1
2 zaufanych opinii
Zdjęcie facebook Ksawery Zajac
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
najlepsza szkoła polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
Zdjęcie facebook Agnieszka Gacek
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam
Jazdy doszkolające, Kat.:B

3 Maja 11, 42-100 Kłobuck

1
6 zaufanych opinii
Zdjęcie facebook sa....31
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Szkoła przyjazna dla kursanta. Instruktorzy cierpliwi i wyrozumiali. Swoją wiedzę przekazują idealnie. Szkoła godna polecenia
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Zdawałam w Ośrodku Szkolenia "Evolution" w Bytomiu- Szombierkach. Mój instruktor pani Kasia- REWELACJA!!! Bardzo wymagała od kursanta, ale dużo od siebie miała do zaoferowania. Zdałam za drugim razem (za pierwszym razem nie powiodło się, ponieważ nie zapanowałam nad stresem).
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super OSK !!! 10/10 !!!
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Szkoła godna polecenia, super instruktorzy, jeździłam z Piotrkiem, Januszem i Konradem, każdy z nich przekazał swoją wiedzę solidnie:)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła jaką mogłam wybrać! Polecam gorąco
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 5 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Nie chce mi sie za duzo pisac wiec jednym slowem. Bardzo polecam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Bytom ul.Tatrzańska 2, 41-907 Bytom

1
19 zaufanych opinii
Zdjęcie facebook Magdalena Teksańska
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Jestem bardzo zadowolona z nauki tutaj! Egzaminy zdałam wręcz śpiewająco!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Ewa Kania
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super szkoła, ze świetnymi instruktorami! Tutaj pracują ludzi którym zależy na każdym kursancie
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Krystyna Janik
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Zostałam przygotowana profesjonalnie, egzamin zdany za pierwszym razem, bardzo miła atmosfera. Nauka całkowicie bez stresu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Kalina Jaruzelska
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza szkoła nie tylko uczy, ale i bawi. Miłe panie w biurze. Instruktor profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego kursanta. Polecam i pozdrawiam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Ela Jarocka
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam!!! Świetnie prowadzone lekcje i jazdy! Instruktor świetnie przygotował do egzaminu praktycznego , nie było takiej trasy do której nie byłam przygotowana. Dziękuje za pomoc i wielkie wsparcie przed egzaminami !!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Natalia Kwaśnik
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Chciałbym podziękować za przygotowanie mnie do egzaminu prawa jazdy. Zdałam Teorie jak i praktykę za pierwszym podejściem, z całego serca polecam ten ośrodek. Niesamowici ludzie z dobrym podejściem do nauczania. Polecam każdemu, instruktor trafił mi się naprawdę dobry przekazał mi wiedzę odpostaw bardzo dziękuje.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Hanna Ryżykłowicz
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam OSK IZI. Dzięki nauce pod czujnym okiem instruktorów swój egzamin zdałam za pierwszym razem. W szkołe panuje naprawdę sympatyczna atmosfera. Bardzo polecam OSK IZIi życzę sukcesów przyszłym kursantom. Pozdrawiam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam doskonale prowadzone zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyka. Zdałam przede wszystkim bez stresu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Sara Wejher
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Miła atmosfera, pełen profesjonalizm i duże poczucie humoru. Najlepsza szkoła jazdy w okolicy!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Wiktoria Kruczkowska
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo fajna szkoła można załatwić wszystko szybko i zdać egzaminy. Fajny pani instruktor przyjemna atmosfera w aucie czas szybko mija, Osobiście zdałam za pierwszym razem wiec z góry polecam szkole
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Powstańców 15, 41-100 Siemianowice Śląskie

1
4 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Miałem przyjemność bycia uczniem Pana Marcina. Nie były to tylko zwykłe jazdy doszkalające, które mają mi pokazać jak zdać egzamin, była to rzeczywista nauka jazdy. Po bardzo długiej przerwie zdałem egzamin praktyczny za pierwszym razem w mieście którego kompletnie wcześniej nie znałem. Serdecznie polecam wszystkim.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepszy ośrodek w mieście. Profesjonalne podejście do kursantów. Wykłady prowadzone w ciekawy i przyjazny sposób. Jazdy prowadzone są w miłej atmosferze.Pani Agnieszka to najlepsza instruktorka pod słońcem. Wszystko zostało wyjaśnione i pokazane co i jak z czym się je. Biurowa obsługa jak i instruktorzy zawsze uśmiechnięci! Szkoła warta polecenia!🥰🥰
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo dobra szkoła Instruktorka PANi HANIA super sympatyczna bardzo dobrze tłumaczy polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła 4ever za pierwszym B i C :)
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Targowa 10, 44-300 Wodzisław Śląski

1
3 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Profesjonalne podejście i bardzo indywidualne , spokojna atmosfera i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Dzięki jasnym wskazówkom i cierpliwości instruktora zdałem za pierwszym razem. Zdecydowanie polecam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook shia...ax33
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super instruktor, profesjonalnie przygotował mnie do egzaminu. Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie, komunikatywny. Bardzo polecam :) Zdane za pierwszym
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Wykłady spędzone w naprawdę wesołej atmosferze, a instruktor na jazdach - bardzo cierpliwy XD
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu

ul. Wiślicka 9K, 43-430 Skoczów

1
309 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Zdałem za pierwszym bezbłędnie, dziękuje za dobre przygotowanie
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Szkoła pełna profesjonalizmu i dobrej atmosfery, dziękuję bardzo za przygotowanie do egzaminu, współpraca z instruktorami to sama przyjemność. Polecam z całego serca
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Serdeczne podziękowania dla szkoły nauki jazdy Nowak za bardzo dobrą naukę , przygotowanie do egzaminu oraz bardzo dziękuję za gratisowe godziny,polecam z całym sercem tą szkołę miła atmosfera i fantastyczni ludzie.DZIĘKUJĘ
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Szkoła jazdy jest naprawdę świetna! Instruktorzy są bardzo cierpliwi, wszystko spokojnie tłumaczą i wspierają na każdym etapie nauki. Atmosfera podczas jazd jest bezstresowa, dzięki czemu można się skupić na nauce, a nie na nerwach. Ogromny plus za to, że podstawiają samochód, a to bardzo ułatwia sprawę. Czułam się naprawdę dobrze przygotowana i pewna siebie za kierownicą. Polecam każdemu, kto szuka szkoły z profesjonalnym, a jednocześnie przyjaznym podejściem!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła jazdy, świetni instruktorzy, cudowna atmosfera, najlepsze przygotowanie do egzaminu, szczerze polecam♥️😊
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Chciałbym podziękować szkole jazdy OSK NOWAK, a także instruktorom Emilii i Jarkowi, bardzo miłym, szczerym, punktualnym instruktorom. NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY!!! POLECAM!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Владислав Рощин
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Chciałbym podziękować szkole jazdy "Nowak" za wiedzę i umiejętności, które otrzymałem. W szczególności chciałbym wyrazić wdzięczność Panu Jarkowi i Pani Emilii za umiejętność przekazywania informacji w przystępny sposób, nauczenie i opanowanie umiejętności prowadzenia samochodu. A także za przygotowanie do egzaminu i gratisowe godziny, które otrzymałem przed egzaminem.Będę polecał waszą szkołę i jeszcze raz dziękuję za waszą pracę.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Serdeczne podziękowania dla szkoły nauki jazdy Nowak za bardzo dobrą naukę oraz gratisowe godziny,polecam z całym sercem tą szkołę miła atmosfera i fantastyczni ludzie.DZIĘKUJĘ👍
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Szymon Stanosz
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Dziękuję za gratisowe jazdy! Bardzo miła atmosfera instruktorzy bardzo mili Polecam NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam szkołę jazdy Nowak
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Mickiewicza 19B/1, 47-400 Racibórz

1
6 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam wszystkim, miła atmosfera, interesujące wykłady nic dodać nic ująć :-)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo dobry ośrodek
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Wizjer uczy najlepiej! Polecam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetne podejście do kursanta, ciekawe wykłady. Instruktor fajnie wszystko tłumaczy.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Wszystko super, przygotowanie perfekcyjne zdane za pierwszym razem i to bezbłędnie.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Konopnickiej 9, 43-502 Czechowice-Dziedzice

1
219 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam szkołę jazdy „Wojtek” w Katowicach! Wykupiłem pakiet 40 godzin jazd i jestem bardzo zadowolony z całego procesu nauki. Wcześniej nigdy nie prowadziłem samochodu, ale dzięki profesjonalnemu podejściu instruktorów udało mi się pewnie opanować jazdę i skutecznie przygotować do egzaminu. Szkolenie przebiegało spokojnie, bez zbędnego stresu, a wszystkie błędy były dokładnie omawiane i wyjaśniane. Wszyscy instruktorzy byli cierpliwi, zawsze służyli pomocą i potrafili w jasny sposób wytłumaczyć nawet bardziej skomplikowane sytuacje drogowe. Szczególnie doceniam możliwość elastycznego umawiania godzin jazd, dzięki czemu mogłem bez problemu dopasować terminy do swojego grafiku. To ogromny atut tej szkoły. Moją pierwszą jazdę odbyłem 2 maja, a już 11 czerwca zdałem egzamin państwowy w WORD Katowice za pierwszym razem. Cały proces nauki i przygotowania do egzaminu zajął niespełna półtora miesiąca, co było możliwe dzięki zaangażowaniu i wsparciu wszystkich instruktorów. Polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Konkretnie instruktorzy. Wiedzą co i jak wytłumaczyć. Nie ma co szukać jak jest OSK Wojtek!! Szczerze polecam!!
Jazdy doszkolające, Kat.:A
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Zaczynając od teorii, powtórka przepisów w otrzymanej aplikacji i możliwość wykonania dowolnej ilości egzaminów testowych. Przechodząc do najważniejszego - jazdy. Ustawianie terminów jazd przebiega bardzo sprawnie. Na pierwszych jazdach wita nas duży plac manewrowy, który dostępny jest jedynie dla kursantów OSK Wojtek (brak dzielenia się miejscem z innymi OSK, co w przypadku innych szkół jest na prawdę rzadkością). Duża powierzchnia placu, 3 miejsca do wykonywania „ósemek”, 3 do slalomów wolnych, jeden szybki i ominięcie przeszkody. Wszystko bardzo logicznie umiejscowione, żeby nikt na siebie nie najeżdżał, czyli bezpiecznie. Poza tym wszystkim zostaje nam jeszcze bardzo dużo miejsca do wykonywania różnych innych ćwiczeń, na które akurat wpadnie wasz instruktor (szczególne pozdrowienia dla Instruktora Patryka 😁😉). A to wszystko odbywa się w świetnej atmosferze. Podsumowując, jeśli miałbym przechodzić kurs na kat. A jeszcze raz to wybór bez wahania ponownie padłby na OSK Wojtek.
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Pan Adam to świetny instruktor, profesjonalny. Bardzo dobrze tlumaczy podstawy kierowania pojazdem i na co zwracać uwagę przy czym robi to w bardzo fajnej atmosferze. Polecam
Kurs, Kat.:A1
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Przyszedłem do OSK Wojtek totalnie od zera — wcześniej nie miałem żadnego doświadczenia z motocyklami. Dzięki całej ekipie udało się przygotować tak dobrze, że egzamin na kategorię A zdałem za pierwszym razem 👍 Instruktorzy są wymagający i nie odpuszczają błędów, ale właśnie dzięki temu człowiek naprawdę uczy się jazdy, a nie tylko „zdawania egzaminu”. Każda jazda dawała konkretne wskazówki i motywację do poprawy. Największe podziękowania dla Adama, który na końcowym etapie poskładał wszystkie elementy w jedną całość i doszlifował to, co najważniejsze przed egzaminem 💪 Polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć porządnie i skutecznie przygotować do kategorii A!
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam. Instruktor Adam jest cierpliwy i wszystko dokładnie tłumaczy, nawet jeśli czasami potrzebowałam więcej czasu, żeby coś zrozumieć. Atmosfera jest spokojna i bez stresu, co naprawdę pomaga podczas nauki jazdy.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam tą szkołę. Instruktor Patryk zajefajnie uczy i egzamin na kat A oczywiście zdany za pierwszym
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Zdane za 1 razem po wcześniejszych wielu próbach . Polecam
Jazdy doszkolające, Kat.:A
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam tą szkołę nauki jazdy. Miałem doczynienia z 3 instruktorami na kat A. Każdy z instruktorów dawał cenne wskazówki, które przyczyniły się do zdania egzaminu za pierwszym podejściem. Kurs praktyczny ukończyłem w 2 tygodnie, dzięki elastycznymi terminami instruktorów.
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Daniel Staniak
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Zastanawiałem się nad wyborem szkoły jazdy . Gwiazdki podpowiedziały „OSK WOJTEK „ . Strzał w dziesiątkę. Zdane za pierwszym razem . LWG Pozdro Adam , Patryk , Wojtek .
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Warszawska 6/204, 40-507 Katowice

1
6 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam jazdy z panią Bożenką w OSK ZEBRA. Duża życzliwość i cierpliwość dla kursantów
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Szkoła jazdy, do której uczęszczałem, wyróżnia się profesjonalizmem i przyjazną atmosferą. Instruktorzy mają dużą wiedzę i cierpliwość, co sprawia, że kursanci czują się pewnie za kierownicą, nawet na początku nauki. Program nauczania jest dobrze zorganizowany, a jazdy odbywają się w dogodnych terminach. Dzięki indywidualnemu podejściu, czułem, że nauka przebiega w tempie dostosowanym do moich potrzeb. Ogólnie bardzo polecam tę szkołę jazdy, szczególnie osobom, które szukają skutecznej i bezstresowej nauki.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Jazdy mialam z Panem Piotrem Zmuda. Sympatyczny i swietnie uczy polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Rewelacyjna szkoła! Instruktorzy z ogromnym pokładem cierpliwości. Wszystko tłumaczone w sposób bardzo zrozumiały, bardzo przyjazna atmosfera. Serdecznie polecam!
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
W Zebrze pod okiem Jarka mnie naprostowali po daremnym 30-godzinnym kursie w LOKu
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepszy instruktor na świecie Paweł. Super podejście. Poczucie humoru. Cierpliwość.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul. Poniatowskiego 17, 41-300 Dąbrowa Górnicza

1
4 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła w regionie. Zdane za 1 razem. Szczególnie polecam Pana Grzegorza, który wszystko cierpliwie wytłumaczy. Instruktor naprawdę z powołania.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Jedyny minus - długie oczekiwanie na rozpoczęcie jazd (tylko jeden instruktor szkolący na kat. A).
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo pomocny instruktor, świetne przygotowanie, polecam każdemu.
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam !!! Szczególnie panią Sonie :)
Jazdy doszkolające, Kat.:B

ul. Chrobrego 19 (Plac Targowy naprzeciw ZUS), 43-200 Pszczyna