2
64 zaufanych opinii
Zdjęcie facebook Marika Osowska
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Do auto szkoły Drift przy ul. Tatrzańskiej 21, przyszłam z polecenia i teraz sama polecam ją każdemu! Pan Krzysztof K. to bardzo miły, opanowany i wyrozumiały instruktor. Dzięki Jego ogromnej wiedzy, doświadczeniu oraz cennym wskazówkom nauka przebiega sprawnie i szybko. Kiedy trzeba zmotywuje i doda otuchy. Idealnie tłumaczy przepisy ruchu drogowego oraz zagadnienia dotyczące obsługi pojazdu. Jego osobowość i poczucie humoru powodują, że atmosfera podczas jazd jest bardzo przyjemna. Wszystko to sprawiło, że nie miałam problemu ze zdaniem egzaminu a teraz za kierownicą czuję się swobodnie i pewnie 🫶
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Witam. Piszę tą opinię dopiero teraz, gdyż byłem zajęty... jazdą! :) Tak dokładnie, auto szkoła drift pozwoliła mi w końcu zdobyć umiejętności wystarczające do zdania egzaminu praktycznego. W moim przypadku jazdy odbywałem tylko z P. Maciejem i śmiało mogę powiedzieć, że nauczył mnie On samodzielnego myślenia na drodze oraz podejmowania słusznych decyzji na niej... Z czystym sumieniem mogę polecić oddział na ul. Obywatelskiej 56, wszystko na poziomie papierologii oraz praktyki jazdy odbywało się bez zarzutów. Jazdy w godzinach docelowych, nie krócej bądź z przerwami ;) auta naprawdę w dobrym stanie technicznym a jak już wspomniałem P. Maciej uczy jazdy w sposób dający prawdziwe efekty w postaci samodzielności po kursie i egzaminie... Więc jeśli nadal masz problemy z zdaniem egzaminu bądź skończeniem kursu, uderzaj śmiało do driftu na obywatelskiej! Pozdrawiam i dziękuję - Maciej
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza auto szkoła w Łodzi. Szczególnie głęboko w moim sercu Biuro na Tatrzańskiej. Jazdy miałam z Krzysiem, który dopingował mnie również w trakcie egzaminu. - Cudowny człowiek z wspaniałym poczuciem humoru, który świetnie potrafi nauczać i przekazywać praktyczną wiedzę. Gdyby się dało, dałabym i tysiąc gwiazdek! 🙂
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam tą auto szkołę. Bardzo miła atmosfera, Instruktorzy wymagają dużo co jest na plus. Z Panem Maćkiem jeździło mi się najlepiej dał mi wiele cennych rad, które wykorzystałam na egzaminie i wykorzystam w przyszłości na drogach
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Katarzyna Sierant
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Szkoła Drift godna polecenia, instruktorzy którzy uczyli mnie jeździć super wyrozumiali i z mega dużą cierpliwością wpajali mi tajniki prowadzenia auta, przy czym robili bardzo dużo aby opanować moje nerwy i stres związany z egzaminem. Kontakt z biurem przy ul:Obywatelskiej bo tam odbywałam szkolenie super na każde pytanie profesjonalna odpowiedź. Super atmosfera i wspaniali ludzie ją tworzący. Z całego serca Polecam !!!!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 5 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam auto szkole drift na ul. Obywatelskiej. Bardzo sympatyczni i profesjonalni instruktorzy. W szczególności chciałabym wyróżnić pana Krzysia i pana Maćka za świetne przygotowanie i bardzo profesjonalne podejście do kursanta dzięki czemu udało się zdać za pierwszym razem. Z całego serca polecam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetna szkoła jazdy. Sympatyczni i profesjonalni instruktorzy. Prawo jazdy zdane za 1 razem.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Profesjonalne podejście, świetni instruktorzy. Dziewczyny na recepcji zawsze pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Dziękuję szkolę nauki jazdy za pozytywny wynik na egzaminie.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Serdecznie zachęcam do wyboru szkoły jazdy Drift , panuje tam bardzo przyjemna atmosfera, a instruktorzy profesjonalnie podchodzą do szkolenia i świetnie przygotowują do egzaminu. Skorzystanie z opcji wypożyczenia samochodu na egzamin było dla mnie ogromnym ułatwieniem, eliminując dodatkowy stres związany ze zmianą pojazdu. Dziękuję za doskonałe przygotowanie oraz za miłe chwile spędzone podczas nauki jazdy.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetna szkoła jazdy! Super obsługa i genialni instruktorzy. Wszystko zasługuje na 5+. Polecam, szczególnie biuro na ul. Tatrzańskiej
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Retkińska 145, 94-004 Łódź

2
15 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam!! Pan Marcin Pająk i Pan Józef Bednarski najlepsi na świecie! Świetne podejście do kursanta , pełen profesjonalizm, wzorowe przygotowanie a zarazem cudowna atmosfera! 🥰
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Oskar
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam, szczególnie Pana Marcina Pająka. Sama atmosfera podczas jazd w samochodzie miła i przyjemna dla kursantów bez żadnych niepotrzebnych stresów, podejście do kursantów na największym poziomie jak i sama nauka.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetna szkoła jazdy, nauka przebiega bezstresowo, bez presji i profesjonalne podejście do kursanta. Zostałem przygotowany przez pana Marcina Pająka. Egzamin zdany za pierwszym razem, polecam :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetna szkoła jazdy, nauka przebiega bezstresowo, bez presji i profesjonalne podejście do kursanta. Zostałem przygotowany do egzaminu przez pana Dawida, polecam :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam szkołę jazdy! Profesjonalne przygotowanie przez Pana Zbigniewa Gwizdzika oraz dodatkowo doszkolenie u Pana Marcina Pająka. Przyjazna atmosfera, multum wsparcia. Będę polecać :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 5 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetna szkoła jazdy - przyjemna atmosfera, brak presji, przyjazny sposób nauki. Moim instruktorem był pan Marcin Pająk, doświadczony kierowca, ktory wspiera swoich kursantów i w nich wierzy:)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super szkoła, polecam instruktor Panią Kasię, jeździłam w Częstochowie i egzamin zdany za 1
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo miła atmosfera, aż szkoda że skończył się kurs;) Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Profesjonalne podejście do kursanta.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam !!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo fajnie, polecam serdecznie!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze

ul. 1 maja 20, 98-330 Pajęczno

2
8 zaufanych opinii
Zdjęcie facebook kku....003
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Świetna szkoła jazdy. Świetni instruktorzy, przyjemne wykłady, przyjazna atmosfera
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook kinga0...walska
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
10/10
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Instruktor na medal;)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Ciekawe wykłady. Super instruktor. Miła atmosfera.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Marta Nowińska
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Instruktorzy wspaniali atmosfera na jazdach fantastyczna Polecam gorąco!!!!
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam ??
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Na wielki plus kontakt z instruktorem i w biurze - wszyscy strasznie pomocni i uśmiechnięci. Instruktorzy zawsze starali się pójść na rękę - załatwiać jazdy wtedy kiedy kursantom najbardziej pasuje, podjeżdżać rano po kursanta pod dom, robić przerwy w miejscu wybranym przez kursantów. Jedynym minusem widzianym przeze mnie to długość całego przygotowania do egzaminu państwowego. Wykłady zaczynałam 01.08.2017 roku, natomiast egzaminy miałam dopiero w lutym roku następnego. Jednak szkoła przygotowuje wyśmienicie, teoria zdana na maks, praktyka za drugim razem, a instruktorzy zawsze służą pomocą i są na telefon :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsi instruktorzy, super atmosfera, wszystko na ogromny plus !
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Kościuszki 6/1A, 97-500 Radomsko

2
4 zaufanych opinii
Zdjęcie facebook Kacper Gocha
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Szkoła miła i na prawdę ucząca kierowców tego co muszą wiedzieć nie tylko na egzaminie ale i w przyszłości. Auta są zadbane i serwisowane na bieżąco, posiadają auta takie na jakich zdaje się egzamin w wordzie. Instruktor od Teorii jak i instruktorzy od Praktyki bardzo mili, sympatyczni i pomocni. Mam zamiar robić drugą kategorię właśnie w tej szkole jazdy!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 4 podejściu
Zdjęcie facebook Wioletta Antoszczyk
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super szkoła Godna polecenia ,Profesjonalisci ,Wspaniała atmosfera . Instruktorzy bardzo profesjonalni z wielkaq baza cierpliwosci .Gorąco polecam Wszystkim .Pozdrawiam gorąco .
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Instruktorzy mili i wyrozumiali, dzięki tej szkole jazda na wstecznym nie jest mi straszna
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Zdecydowanie przesympatyczne podejście do kursanta, przecudowna Pani Irenka ustalająca godziny jazd bardzo starała się iść a rękę, opanowanie intruktorów, przemiła atmosfera, zdecydowanie serdecznie polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 5 podejściu

ZAMKOWA 48A, 95-200 Pabianice

3
0 zaufanych opinii

ul. bielawska 58, 95-015 Głowno

3
4 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Z całego serca polecam autoszkołę Autolex. Miałem przyjemność współpracować, gdy robiłem prawojazdy kategorii C+E i jeżdżę zawodowo 10 lat. W tym roku robiłem kurs kategorii A i jak zawsze nie zawiodło, ponieważ zdałem za pierwszym razem. Profesjonalny instruktor, który potrafi zdziałać cuda.
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Gorąco polecam szkołę nauki jazdy Auto-Lex. Profesjonalne podejście do szkolenia. Elastyczne godziny nauki i rzetelnie przekazana wiedza, co w rezultacie skutkowało pozytywnym wynikiem egzaminu na kategorie "C" oraz kwalifikacji wstępnej przyspieszonej (za pierwszym razem). Nie wyobrażam sobie, żeby kolejne uprawnienia zdobywać w innym ośrodku :-)
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam profesjonale podejście
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Oskar Pastusiak
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam, super atmosfera.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Opiesińska 30J, 98-220 Zduńska Wola

3
3 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Kategoria B+ E. Polecam. Bardzo dobra szkoła jazdy. Pan Robert Wójcik doskonale przygotował mnie do egzaminu państwowego, dał bardzo przydatne rady i wskazówki. Poza tym Pan Robert Wójcik jest bardzo cierpliwym instruktorem, pojazd zawsze sprawny czysty. Duża elastyczność przy ustalaniu terminów jazdy. Bardzo duży plus za jazdę na placu WORD przed egzaminem i możliwość zdawania egzaminu pojazdem szkoły jazdy w cenie kursu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Konrad Klamka
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Pan Robert to dobry instruktor. Sympatyczny i spokojny. Na spokojnie wytłumaczy wszystkie zagadnienia i manewry, nie reaguje nerwowo na błędy. W końcu egzamin praktyczny zdany.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Zdjęcie facebook Daniel Wochyń
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Świetny instruktor, jazdy w miłej i przyjaznej atmosferze! Samochód nowy, w świetnym stanie - jazda nim to sama przyjemność. Gdybym znowu miał wybierać szkołę jazdy, to bez żadnego zawahania wybrałbym ponownie Auto-Technikę i pana Roberta! Polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu

ul. sadowa 22, 97-300 Piotrków Trybunalski

3
1 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super szkoła, efektywna nauka jazdy, w ogromnie pozytywnej atmosferze, pan Zbyszek jest sympatyczną osobą z ogromnym poczuciem humoru i jest równocześnie świetnym instruktorem. Super organizacja, stały kontakt, elastyczność w umawianiu. Egzamin zdany za pierwszym :) Jazdy ("imprezki z panem Zbyszkiem") były bardzo mile spędzonym czasem, dużo śmiechu ;) Polecam serdecznie!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Kunickiego 3, 95-200 Pabianice

3
0 zaufanych opinii

ul. bankowa 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

3
11 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Kurs miałem w innym mieście, w innej szkole, czułem się niepewnie. Wykupienie godzin przed egzaminem było najlepszą decyzją. Po pierwszej godzinie : ocena moich umiejętności, konkretne wskazówki i dalszy plan działania. Zdałem za pierwszym razem. Ogromna zasluga Pana Ireneusza, który przygotował mnie po tych kilku godzinach lepiej niż wcześniej odbyty kurs. Polecam bez wahania.
Jazdy doszkolające, Kat.:A1
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
100 % polecam, odzyskane prawko kat B, Pan Jacek mistrz świata, wyplenił ze mnie stare złe nawyki po 2h. Pozdrawiam i dzięki za otwarcie oczu!
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Zdjęcie facebook Eryk Budny
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Wykupiłem 2 godziny jazd doszkalających ( kurs kończyłem w innej szkole) tuż przed egzaminem i to był strzał w dziesiątkę. Pan Jacek bardzo sympatyczny człowiek przy tym rzeczowy i konkretny. Wie co to pozytywna motywacja. Przez te 2 godziny nauczyłem się konkretnych technik które walnie przyczyniły się do tego, że egzamin zdałem za pierwszym razem. Spora w tym zasługa Pana Jacka. Dziękuję :) Gorąco polecam tę szkołę.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Jazdy doszkalające - przygotowujące do egzaminu praktycznego po prawie roku od zakończenia kursu na prawo jazdy. Konkretnie i na temat z właściwymi wskazówkami - efekt - Egzamin zdany przy pierwszym podejściu. Dla mnie mało istotne jest czy instruktor jest miły, przyjazny itp. Liczy się skuteczność i efektywność. Szczerze polecam OSK Classic z jej Szefem Panem Jackiem Janusem, ze szczególnym uwzględnieniem tego co powyżej wymieniłam. Szacun Panie Jacku.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Profesjonalne i niestresujące podejście do kursanta. Dobre wytłumaczenie gdzie popełnia się błędy i jak ich uniknąć. Bezproblemowe dostosowanie terminów jazd. A przede wszystkim punktualność. Możliwość jazd doszkalających. Córka zdała egzamin w 1 terminie
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Polecam
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam! Instruktorzy to profesjonaliści. Uczą jak należy jeździć i jak zdać egzamin. Mam prawo jazdy od kilku dobrych lat, ale przez nadmierną szybkość musiałem ponownie zdać egzamin. W 6h oduczyli mnie złych nawyków i dzięki temu zdałem bezproblemowo ten egzamin. Polecam kandydatom na kierowców jak i kierowcom, którzy muszą ponownie zdać egzamin.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Dzięki profesjonalnemu podejściu i miłej atmosferze pan Jacek nauczył mnie odpowiedniej techniki jazdy i dzięki temu udało się zdać za pierwszym razem. Bardzo gorąco polecam każdemu tą szkołę bo po jazdach w niej widać efekty!
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Zdjęcie facebook Krzysztof Wołowicz
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Szef ośrodka kompleksowo i w sposób łatwo przyswajalny dla kursanta uczy i zarazem wyjaśnia zachowania w prawidłowej technice jazdy oraz w bezpiecznym dla ruchu drogowego prowadzeniem tegoż pojazdu. Sposób prowadzenia lekcji jest tak skuteczny, że kursant łatwo i szybko przyswaja technikę eleganckiego i bezpiecznego prowadzenia pojazdu czego, pomimo swoich 70-lat doświadczyłem osobiście, bezproblematycznie zdając egzamin. Z podziękowaniami Krzysztof Wołowicz.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Trafiłem tu z polecenia i nie żałuję❗️ Z czystym sumieniem Polecam wszystkim tę szkołę jazdy. Jestem mega zadowolony z jazd doszkalających, które odbywałem z p.Irkiem. Z właścicielem również Super kontakt. W 5 godzin nauczyłem się więcej niż na kursie w Warszawie przez 20 h. Egzamin zdany kat. A. Jako jedyny z trzech zdających! Pozdrawiam serdecznie J.Muranowicz z Pruszkowa
Jazdy doszkolające, Kat.:A

Wiewiórcza 5, 96-100 Skierniewice