem, to było tłumaczone aż w końcu ogarniałam. Dzięki instruktorowi jazda wydaje się dużo prostsza, niż na początku myślałam, nie ma stresu za kierownicą i jestem bardzo zadowolona z kursu. Polecam w 100% (lepiej trafić się nie da)!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Izabela Pasiut
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam tą szkołe jazdy. Profesjonalne podejście, miła atmosfera podczas jazd i bardzo cierpliwi instruktorzy, którzy wszystko dokładnie tłumaczą. Jazdy przebiegały bardzo dobrze a dzięki dobremu przygotowaniu czułam sie pewnie za kierownicą
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Patrycja Mazak
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam szkołę nauki jazdy ELKLASA. Instruktorzy są bardzo cierpliwi, wszystko dokładnie tłumaczą i panuje miła, bezstresowa atmosfera. Jazdy są dobrze zorganizowane, a podejście do kursanta jest indywidualne. Dzięki temu nauka jazdy jest dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Jeśli ktoś szuka dobrej szkoły do zrobienia prawa jazdy, zdecydowanie polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Gustaw Wierzba
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam .SUPER SZKOŁA NAUKI JAZDY .
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Maciek Selba
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam tę szkołę nauki jazdy! Dzięki świetnemu przygotowaniu udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. Szczególne podziękowania dla Pani Wioli – to instruktorka z ogromną cierpliwością, spokojem i profesjonalnym podejściem. Wszystko dokładnie tłumaczy, zwraca uwagę na najważniejsze elementy egzaminu i uczy nie tylko „pod egzamin”, ale przede wszystkim bezpiecznej i pewnej jazdy na co dzień. Atmosfera podczas jazd była bezstresowa, a jednocześnie bardzo merytoryczna. Czułem pełne wsparcie na każdym etapie nauki. Jeśli ktoś szuka instruktora, który naprawdę potrafi nauczyć jeździć – Pani Wiola to najlepszy wybór! Jeszcze raz dziękuję i zdecydowanie polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Z czystym sumieniem polecam każdemu szkołę jazdy Elklasa, kto chce nie tylko zdać egzamin za pierwszym razem, ale przede wszystkim nauczyć się jeździć bez stresu.Przy pierwszych jazdach bałam się relacji z instruktorem i tego, czy spotkam się ze zrozumieniem, czy raczej z krytyką. Na szczęście Pan instruktor Grzegorz okazał się bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Potrafił parę razy to samo tłumaczyć do momentu aż zrobiłam to dobrze.Przed egzaminem strasznie się stresowałam jak każdy i to właśnie Pan Grzegorz wytłumaczył mi różnice między zdaniem prawa jazdy na rower, a na auto😅 Każda godzina była miła lekcją jazdy, a nie przykrym obowiązkiem.Samochody są zadbane, terminy jazd zawsze udawało się dopasować do mojego grafiku. Jeśli ktoś z Was się waha- Elklasa to strzał w dziesiątkę🚗✨ Jakbym miała jeszcze raz wybierać szkołę jazdy bez zastanowienia się wybrałabym właśnie tą.😎
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Z całego serca polecam tę szkołę jazdy! Instruktorzy wykazują się ogromną cierpliwością, wiedzą i pełnym profesjonalizmem. Atmosfera podczas jazd była bardzo przyjazna. Dzięki nim egzamin zdałam za 1 razem. Dziękuję i polecam każdemu!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Jana Długosza 43/4, 33-300 Nowy Sącz

1
7 zaufanych opinii
Zdjęcie facebook vi....pl
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsze szkoła jazdy w tej części Polski. Polecam
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Nauka przez zabawę - trochę brzmi jak szkolna metoda montesori- jednak serio polecam! Rozwojowo, to już moja 3 kat w tej szkole. Egzaminy- brawurowo!!
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza! 99% zdawalności za pierwszym razem. Kadra z dużą empatią. POLECAM BEZDYDKUSYJNIE!
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Ogolnie nie mam zastrzeżen jezdzilo sie dobrze
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 4 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Auto Szkoła Luna Pani Agnieszki Greczyn-Malczyk jest to NAJLEPSZA szkoła nauki jazdy. Świetny klimat, super instruktorzy którzy mają dużo cierpliwości świetnie potrafią wszystko wytłumaczyć i nauczyć. Dzięki tej właśnie szkole zdałam za pierwszym razem bez żadnych problemów. Gorąco POLECAM. Nie ma lepszego ośrodka do nauki jazdy :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo dobrzy instruktorzy. Potrafią wytłumaczyć co i jak.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Szkoła i egzaminator w porządku, polecam.
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu

ul. Pl. Mały Rynek 7, 32-540 Trzebinia

1
4 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
polecam!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo dobry ośrodek nauki jazdy. Instruktorzy dokładnie pokazują zadania na drodze oraz tłumaczą. Zdałem za 1 razem !
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super pomoc
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Jazdy odbywałam z Panem Adamem Grudniem. Jest to instruktor z powołania o niesamowitym podejściu do ludzi, bardzo profesjonalny, nie oszczędza na swoich kursantach - podczas jednych zajęć trwających 2 godziny nauczyłam się i przejechałam tyle, co podczas 6 godzin w poprzedniej szkole jazdy. Atmosfera podczas jazd bardzo pomogła mi w pokonaniu stresu związanego z kursem i egzaminem, co w moim przypadku łatwe nie było. Podchodząc do egzaminu praktycznego byłam spokojna o moje umiejętności, ponieważ wiedziałam, że Pan Adam bez pewności, że zdam nie skierowałby mnie na egzamin. Dzięki temu zdałam w ośrodku na Balickiej i teraz z przyjemnością jeżdżę już sama. Polecam ten ośrodek wszystkim, jeżeli ktoś się zastanawia nad wyborem to zachęcam :D Monika
Jazdy doszkolające, Kat.:B

ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 8, 32-040 Ochojno

1
7 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Nie spodziewałem się, że wykłady teoretyczne mogą być prowadzone w przyjemy i ciekawy sposób. Nie mogłem wyobrazić sobie lepszego podejścia do kursanta niż właśnie w tej szkole. Gdybym miał robić kolejną kategorię bez zastanowienia wybiorę Tradera.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Moim zdaniem najlepsza szkoła POLECAM!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Zajebista szkoła jazdy.Jak najbardziej polecam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
NAJLEPSZA SZKOŁA JAKA MOGŁAM WYBRAĆ! Z czystym sercem wybrałabym te szkołę jazdy kolejny raz. Wszystko przebiegało sprawnie i bez nieporozumień. POLECAM!!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo profesjonalnie wykładana teoria podczas zajęć, kurs zrealizowany bardzo szybko i w przyjemnej atmosferze. Podczas nauki jazdy instruktor jest wyrozumiały, ale także zwraca uwagę na błędy i uczy jak je wyeliminować. Bardzo polecam tą szkołę.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Zdjęcie facebook Agnieszka Miszko
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
O szkole Trader można mówić tylko w pozytywnych słowach. Wykłady ciekawe i pomocne w zdaniu teorii. Instruktorzy bardzo mili cierpliwi i wyrozumiali. Super tłumacza i pomagają w opanowaniu wszystkich zagadnień do egzaminu państwowego. Z całego serca polecam tą szkołę. Jeśli jeździć i się uczyć to tylko od najlepszych.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Szkoła Pana Grzegorza to szkoła na medal, bardzo cierpliwi instruktorzy, pełni optymizmu i z dużym poczuciem humoru. Moja ocena 10/10. Polecam wszystkim swoim znajomym.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul. Józefa Piłsudskiego 8, 38-300 Gorlice

1
3 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Swietne przygotowanie do egzaminu, zarówno na kat. B i na A. Instruktorzy informują o wszystkim czego można spodziewać się na egzaminie, tak ze nic nie może zaskoczyć.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo fajny Ośrodek :) Polecam pana Jacka, potrafi na spokojnie i precyzyjnie wszystko wytłumaczyć, fajne poczucie humoru ma i 0 stresu. Odpowiednio przygotowuje do egzaminu, wykłady prowadzone bardzo dokładnie, polecam szkołę :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Wszystko pokazane i wyuczone jak należy (zdane za pierwszym razem). Instruktorzy bardzo pozytywni.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Szkolna 30a, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

1
1 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Duzo zgrzytow i pretensjonalizm.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul Mickiewicza 62 obok PKP, 34-200 Sucha Beskidzka

1
81 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Chciałbym serdecznie polecić Szkołę Nauki Jazdy Kowal! Moje doświadczenie było absolutnie fantastyczne. Wykłady prowadzone przez pana Grzegorza były nie tylko bardzo merytoryczne, ale także pełne humoru, dzięki czemu nauka była prawdziwą przyjemnością. Pan Grzegorz w sposób klarowny i profesjonalny przekazywał swoją wiedzę, co na pewno przyczyniło się do mojego sukcesu. Szczególne podziękowania należą się również panu Staszkowi, który na samym początku mojej nauki za kierownicą był nieocenionym instruktorem. Jego podejście i profesjonalizm sprawiły, że każda lekcja była skuteczna i pełna pozytywnych doświadczeń(Nie byłem łatwym kursantem :D) Dzięki tej szkole zdałem egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem, co najlepiej świadczy o wysokim poziomie nauczania. Gorąco polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Wykłady były świetne, nie nudziłam się na nich i moja uwaga była cały czas skupiona na wykładzie. Wykładowca uwzględnia kursantów, dając małe zadania czy zadając pytania. Często pojawiały się małe żarty oraz ciekawostki, które pomagały wyobrazić sobie sytuacje jakie potrafią być na drodze. Jazdy na początku potrafiły być stresujące ale miła postawa i profesjonalizm instruktorów szybko pomogły przyzwyczaić się do drogi. Chociaż nie zdałam za pierwszym razem, szkoła ta przygotowała mnie do egzaminu bardzo dobrze, po prostu stres i zdrowie często dają w kość. Bardzo polecam! Wszyscy których znam, którzy przechodzili kurs w tej szkole są bardzo zadowoleni i również polecają!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 5 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkola jazdy! Instruktorzy z powołania, bardzo cierpliwi. Wykłady prowadzone w interesujący sposób. Ogrom przekazanej wiedzy w bardzo ciekawy sposób. Bardzo Polecam !!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Mili instruktorzy, dobre przygotowanie do egzaminu państwowego, brak problemów.
Kurs, Kat.:B1
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła jazdy.Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęć.Pierwsze kilka godziny miałam z Panem Adamem i cieszę się że miał do mnie wiele cierpliwości, szczególnie że na początku nie było ze mną łatwo.Pan bardzo we mnie wierzył i czułam to wsparcie od niego.Gdy tylko się stresowałam próbował rozluźnić atmosferę żeby mi było prościej.Prawko zdane za pierwszym razem więc widać że zostałam przygotowana jak najlepiej.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Instruktorzy super, bardzo mili, wyrozumiali, pełen profesjonalizm. Bardzo się cieszę, że mogłam uczyć się u was.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkółka w okolicy. Jestem bardzo zadowolona z kursu, profesjonalnego podejścia instruktorów do tematu oraz przyjemnej atmosfery. Nauka jazdy dzięki takim ośrodkom szkoleniowym to sama przyjemność.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Tą szkołę nauki jazdy poleciła mi koleżanka, skorzystałam i niczego nie żałuje! To był strzał w dziesiątkę 💪 Pan Grzegorz wykłady prowadzi bardzo ciekawie z humorem, podawał na zajęciach przy konkretnych tematach jakie kursanci popełniają błędy co przekładało się na późniejsze ich wyeliminowanie podczas nauki jazdy w praktyce. Kursanci Pan Artur oraz Pan Mariusz z dużą wiedzą, chęcią pomocy, cierpliwością, wszystko wytłumaczą tak aby móc podejść do egzaminu tylko raz 😁 Polecam ten OSK z całego ❤️
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo dobra szkoła jazdy. Świetni instruktorzy i wykładowcy. Dzięki nim udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. Polecam serdecznie ;)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Niepodległości 7/1, 32-500 Chrzanów

1
5 zaufanych opinii
Zdjęcie facebook Tomek Żywioł
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam Pana Macieja
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam pana Krzysztofa :D
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Pan Marek- instruktor bardzo cierpliwy, profesjonalny i z łatwością przekazujący wiedzę. Kurs świetny, egzamin wewnętrzny super i egzamin zdany za pierwszym razem :) Polecam z czystym sumieniem :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Teoria na 100% praktyka za pierwszym razem! Najlepsi z najlepszych!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Sienkiewicza 10/1, 32-600 Oświęcim

1
1 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Ok
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul. Władysława Orkana 30, 34-730 Mszana Dolna

1
3 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
git
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Pani Agnieszka pełen profesjonalizm, opanowana, znająca się na swojej pracy jak mało kto :) Bardzo serdecznie polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Fantastyczni Instruktorzy, bardzo ciekawe wykłady, pełen profesjonalizm.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze

Rączna 595, 32-060 Liszki