Bardzo polecam,
jazdy z panem Grzegorzem przebiegały rewelacyjnie, było przede wszystkim dużo cierpliwości oraz jazdy zawsze przebiegały bardzo bezpiecznie. Udało mi się zdać egzamin za pierwszym podejsciem, za co jestem bardzo wdzięczna, że wyniosłam maximum z tych lekcji.
Egzamin wewnętrzny bardzo mi pomógł, ponieważ ten państwowy kosztował mnie mniej stresu, bo wiedziałam co mnie czeka. Szczerze mogę poleció każdemu ELKLASĘ!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Patryk Kamiński
8 kwietnia 2026 23:50
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam Elklasę! Świetni instruktorzy, bezstresowa, miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Egzamin zdany za pierwszym razem!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Julia Mordarska
1 kwietnia 2026 20:43
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Mega polecam tę szkołę jazdy! Świetna atmosfera, dużo wsparcia. Jak miałam z czymś problem, to było tłumaczone aż w końcu ogarniałam. Dzięki instruktorowi jazda wydaje się dużo prostsza, niż na początku myślałam, nie ma stresu za kierownicą i jestem bardzo zadowolona z kursu. Polecam w 100% (lepiej trafić się nie da)!
Bardzo polecam tą szkołe jazdy. Profesjonalne podejście, miła atmosfera podczas jazd i bardzo cierpliwi instruktorzy, którzy wszystko dokładnie tłumaczą. Jazdy przebiegały bardzo dobrze a dzięki dobremu przygotowaniu czułam sie pewnie za kierownicą
Polecam szkołę nauki jazdy ELKLASA. Instruktorzy są bardzo cierpliwi, wszystko dokładnie tłumaczą i panuje miła, bezstresowa atmosfera. Jazdy są dobrze zorganizowane, a podejście do kursanta jest indywidualne. Dzięki temu nauka jazdy jest dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Jeśli ktoś szuka dobrej szkoły do zrobienia prawa jazdy, zdecydowanie polecam!
Bardzo polecam tę szkołę nauki jazdy! Dzięki świetnemu przygotowaniu udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem.
Szczególne podziękowania dla Pani Wioli – to instruktorka z ogromną cierpliwością, spokojem i profesjonalnym podejściem. Wszystko dokładnie tłumaczy, zwraca uwagę na najważniejsze elementy egzaminu i uczy nie tylko „pod egzamin”, ale przede wszystkim bezpiecznej i pewnej jazdy na co dzień.
Atmosfera podczas jazd była bezstresowa, a jednocześnie bardzo merytoryczna. Czułem pełne wsparcie na każdym etapie nauki. Jeśli ktoś szuka instruktora, który naprawdę potrafi nauczyć jeździć – Pani Wiola to najlepszy wybór!
Jeszcze raz dziękuję i zdecydowanie polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Wiktoria Leśnik
19 lutego 2026 16:52
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Z czystym sumieniem polecam każdemu szkołę jazdy Elklasa, kto chce nie tylko zdać egzamin za pierwszym razem, ale przede wszystkim nauczyć się jeździć bez stresu.Przy pierwszych jazdach bałam się relacji z instruktorem i tego, czy spotkam się ze zrozumieniem, czy raczej z krytyką. Na szczęście Pan instruktor Grzegorz okazał się bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Potrafił parę razy to samo tłumaczyć do momentu aż zrobiłam to dobrze.Przed egzaminem strasznie się stresowałam jak każdy i to właśnie Pan Grzegorz wytłumaczył mi różnice między zdaniem prawa jazdy na rower, a na auto😅 Każda godzina była miła lekcją jazdy, a nie przykrym obowiązkiem.Samochody są zadbane, terminy jazd zawsze udawało się dopasować do mojego grafiku. Jeśli ktoś z Was się waha- Elklasa to strzał w dziesiątkę🚗✨ Jakbym miała jeszcze raz wybierać szkołę jazdy bez zastanowienia się wybrałabym właśnie tą.😎
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Kamila
20 stycznia 2026 10:07
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Z całego serca polecam tę szkołę jazdy! Instruktorzy wykazują się ogromną cierpliwością, wiedzą i pełnym profesjonalizmem. Atmosfera podczas jazd była bardzo przyjazna. Dzięki nim egzamin zdałam za 1 razem. Dziękuję i polecam każdemu!
Najlepsze szkoła jazdy w tej części Polski. Polecam
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
Krzysztof
17 lutego 2021 10:20
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Nauka przez zabawę - trochę brzmi jak szkolna metoda montesori- jednak serio polecam!
Rozwojowo, to już moja 3 kat w tej szkole.
Egzaminy- brawurowo!!
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Marta Niemiec
7 listopada 2020 14:47
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza!
99% zdawalności za pierwszym razem.
Kadra z dużą empatią.
POLECAM BEZDYDKUSYJNIE!
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
be...ta
20 czerwca 2018 11:23
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Ogolnie nie mam zastrzeżen jezdzilo sie dobrze
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 4 podejściu
Ewelina W
30 maja 2018 23:42
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Auto Szkoła Luna Pani Agnieszki Greczyn-Malczyk jest to NAJLEPSZA szkoła nauki jazdy. Świetny klimat, super instruktorzy którzy mają dużo cierpliwości świetnie potrafią wszystko wytłumaczyć i nauczyć. Dzięki tej właśnie szkole zdałam za pierwszym razem bez żadnych problemów. Gorąco POLECAM. Nie ma lepszego ośrodka do nauki jazdy :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
bar....711
7 lutego 2018 17:50
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo dobrzy instruktorzy. Potrafią wytłumaczyć co i jak.
Bardzo dobry ośrodek nauki jazdy. Instruktorzy dokładnie pokazują zadania na drodze oraz tłumaczą. Zdałem za 1 razem !
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
wikto...atala
6 września 2023 23:02
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super pomoc
Jazdy doszkolające, Kat.:B
moni...0925
6 maja 2021 13:00
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Jazdy odbywałam z Panem Adamem Grudniem. Jest to instruktor z powołania o niesamowitym podejściu do ludzi, bardzo profesjonalny, nie oszczędza na swoich kursantach - podczas jednych zajęć trwających 2 godziny nauczyłam się i przejechałam tyle, co podczas 6 godzin w poprzedniej szkole jazdy. Atmosfera podczas jazd bardzo pomogła mi w pokonaniu stresu związanego z kursem i egzaminem, co w moim przypadku łatwe nie było. Podchodząc do egzaminu praktycznego byłam spokojna o moje umiejętności, ponieważ wiedziałam, że Pan Adam bez pewności, że zdam nie skierowałby mnie na egzamin. Dzięki temu zdałam w ośrodku na Balickiej i teraz z przyjemnością jeżdżę już sama. Polecam ten ośrodek wszystkim, jeżeli ktoś się zastanawia nad wyborem to zachęcam :D
Monika
Nie spodziewałem się, że wykłady teoretyczne mogą być prowadzone w przyjemy i ciekawy sposób. Nie mogłem wyobrazić sobie lepszego podejścia do kursanta niż właśnie w tej szkole. Gdybym miał robić kolejną kategorię bez zastanowienia wybiorę Tradera.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
Rafał Szura
2 czerwca 2020 14:21
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Moim zdaniem najlepsza szkoła POLECAM!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Kacper
2 czerwca 2020 13:30
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Zajebista szkoła jazdy.Jak najbardziej polecam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
kamil...warc6
2 czerwca 2020 10:19
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
NAJLEPSZA SZKOŁA JAKA MOGŁAM WYBRAĆ! Z czystym sercem wybrałabym te szkołę jazdy kolejny raz. Wszystko przebiegało sprawnie i bez nieporozumień. POLECAM!!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
patr....1405
5 maja 2019 16:37
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo profesjonalnie wykładana teoria podczas zajęć, kurs zrealizowany bardzo szybko i w przyjemnej atmosferze. Podczas nauki jazdy instruktor jest wyrozumiały, ale także zwraca uwagę na błędy i uczy jak je wyeliminować. Bardzo polecam tą szkołę.
O szkole Trader można mówić tylko w pozytywnych słowach. Wykłady ciekawe i pomocne w zdaniu teorii. Instruktorzy bardzo mili cierpliwi i wyrozumiali. Super tłumacza i pomagają w opanowaniu wszystkich zagadnień do egzaminu państwowego. Z całego serca polecam tą szkołę. Jeśli jeździć i się uczyć to tylko od najlepszych.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Patrycja Smoła
24 kwietnia 2019 14:29
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Szkoła Pana Grzegorza to szkoła na medal, bardzo cierpliwi instruktorzy, pełni optymizmu i z dużym poczuciem humoru. Moja ocena 10/10. Polecam wszystkim swoim znajomym.
Swietne przygotowanie do egzaminu, zarówno na kat. B i na A. Instruktorzy informują o wszystkim czego można spodziewać się na egzaminie, tak ze nic nie może zaskoczyć.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
jaceksi....zki19gg
12 lipca 2020 16:14
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo fajny Ośrodek :) Polecam pana Jacka, potrafi na spokojnie i precyzyjnie wszystko wytłumaczyć, fajne poczucie humoru ma i 0 stresu. Odpowiednio przygotowuje do egzaminu, wykłady prowadzone bardzo dokładnie, polecam szkołę :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Kamil Czekaj
2 lutego 2018 20:50
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Wszystko pokazane i wyuczone jak należy (zdane za pierwszym razem). Instruktorzy bardzo pozytywni.
Chciałbym serdecznie polecić Szkołę Nauki Jazdy Kowal! Moje doświadczenie było absolutnie fantastyczne. Wykłady prowadzone przez pana Grzegorza były nie tylko bardzo merytoryczne, ale także pełne humoru, dzięki czemu nauka była prawdziwą przyjemnością. Pan Grzegorz w sposób klarowny i profesjonalny przekazywał swoją wiedzę, co na pewno przyczyniło się do mojego sukcesu.
Szczególne podziękowania należą się również panu Staszkowi, który na samym początku mojej nauki za kierownicą był nieocenionym instruktorem. Jego podejście i profesjonalizm sprawiły, że każda lekcja była skuteczna i pełna pozytywnych doświadczeń(Nie byłem łatwym kursantem :D)
Dzięki tej szkole zdałem egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem, co najlepiej świadczy o wysokim poziomie nauczania. Gorąco polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
kowa....a006
4 grudnia 2024 14:00
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Wykłady były świetne, nie nudziłam się na nich i moja uwaga była cały czas skupiona na wykładzie. Wykładowca uwzględnia kursantów, dając małe zadania czy zadając pytania. Często pojawiały się małe żarty oraz ciekawostki, które pomagały wyobrazić sobie sytuacje jakie potrafią być na drodze. Jazdy na początku potrafiły być stresujące ale miła postawa i profesjonalizm instruktorów szybko pomogły przyzwyczaić się do drogi.
Chociaż nie zdałam za pierwszym razem, szkoła ta przygotowała mnie do egzaminu bardzo dobrze, po prostu stres i zdrowie często dają w kość.
Bardzo polecam! Wszyscy których znam, którzy przechodzili kurs w tej szkole są bardzo zadowoleni i również polecają!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 5 podejściu
Anna Maciejowska
8 lutego 2024 21:12
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza szkola jazdy! Instruktorzy z powołania, bardzo cierpliwi. Wykłady prowadzone w interesujący sposób. Ogrom przekazanej wiedzy w bardzo ciekawy sposób. Bardzo Polecam !!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Marcel M
8 lutego 2024 21:06
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Mili instruktorzy, dobre przygotowanie do egzaminu państwowego, brak problemów.
Kurs, Kat.:B1
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
kama...2005
18 stycznia 2024 20:33
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza szkoła jazdy.Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęć.Pierwsze kilka godziny miałam z Panem Adamem i cieszę się że miał do mnie wiele cierpliwości, szczególnie że na początku nie było ze mną łatwo.Pan bardzo we mnie wierzył i czułam to wsparcie od niego.Gdy tylko się stresowałam próbował rozluźnić atmosferę żeby mi było prościej.Prawko zdane za pierwszym razem więc widać że zostałam przygotowana jak najlepiej.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
matylda....bek0012
8 stycznia 2024 22:19
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Instruktorzy super, bardzo mili, wyrozumiali, pełen profesjonalizm. Bardzo się cieszę, że mogłam uczyć się u was.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Jakub Pater
29 listopada 2023 02:53
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
weronik....anczyk8
6 listopada 2023 23:16
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza szkółka w okolicy. Jestem bardzo zadowolona z kursu, profesjonalnego podejścia instruktorów do tematu oraz przyjemnej atmosfery. Nauka jazdy dzięki takim ośrodkom szkoleniowym to sama przyjemność.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Monika Jesionowska
28 października 2023 05:06
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Tą szkołę nauki jazdy poleciła mi koleżanka, skorzystałam i niczego nie żałuje! To był strzał w dziesiątkę 💪 Pan Grzegorz wykłady prowadzi bardzo ciekawie z humorem, podawał na zajęciach przy konkretnych tematach jakie kursanci popełniają błędy co przekładało się na późniejsze ich wyeliminowanie podczas nauki jazdy w praktyce. Kursanci Pan Artur oraz Pan Mariusz z dużą wiedzą, chęcią pomocy, cierpliwością, wszystko wytłumaczą tak aby móc podejść do egzaminu tylko raz 😁 Polecam ten OSK z całego ❤️
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
nata...opyd
29 września 2023 21:31
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo dobra szkoła jazdy. Świetni instruktorzy i wykładowcy. Dzięki nim udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. Polecam serdecznie ;)
Pan Marek- instruktor bardzo cierpliwy, profesjonalny i z łatwością przekazujący wiedzę. Kurs świetny, egzamin wewnętrzny super i egzamin zdany za pierwszym razem :) Polecam z czystym sumieniem :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
basi...k969
8 lutego 2018 11:53
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
pauli...uczek
26 stycznia 2018 12:33
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Teoria na 100% praktyka za pierwszym razem! Najlepsi z najlepszych!
Uczysz się teorii wtedy, kiedy masz na to czas. Szkolenie online daje Ci pełną swobodę — bez sztywnych godzin wykładów, dojazdów i presji. Wracasz do materiału tyle razy, ile potrzebujesz, i uczysz się we własnym tempie.
Wybrana została kategoria prawa jazdy. System ustalił tę kategorię, jako domyślą dla twojego konta. Pytania w teście, kursie oraz statystykach będą automatycznie wyświetlane dla kategorii .
Pamiętaj, że wykupując pakiet posiadasz dostęp do wszystkich kategorii i możesz je zamieniać kiedy chcesz.
Życzymy powodzenia w nauce i na egzaminie. Zespół prawo-jazdy-360.pl