1

OSK L-Express

Ocena 4,944/5
474 Zaufanych opinii
1. Opis szkoły 2. Oferta 3. Opinie
1.

Opis szkoły

Kontakt

Social

Opis szkoły

MAMY ZASZCZYT POINFORMOWAĆ, ŻE W ROKU 2019 OSK L-EXPRESS ZOSTAŁ WYBRANY NAJLEPSZYM OŚRODKIEM SZKOLENIA KIEROWCÓW W RANKINGU GŁOSU WIELKOPOLSKIEGO ZAJMUJĄC 1 MIEJSCE W MIEŚCIE POZNAŃ ORAZ WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM ORAZ 1 MIEJSCE W LATACH 2019,2020,2021,2023 W RANKINGU ORŁY NAUKI JAZDY DODATKOWO OD ROKU 2019 JESTEŚMY LIDEREM RANKINGU SZKÓŁ JAZDY PORTALU PRAWO JAZDY 360 ZAJMUJĄC NIEZMIENNIE 1 MIEJSCE W POZNANIU.

Szczegóły rankingu oraz wyniki na naszej stronie internetowej.

OSK L- Express w Poznaniu oferuje profesjonalne szkolenie w ekspresowym tempie. Prowadzimy szkolenia nauki jazdy w zakresie kat. AM, A1, A2, A, B, B-78 (Automat), B+E na prawo jazdy. Naszym klientom oferuje zarówno kursy podstawowe jak i przyśpieszone. Zapisy na kurs odbywają się codziennie. Kursanci mają możliwość wyboru rodzaju kursu, oferujemy kursy stacjonarne (weekendowe) oraz kursy w trybie niestacjonarnym tak zwany "E-learning" lub kurs eksternistyczny. Kurs praktyczny w naszym ośrodku w zależności od kategorii realizujemy już od 12 dni. U nas z góry wiesz kiedy zakończysz swój kurs prawa jazdy. Kursanci robiący kurs prawa jazdy w naszym ośrodku sami decydują kiedy chcą odbywać swoje jazdy, rezerwują terminy za pomocą "Terminarza online". Instruktorzy w naszym ośrodku są dostępni dla kursantów w godz. 06:00-22:00. W zakresie szkolenia motocyklowego jazdy odbywają się na motocyklach marki Yamaha Kawasaki oraz Honda, oferujemy motocykle o poj. od 125 cm do 700 cm. W zakresie szkolenia samochodowego ze skrzynią manualną jazdy odbywają się na samochodach marki: Kia Rio, natomiast w zakresie kategorii B- Automat na samochodzie Toyota Yaris Hybrid. Posiadamy pojazdy szkoleniowe identyczne jak te które znajdują się na egzaminie w WORD.

10 POWODÓW DLACZEGO OSK L-EXPRESS ???

1) Jesteśmy zawsze w czołówce rankingów szkół jazdy w Poznaniu:

1 miejsce w rankingu portalu "Prawo jazdy 360"
1 miejsca w rankingach portalu "Orły Nauki Jazdy"
4 miejsce w rankingu portalu "Superprawojazdy"

2) Teorię realizujesz za pomocą E-learningu bez wychodzenia z domu.

3) To ty decydujesz o terminach swoich jazd rezerwując terminy za pomocą internetowego terminarza jazd online, samodzielnie wybierasz dzień oraz godzinę kiedy chcesz jeździć!
Nasi instruktorzy są dostępni: Pon - Pt. w godz: 06:00-22:00 oraz w wybrane weekendy
Sb - Ndz. w godz: 08:00-16:00 lub 10:00-18:00. Jednym słowem jeździmy 7 dni w tygodniu !!! :D

4) Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie i oprócz uprawnień instruktora nauki jazdy posiadają również uprawnienia instruktora techniki jazdy a w przypadku szkoleń motocyklowych dodatkowo uprawnienia instruktora sportów motocyklowych.

5) Dysponujemy flotą 5 aut: 4 samochody marki Kia Rio wyposażone w manualną skrzynię biegów oraz Toyota Yaris Hybrid wyposażony w automatyczną skrzynię biegów przystosowany do szkolenia oraz egzaminowania w zakresie kat. B- Automat. Wszystkie auta wyposażone są w systemy bezpieczeństwa oraz klimatyzację.

6) Szkolenia motocyklowe realizowane są na motocyklach marki Yamaha, Kawasaki oraz Honda. Kursanci mają do dyspozycji plac manewrowy o powierzchni ponad 4000 metrów kwadratowych zlokalizowany 220 minut drogi od ośrodka egzaminacyjnego WORD Poznań.
W trakcie szkolenia łączność Instruktor - Kursant odbywa się za pomocą wysokiej klasy Interkomów marki Cardo Scala Rider.

7) Kursanci podczas szkoleń kat. A oraz B odbywają jazdy z różnymi Instruktorami na różnych motocyklach oraz samochodach marki Kia Rio dzięki czemu mają większe wyczucie auta oraz różnrodność tras, zadań egz. co sprawia, że łatwiej zdać egzamin państwowy w WORD.

8) Każdy z naszych kursantów ma możliwość skorzystania z systemu płatności Raty 0%, po podpisaniu umowy należy wpłacić zaliczkę w wysokości minimum 500 zł reszta w dogodnych ratach.

9) Szkolenie z zakresu nauki jazdy kategorii B+E realizowane jest samochodem marki Fiat Talento (bliźniaczy model samochodów egzaminacyjnych z WORD Poznań - Opel Vivaro oraz WORD Leszno, Konin, Kalisz - Renault Trafic) oraz 2 - osiowej przyczepy ciężarowej.

10) W przypadku szkolenia samochodowego kat. B oraz B- Automat jazdy rozpoczynają i kończą się zawsze w tym samym miejscu: ul. Piątkowska 68 (Stacja Paliw Orlen koło przystanku autobusowego/ tramwajowego PST "Słowiańska") jest to lokalizacja blisko tras egzaminacyjnych. Nie tracisz swojego cennego czasu na odwożenie innego kursanta. Szkolenia motocyklowe oraz kategoria B+E rozpoczynają się i kończa na naszym placu manewrowym zlokalizowanym w Kicinie przy ul. Nowe Osiedle 54 (teren dawnego klubu LKS Kicin).

Lokalizacje

OSK L-Express Juliusza Słowackiego 55/1, Poznań 60-521

Zdawalność egzaminu państwowego

Za 1 razem 269 (71%)
Za 2 razem 89 (25%)
Za 3 razem 17 (4%)
Za 4 razem 2 (0%)
Za 5 razem 0 (0%)

Instruktorzy

2.

Oferta

Wybierz kategorie
Wszystkie B A AM A1 B+E
4200 zł
Kategoria B Kat. B-skrzynia manualna

3400 zł
Kategoria A Kat. A, A2

1700 zł
Kategoria AM Kat. Am

3000 zł
Kategoria A1 Kat. A1

4550 zł
Kategoria B Kat. B-skrzynia automatyczna

2800 zł
Kategoria B+E Kat. B+E

Cennik
Szkolenie motocyklowe kat. A, A2 3400 zł
Szkolenie motocyklowe kat. A1 3000 zł
Szkolenie motocyklowe kat. AM 1700 zł
Szkolenie samochodowe kat. B 4200 zł
Szkolenie samochodowe kat. B-automat 4550 zł
Szkolenie samochodowe kat. B+E 2800 zł
3.

Zaufane opinie

(474)
Plusy szkoły według opinii:
Dobry stan pojazdów +477 (12%) Dobra organizacja +415 (11%) Atrakcyjna cena +373 (10%) Dobra atmosfera +443 (12%) Punktualność +309 (8%) Brak ukrytych kosztów +365 (10%) Instruktor z powołania +454 (12%) Elastyczność +403 (11%) Profesjonalizm +437 (11%) Ciekawe wykłady +157 (4%)
Minusy szkoły według opinii:
Brak Minusy są wyświetlane przy ich ponad 5% udziale we wszystkich opiniach.
Dodaj nową ocenę Szkoły Dodaj teraz swoją opinię o tej szkole jazdy
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Jeśli ktoś się zastanawia nad kursem w Lexpress, to ode mnie mają mocne „bierz i się nie zastanawiaj” 😎 Przyszedłem na kurs z głową pełną pytań i kilkoma niezbyt mądrymi nawykami, a wyszedłem z poczuciem, że jednak da się ze mnie zrobić kierowcę 😂 Instruktorzy mają anielską cierpliwość, ale jak trzeba, to potrafią też sprowadzić człowieka na ziemię (Erika, jeszcze raz przepraszam za czerwone🤣). I bardzo dobrze, bo dzięki temu człowiek zapamiętuje błędy na długo, zamiast powtarzać je w nieskończoność 😅 Zero sztucznego słodzenia, za to dużo konkretów, praktycznych wskazówek i wiedzy przekazanej po ludzku. Atmosfera na jazdach taka, że człowiek zamiast stresować się przed kolejną godziną, czeka na nią z ciekawością. Tutaj nie uczą tylko jak zdać egzamin. Uczą jak normalnie i bezpiecznie jeździć, żeby później nie modlić się przy każdym skrzyżowaniu. P O L E C A M ! (P.S. Erika, daj znać, czy wjechała premia za Twoje imię w opinii 🤣🤣🤣)
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam tę szkołę! Świetna ekipa oraz atmosfera podczas kursu! Moją instruktorką była Eriką, pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie! Jestem ogromnie wdzięczna za każdą jej wskazówkę, która później okazała się baaaardzo pomocna!!!
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Dobra atmosfera Punktualność Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Serdecznie polecam tę szkołę. Przede wszystkim instruktorka Tomka - cudowna osoba! Pełen profesjonalizm, opieka i przygotowanie do jazdy w każdych warunkach. Wszystko wytłumaczy, pokaże i przygotuje zarówno do egzaminu jak i późniejszej samodzielnej jazdy. Przy tym świetna atmosfera podczas nauki!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
bardzo polecam szkołę! świetne przygotowanie nie tylko do zdania egzaminu ale również do jazdy w życiu codziennym, nauka z humorem oraz ogromna cierpliwość instruktorów, która czyni jazdy niezwykle komfortowe, szczególnie chciałbym wyróżnić Instruktorkę Erikę oraz Instruktora Mateusza, którym zawdzięczam zdanie egzaminu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
Zdjęcie facebook Hubert Dopierała
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Robiłem prawo jazdy kat. A w tej szkole nauki jazdy i jestem bardzo zadowolony. Moją instruktorką była Erika — świetne podejście, dużo cierpliwości i pełen profesjonalizm. Jazdy przebiegały w spokojnej atmosferze, dzięki czemu można było bez stresu zdobywać pewność na motocyklu. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i praktycznej jazdy. Zdecydowanie polecam!
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Z całego serca polecam tą szkołę jazdy. Szczególnie instruktorkę Erikę - cierpliwa i kompetentna osoba. Każda godzina jazd mija w świetnej atmosferze, a jednocześnie bardzo profesjonalnie. Erika dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia i daje cenne wskazówki. Kontakt ze szkołą bezproblemowy. Organizacja na wysokim poziomie, pełne wsparcie i indywidualne podejście do kursanta :)
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobra organizacja Dobra atmosfera Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Z całego serca polecam tę szkołę jazdy! Na pierwszych zajęciach pierwszy raz w życiu wsiadłam na motocykl, a już po 20 godzinach jazd zdałam egzamin za pierwszym razem. Szczególne podziękowania należą się Erice – za ogrom cierpliwości, pełen profesjonalizm i pasję do nauczania. Wszystko tłumaczy w jasny i spokojny sposób, pokazuje krok po kroku i daje ogromne wsparcie podczas nauki. 🥹
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam Panią Erikę zdane prawo jazdy za 1 razem miła atmosfera oraz profesjonalizm
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Gorąco polecam tę szkołę. Przede wszystkim instruktorkę Erikę - cudowna osoba! Pełen profesjonalizm, opieka i przygotowanie do jazdy w każdych warunkach. Wszystko wytłumaczy, pokaże i przygotuje zarówno do egzaminu jak i późniejszej samodzielnej jazdy. Przy tym przesympatyczna, otwarta i elastyczna. W samej szkole cały kontakt i załatwienie wszystkich spraw bez problemu i bardzo sprawnie 🙂
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Instruktor z powołania Elastyczność
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Serdecznie polecam szkole jazdy oraz wspaniałą instruktorkę Erikę dzięki której zdałam za pierwszym razem egzamin państwowy!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super szkoła no i oczywiście znakomita instruktorka Erika. Mega się z nią jeździło i nauczyła mnie tak prowadzić, że zdałem za pierwszym!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Dobra organizacja Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
polecam świetną ekipe instruktorów i szybko przeprowadzony kurs
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Z czystym sumieniem polecam instruktorkę Erikę. Jazdy odbywają się w spokojnej i bezstresowej atmosferze, wszystko jest jasno tłumaczone, a przygotowanie do egzaminu stoi na bardzo dobrym poziomie. Świetne podejście i pełen profesjonalizm.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Elastyczność
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Zdałem za 1 razem a to wszystko dzięki pani Erice najlepsze instruktorce w Poznaniu polecam w całego serca 😊😊
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Lexpress w Poznaniu. Kurs na kategorię B został zrealizowany bardzo szybko i sprawnie, bez zbędnego przeciągania. Instruktorzy są profesjonalni, cierpliwi i potrafią dobrze przygotować do egzaminu. Dzięki solidnemu szkoleniu zdałem egzamin państwowy w WORDzie za pierwszym podejściem. Świetna organizacja i miła atmosfera — zdecydowanie warto!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Prawdziwi mistrzowie kierownicy! Nauka w Lexpress to sama przyjemność, polecam i pozdrawiam kadrę instruktorską :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetny zespół instruktorów, każdy daje coś od siebie co wpływa nie tylko na jakość szkolenia ale też ma znaczenie na późniejszym egzaminie, po prostu jest mniejszy stres :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Jak najbardziej polecam instruktorkę Erikę. Bardzo sympatyczna, cierpliwa i pomocna, wszystko super wytłumaczyła. Dzięki niej zdane za pierwszym!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobra organizacja Dobra atmosfera Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam! Świetny ośrodek i wspaniali instruktorzy :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Co mogę powiedzieć. Wszystkie jazdy odbyłem pod okiem najlepszej instruktorki Eriki, więc egzamin państwowy zdałem za pierwszym razem. Nie mogło być inaczej! Erika nauczyła mnie wszystkiego totalnie od zera, bez stresu i z poczuciem humoru. Serdecznie polecam i do zobaczenia na drodze!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
tło aplikacji mobilnej testy na prawo jazdy na komputer i telefon z prawo-jazdy-360 tło aplikacji mobilnej

Oficjalne testy na prawo jazdy

Rozwiąż autentyczne pytania egzaminacyjne zatwierdzone przez Ministerstwo Infrastruktury. Tryb nauki i egzaminu.