2
2 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Wszystko świetnie
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Zdjęcie facebook Łukasz Kaczorowski
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Świetna szkoła
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Plac Wolności 11/13, 95-015 Głowno

2
3 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Rewelacyjni instruktorzy. Miła atmosfera, bez nerwów można podchodzić do egzaminu, który pięknie został zdany. POLECAM!
Jazdy doszkolające, Kat.:AM
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Szkoła godna polecenia,egzamin zdany za drugim razem!!! Super wykłady:-)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
Zdjęcie facebook piot..._220
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Świetna atmosfera, bardzo dobry kontakt ze szkola i instruktorem.
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 15, 97-400 Bełchatów

2
3 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Poleca Auto Szkołę. Prawo Jazdy kat. C+E zdane bez problemu. Miła atmosfera i oddani Instruktorzy.
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Dziękuję
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam ! Byłam przygotowana na egzamin w 100% Testy i jazda - bez żadnych problemów. Instruktor świetny, wszystko tłumaczył.
Kurs, Kat.:D
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Armii Krajowej 22a, 97-300 Piotrków Trybunalski

2
4 zaufanych opinii
Zdjęcie facebook Tomasz Zieliński
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Kurs Udało mi się ukończyć w 27 dni Instruktorzy przemili z powołania.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Marta Olczak
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam! 😉 Świetna szkoła
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Zdane z pierwszym, polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Pan Jacek super instruktor, prowadzi też teorię wszystko dobrze tłumaczy i wyjaśnia. Szkoła mała ale instruktorzy lubią swoją pracę i da się to odczuć. Polecam na 100%!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 4 podejściu

ul. Piłsudskiego 1, 95-100 Zgierz

2
2 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Wystarczy żeby zdać.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Spokojne podejście, profesjonalizm, polecam każdemu. Łatwo się dogadać z instruktorem, człowiek z doświadczeniem. Uczy kultury na drogach i myślenia.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

WYZWOLENIA 10, 96-200 Rawa Mazowiecka

2
14 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Egzamin zdany po 4 dokupionych jazdach, super atmosfera. Polecam każdemu
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetne podejście do kursanta, wszystko na spokojnie i bez pośpiechu, co przyznam szczerze, dla tak chaotycznej osoby jak ja było to ciężkie, lecz pomogło mi to świetnie przygotować się do egzaminu. Z całego serca polecam☺️☺️
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Dzięki Panu Tomaszowi w końcu zdałam to głupie prawko. W 10h dodatkowych godzin poznałam Sieradz od zera. Super atmosfera, szybkie terminy no i cena za godzinę jeszcze w miarę normalna w porównaniu z konkurencją. Polecam z całego serduszka ♥️
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy! Zostałem świetnie przygotowany przez pana Tomka. Zwraca uwagę na każdy szczegół, poznałem miasto praktycznie od zera, a żadne podchwytliwe skrzyżowanie nie było mi obce. Egzamin zdany za pierwszym razem ,bez żadnych zaskoczeń!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Magdalena Wójcik
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Pan Tomasz to złoty instruktor , opanowany i świetnie wszystko tłumaczy . Po wcześniejszych doświadczeniach rzuciłam prawko na rok czasu , ale postanowiłam dokończyć i znaleźć jakąś godną zaufania szkole . Niestety nie robiłam pełnego szkolenia w tej auto szkole bo może już dawno bym jeździła sama . Robiłam doszkolenie by poznać miasto , ponieważ cały kurs robiłam w Łodzi, ale i tak wiele nauczyłam się nowych rzeczy czego nie raczyli przekazać mi wcześniejsi instruktorzy . Dzięki Panu Tomaszowi przełamałam lek i polubiłam siedzieć za kierownicą . Godziny mijały w spokojnej atmosferze ( gdzie nie raz sama siebie bym wysadziła za głupie błędy :) ) i co najważniejsze przy miłej rozmowie , co nauczyło mnie koncentracji na tym co dzieje się na drodze a jednocześnie nie stresować się za kierownicą . Będę tęsknić za nauka w tej auto szkole. Polecam z czystym sumieniem .
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Pan Tomasz miły i pomocny człowiek. Rzeczowo potrafi wytłumaczyć i dać wskazówki. Polecam szkołę OSK Machlański, dziękuję za naukę i pozdrawiam serdecznie.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam jak najbardziej tą szkółkę miałam 2h jazd przed egzaminem i egzamin zdany. Warto podkreślić że nie jestem z Sieradza tylko z Częstochowy i nie znam miasta Sieradz. Instruktor bardzo miły i jeździ po drogach które są na egzaminie.😃😃😃 Polecam gorąco gwarantowany zdany egzamin bez stresu.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Swoja przygode z prawem jazdy zaczynalam 10 lat temu w Łodzi, co kilka lat probujac swoich sil, niestety bezskutecznie. Mialam doswiadczenie z inna autoszkola w Sieradzu, ale dopiero Pan Tomasz i Pani Kasia nauczyli mnie poprawnie jezdzic. Prawko bylo dla mnie zmora po licznych zlych doswiadczeniach z poprzednich egzaminow, jednak cierpliwosc, zaangazowanie i prawdziwa pasja/powolaniePana Tomka byly nieocenione, a jazdy przebiegaly w bardzo milej atmosferze. Dzieki Panu Tomkowi i Pani Kasi poczulam sie pewniej za kierownica i zdalam egzamin za pierwszym razem po jazdach doszkalajacych. Bede kazdemu polecala tę autoszkołę. Dziękuje!
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Zdjęcie facebook Weronika Górka
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Świetna szkoła, która podchodzi ze spokojem do kursantów. Kursy są prowadzone w spokojnej atmosferze, miły Pan, który nauczy nawet najtrudniejszych kursantów. Ja niestety robiłam kurs w innej szkole, ale dopiero tu zaczęłam się uczyć jazdy i pewności za kółkiem !!
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetne przygotowanie do egzaminu, dopracowane w 100%, po czym egzamin to już tylko pestka. Profesjonalne podejście do kursanta i skuteczne techniki nauki. Bardzo polecam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul. Warcka 8, 98-200 Sieradz

2
22 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super ośrodek OSK Ania Likun . Jak najbardziej polecam. Profesjonalizm , szybkość , wszystko ekstra. Zdane za 1 bezbłędnie 👍💪
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Szkoła jazdy na najwyższym poziomie. Instruktor prowadzi jazdy w sposób logiczny, krok po kroku, z naciskiem na realne sytuacje drogowe i przewidywanie zagrożeń. Zero chaosu, zero nerwów — sama praktyczna wiedza. Egzamin zdany bez problemu. Polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć naprawdę świadomie
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Chciałbym serdecznie podziękować Osrodkowi Szkolenia Kierowców "Ania" za doskonałe przygotowanie mnie do zdobycia prawa jazdy kategorii A. Szczególne wyrazy wdzięczności kieruję do mojego instruktora – p.Tomka – za ogrom cierpliwości, profesjonalizm i niesamowite podejście do nauki. Każda lekcja była połączeniem solidnej dawki wiedzy, praktycznych umiejętności i motywacji do dalszej pracy. Pan Tomek potrafił przekazać nawet najtrudniejsze rzeczy w sposób zrozumiały i spokojny, dzięki czemu każda godzina jazdy była krokiem w stronę sukcesu. Efekt? Egzamin praktyczny zdałem za pierwszym razem – i to z dużą pewnością siebie oraz poczuciem, że jestem dobrze przygotowany do samodzielnej jazdy. Dziękuję za wiarę w moje możliwości, wsparcie na każdym etapie kursu i wszystkie cenne rady, które na pewno zostaną ze mną na długo. To była wspaniała przygoda i początek wielu bezpiecznych, motocyklowych kilometrów! LwG Maciek 🏍️💨
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 5 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Wykwalifikowana kadra instruktorów, miła atmosfera podczas jazd, świetne przygotowanie teoretyczne i praktyczne.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
polecam!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsi 😊
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Zdjęcie facebook bro....223
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
:D
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
es
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze

ul. Kościelna 28, 98-220 Zduńska Wola

2
70 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Świetna atmosfera, zero stresu na jazdach i instruktorzy, którzy naprawdę potrafią nauczyć. Szczególnie polecam jazdy z panem Wiesławem – zawsze spokojnie wszystko tłumaczył, miał dużo cierpliwości i dawał cenne wskazówki.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
Zdjęcie facebook Oliwia Sekuła
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
kurs teorii przyjazny a spotkania dopasowane do potrzeb kursantow. pan wieslaw nie do zastapienia jako instruktor. teoria i praktyka panstwowa zdana za pierwszym
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Miłosz Gościniak
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
kurs teori zlecial bardzo szybko, pan maguszewski bardzo fajnie poprowadzil wyklady a jazdy z panem wieskiem przebiegly sprawnie. polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Serdecznie polecam! Wybrałam tę szkołę po dwóch oblanych egzaminach w innej szkole jazdy, myślałam, że nie ma już dla mnie nadziei.. jednak dzięki kilku godzinach doszkalających udało mi się zdać za 3 ❤️!Wszyscy panowie są super instruktorami, a każdy z nich ma inne spojrzenie na kursanta 😊
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Zdjęcie facebook Wiktoria Sobolewska
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam! Instruktorzy cierpliwi, z dobrym podejściem. Nauka przebiegła szybko i przyjemnie:)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam szkołę jazdy, nie mam żadnych zarzutów do ich sposobu nauczania. Przyjazna atmorfera, profesjonalne podejście.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam szkołę jazdy. Miła atmosfera, profesjonalne podejście oraz dobrze wyjaśnianie jakiś wątpliwości
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam serdecznie, bardzo mili instruktorzy.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super podejście do kursanta, dobra organizacja i perfekcyjne przygotowanie
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam, dobra organizacja i super instruktorzy
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul. batorego 24/7, Skierniewice

2
2 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam zdane za pierwszym razem
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Zdjęcie facebook Rembud Sb
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Jest ok
Jazdy doszkolające, Kat.:B

Sadowa 7, 98-300 Wieluń

2
1 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Wszystko jak najbardziej TAK!!!!
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Belwederska 12, 99-100 Łęczyca