10
0 zaufanych opinii

ul. Szafera 6, 39-300 Mielec

11
0 zaufanych opinii

ul. Floriańska 175, 38-440 Krosno

11
10 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Pan Mateusz przygotowuje nie tylko do wyniku pozytywnego na egzaminie ale również do jazdy w codziennym życiu i realnych sytuacji drogowych. Cały kurs przebiegał w miłej atmosferze. Wszystko super wytłumaczone, każdy manewr czy skrzyżowanie. Po skończeniu kursu egzamin zdałem bez najmniejszego problemu. Serdecznie polecam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Pan instruktor bardzo sympatyczny i cierpliwy, super przygotował do egzaminu , dzięki czemu zdałam za 1 razem. Jazdy odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Pan instruktor bardzo sympatyczny i cierpliwy, super przygotował do egzaminu , dzięki czemu zdałam za 1 razem. Jazdy odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Lekcje prowadzone były w bardzo przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Pan instruktor udzielał podczas jazdy praktycznych wskazówek, które na pewno ułatwią mi samodzielną jazdę. Zostałem tak dobrze przygotowany, że zdałem za pierwszym razem, mimo że nigdy wcześniej, przed kursem, nie prowadziłem auta. Do WORD-u jechałem bez stresu i z przekonaniem, że zdam. Bardzo podobała mi się możliwość umawiania się na jazdy w dogodnych dla mnie godzinach. Z całego serca polecam kurs u Pana Mateusza Zuby.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Instruktor sympatyczny i cierpliwy, super przygotował do egzaminu, jazdy były bardzo przyjemne, dostałam dużo przydatnych porad, polecam!!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
polecam serdecznie!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
Zdjęcie facebook Kacper Ostrowski
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super instruktor. Samochód nowy i sprawny.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam, miła atmosfera podczas kursu, profesjonalne podejście do kursanta.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Profesjonalne podejście Instruktora
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Profesjonalne podejście Instruktora, bardzo dobra organizacja zajęć praktycznych, miła atmosfera, szybka komunikacja i pomoc w sprawach związanych z kursem. Serdecznie polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze

ul. Aleksandra Fredry 4/77, 35-959 Rzeszów

12
0 zaufanych opinii

ul. Lewakowskiego 31, 38-400 Krosno

12
9 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam ! Bardzo profesjonalne podejście ! Ogromna wiedza ze strony instruktoròw jeśli chodzi o technike jazdy motocyklem, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony ze współpracy z Wacławem oraz Mirkiem. Produktywnie spedzony czas a co za tym idzie zdany egzamin za pierwszym razem. Polecam tych gości pełny profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dziekuje za współprace i do zobaczenia na drodze.
Jazdy doszkolające, Kat.:A
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Trafiłam do You Can Drive z innego OSK. Różnice kłują w oczy, na + dla YCD. Jazdy doszkalające na kat.A Instruktor Wacław to 100% profesjonalizmu. Na pierwszym spotkaniu zaliczyłam przewrotkę, ale Wacław spokojnie, bez nerwów, za to analiza dlaczego tak się stało. Każde zadanie - podpowiedzi techniczne, które działają....., o ile ich słuchasz. Jeżeli nie słuchasz, to na szybkim zabierasz wszystkie pachołki do własnej parafii :). Nie wiem gdzie się tacy rodzą, ale można ich znaleźć w You Can Drive. Polecam szkołę i instruktora Wacława. Dziękuję.
Jazdy doszkolające, Kat.:A
Zdjęcie facebook Krzysztof Czarnota
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM I POLECĘ TĄ SZKOŁE PRZYSZŁYM KURSANTOM. A W SZCZEGULNOŚCI INSTRUKTORA WACŁAWA SZACUN ZA JEGO PROFESIONALIZM I PODEJŚCIE. JEST TO DOBRY PRZYKŁAD ŻE FIRME TWORZĄ LUDZIE . WACŁAW JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJE... Pozdrawiam Krzysztof.
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo przyjazna i miła atmosfera, na spokojnie tłumaczenie wszystkiego. Przy jakichś problemach Pani tłumaczyła na różne sposoby żeby znaleźć ten, który najbardziej do nas przemawia. Dodatkowo na jazdach były przerabiane rzeczy z poza zakresu egzaminu państwowego jak parkowanie tyłem czy jazda na autostradzie co też jest zdecydowanie na plus. Mogę z czystym sercem polecić.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook ala....802
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Świetne podejście instruktorów do kursantów. Świetna szkoła, polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Weronika Prokop
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam z całego serca . Dziekuje Pani Beacie która w 4 godz. potrafiła przekazać mi swój spokój i opanowanie dzięki któremu poradziłam sobie na egzaminie :):) .
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Zdjęcie facebook Robert Sznurowski
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam tą szkołę jazdy Bardzo przyjemna atmosfera, zarówno w biurze, na wykładach jak i na jazdach. Żadnych problemów z ustalaniem terminów.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Wzięłam jazdy doszkalające z Panią Beatą i naprawdę wszystkim polecam super atmosfera, dokładne wskazówki co do jazdy, które przydane są nie tylko do egzaminu, po kilku godzinach jazd egzamin to tylko formalność.
Jazdy doszkolające, Kat.:B

Marszałkowska 9/3, 35-215 Rzeszów

13
0 zaufanych opinii

Kolejowa 12 lok. 9 biuro ul.Pawła 4, 38-400 Krosno

13
8 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetna szkoła jazdy i przezabawny instruktor Mateusz☺️. Od samego początku kursu panowała bardzo przyjazna i luźna atmosfera, dzięki czemu każda lekcja przebiegała bez niepotrzebnego stresu. Mateusz ma świetne podejście do kursantów, jest cierpliwy, spokojny i wszystko dokładnie tłumaczy😉.W trudniejszych sytuacjach potrafi dodać pewności siebie i sprawić, że nauka jazdy staje się przyjemnością. Z całego serca polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć w komfortowych warunkach, bez stresu i w przyjaznym środowisku!!🥰
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Co by tu dużo opowiadać profesjonalne podejście do kursanta i przygotowanie do egzaminu, przyjazna atmosfera podczas jazd , szybkie terminy i dogodne godziny jazd.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetna szkoła jazdy. Nauka tutaj to była czysta przyjemność. Mateusz ma ogromną wiedzę, cierpliwość i świetne podejście do kursanta. Wszystko tłumaczy jasno i spokojnie, dzięki czemu nawet trudniejsze manewry stają się zrozumiałe. Jazdy odbywały się w miłej, bezstresowej atmosferze, a jednocześnie były bardzo profesjonalne i konkretne. Dzięki jego wskazówkom poczułam się pewnie za kierownicą i bez problemu zdałam egzamin. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce dobrze nauczyć się jeździć! 🚗
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam tą szkołę jazdy oraz instruktora Mateusza! Jego profesjonalizm i cierpliwość sprawiła, że szybko poczułam się pewnie za kółkiem. Atmosfera była luźna, a cały kurs przebiegł sprawnie i bez stresu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam OSK ELO i instruktora Mateusza! To genialny nauczyciel, który przekazuje wiedzę w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Zawsze cierpliwie tłumaczy każdy manewr i odpowiada na wszystkie pytania. Ogromnym plusem jest to, że uczy mądrej jazdy na całe życie, a nie tylko „pod egzamin”. Nawet osoby z wcześniejszym doświadczeniem świetnie doszlifują tu swoje umiejętności. ❤️
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo, bardzo serdecznie polecam, Mateusz super potrafi przekazać wiedze i podejść do każdego indywidualnie. Jest genialnym instruktorem i nauczycielem, atmosfera jest bardzo miła i przyjemna, dzięki temu dużo łatwiej jest nabrać pewności siebie i polubić jazdę. Nawet gdy ktoś już kiedyś miał kontakt z autem lub innym pojazdem na pewno się nie znudzi i doszlifuje swoje umiejętności!!! Wszystkie wskazówki w trakcie jazdy są bardzo merytoryczne i słuszne. Dzięki Mateuszowi zdałem wszystko za pierwszym razem!! Ponownie bardzo polecam i zachęcam do wybrania OSK ELO, ponieważ nauka ta zostaje na całe życie, a Mateusz robi to genialnie!!! Gdybym miał wybierać ponownie to na pewno byłaby to szkoła jazdy ELO!!!!!🥰
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy! Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu instruktora Mateusza udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. Jazdy przebiegały w przyjaznej, jak również bezpiecznej atmosferze, instruktor dokładnie tłumaczył każdy manewr, a ja dostałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie. Ogromnym atutem kursu w tej szkole były także cenne wskazówki, które nie dotyczyły wyłącznie samego egzaminu, ale przede wszystkim bezpiecznej, świadomej i sprawnej jazdy już po zdaniu egzaminu. Jeszcze raz dziękuję za świetne przygotowanie i pełen profesjonalizm!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetny instruktor, świetny człowiek, z czystym sumieniem polecam pana Mateusza, profesjonalny, cierpliwy, świetnie tłumaczy. Zdałem za pierwszym razem :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Przemysłowa 3/16 I piętro, 35-105 Rzeszów

14
8 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Szkoła Alfa jest super, była bardzo miła atmosfera i wsparcie na każdym etapie dla mnie,Pan Ryczard i Pan Radek są bardzo dobrymi insruktorami nauczyli mnie wszystkiego od podctaw. Wspierałi mnie na kazdym kroku od początku do samego końca,dziękuję za wszystko. Szkoła godna polecenia.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Fantastyczna szkoła, polecam z całego serca!!! Mimo że jestem panikarą i proces zdobywania prawa jazdy trwał u mnie bardzo długo, to właśnie dzięki tej szkole w końcu się udało. Okropnie się bałam, przerabiałam różne szkoły, różnych instruktorów. Ale tutaj było najlepiej - doskonała metoda nauki, dzięki której byłam w stanie w końcu opanować na egzaminie stres. I zdałam :)
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam szkote ALFA z catego serca. Rozpoczetam kurs z zerowymi umiejetnosciami a skonczytam doskonale przygotowana do egzaminu i samodzielnej jazdy. Instruktorzy sa bardzo mili i wykwalifikowani. Bardzo mi sie podobato, nie mogtam doczekaé sie kolejnych zajec . Egzaminy zdane bez problemu . Polecam !!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Dobra szkoła jazdy, wszystkie egzaminy zdane za pierwszym podejściem, mili instruktorzy, dobra atmosfera na zajęciach i wszystko super, dzięki najlepsza szkoła jazdy w Rzeszowie, polecam!!! Гарна автошкола, всі екзамени здані з першого разу, приємні інструктори, гарна атмосфера на уроках, і загалом все чудово, дякую найкращій автошколі в Жешуві, рекомендую, особливо українцям, бо погане знання мови ніяк вам не завадить здати на права саме тут!😉
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam z całego serca Super szkoła jazdy, nie mogłam lepiej trafić. Bardzo mili i profesjonalni instruktorzy,spokojni,wyrozumiali. Dziękuję za cały kurs. Nauka z Wami to była przyjemność
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Mega atmosfera dzięki rozmownych i dobrze wyszkolonych instruktorów, oraz łatwe umawianie się na jazdy i elastyczne godziny.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetna szkoła, pełen profesjonalizm, zarówno teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem. Chyba nie ma w Rzeszowie lepszej szkoły.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul. hetmańska 45 a, 35-310 Rzeszów

15
8 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam. Dokupiłam w tej szkole godziny doszkalające przed egzaminem z Panem Piotrem. Sympatyczny i profesjonalny instruktor. Egzamin następnego dnia zdany bezbłędnie:)
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Jestem bardzo zadowolony z kursu prawa jazdy w Edures. Oferują elastyczne terminy jazd, które bez problemu da się zmienić. Instruktorzy również zasługują na pochwały – dodatkowe rady, których udzielają, z pewnością przełożyły się na zdanie przeze mnie egzaminów teoretycznych i praktycznych za pierwszym razem. Polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Szkoła okazała się strzałem w dziesiątkę! Bardzo ceniłam sobie podejście do kursanta oraz to, że zawsze można się było dogadać z instruktorem a szkoła sama w sobie starała się dla nas jak najlepiej- czy to dodatkowe kody, terminy dogodne etc. Ponadto plus za jazdę po placu WORD, co było jedną z najbardziej przydatnych lekcji pod egzamin. Dodatkowe podziękowania dla instruktora Piotra- mi naprawdę szkoda było, że to tylko 30h! Jestem wdzięczna za wskazówki, które nie tylko służyły po to aby zdać egzamin, ale też po to, żeby nie utrudniać ruchu innym kierowcom w przyszłości.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam w 100% z calego serducha, szczegolnie Instruktora Pana Piotra, robil wszystko zebym mogla sie czuc pewnie na drodze.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetni instruktorzy! Bardzo cierpliwi i wyrozumiali :) Nigdy nie miałam problemu z dopasowaniem terminów jazd, nawet jeśli musiałam nagle coś zmienić.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Jestem bardzo zadowolony zarówno z podejścia do kursanta jak i z samej nauki. Wykłady bardzo przydatne i pokazujące ilość wiedzy szkoleniowców. Sam kurs jazdy samochodem bardzo pozytywny, miłe podejście i wszystko wytłumaczone jak należy. Osobiście zdecydowanie polecam każdemu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Daria Piskorowska
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Szkoła pierwsza klasa, po prostu świetna i nic dodać nic ująć! Z tą szkołą nie da się mieć marnych wyników, instruktorzy-mistrzostwo. Wszystko jest kwestia dogadania i EDURES jak najbardziej staje na najwyższym poziomie aby dogodzić swojemu kursantowi. Oczywiście prawko zrobione Mega szybko i wszystko za 1 razem (teoria+praktyka+kwalifikacje) mimo że pochodzę z drugiego końca Polski bo przecież z ta szkoła inaczej się nie da ?? Kochani 5 gwiazdek to stanowczo za mało!!! Ja daje 6+! I gorąco polecam oraz pozdrawiam! ??????????
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam , bardzo dobre przygotowanie, wszytko poszło sprawnie, szybko . Instruktor super:) Efekt mówi sam za siebie- Zdane za pierwszym razem :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul. Bernardyńska 5/7, 35-069 Rzeszów

16
7 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Chciałabym podzielić się moją opinią o tej szkole jazdy, bo naprawdę zasługuje na pochwałę. Instruktorzy są świetni – widać, że mają ogromne doświadczenie i naprawdę zależy im na tym, żeby przekazać wiedzę w jak najbardziej zrozumiały sposób. Bardzo skupiają się na tym, żeby pokazać wszystkie detale i techniki, nawet jeśli coś nie wychodzi za pierwszym razem. Czuć, że są cierpliwi i wyrozumiali, dzięki czemu każdy, kto chce, może nauczyć się jeździć z pełnym zaufaniem. Dodatkowo, jeśli chcesz szybko zdobyć prawo jazdy, masz taką możliwość, bo szkoła oferuje elastyczne terminy i wsparcie na każdym etapie. Naprawdę polecam każdemu – to świetny wybór!❤️❤️
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Profesjonalne podejście do kursanta! Świetna atmosfera i najlepsi instruktorzy! Polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook jarom....giera
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza szkoła, pełen profesjonalizm, miła atmosfera, instruktorzy pierwsza klasa. :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Moja ocena jest bardzo pozytywna. Instruktorzy poświęcają dużą uwagę by przygotować ucznia do egzaminu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Sympatyczni instruktorzy, jazdy nie męczyły. Potrafią skutecznie przekazać zgromadzoną wiedzę, co zaoowocowało egzaminem zdanym za pierwszym razem.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Profesjonalne podejście do kursanta! Świetna atmosfera i najlepsi instruktorzy! Polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła jazdy jaka może być. :)Podejście instruktorów do kursanta na najwyższym poziomie. Odpowiedzą na każde nurtujące pytanie. Polecam każdemu. :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Połomia 482, 38-115 Rzeszów