Podejść do zdawania prawa jazdy miałam wiele. Trwały kilka lat z różnym skutkiem. Wreszcie tydzień temu wyszłam z egzaminu z wynikiem pozytywnym.
Cieszyłam się jak dziecko.
Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wspaniałe instruktorki z ośrodka.
Ela- która miała nadludzką cierpliwość, pomogła mi w tych zmaganiach i prowadziła przez ten cały proces.
Asia- u której jazdy doszkalające okazały się jazdami w atmosferze spokoju i dokładnego tłumaczenia trudniejszych rzeczy.
Dziękuję. Polecam bardzo!
Super podejście do kursanta, jazda tylko po trasach egzaminacyjnych. Z lepszym podejściem instruktorów się nie spotkałam i nie słyszałam od moich znajomych. Naprawdę polecam 😊.
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy GPS! Zdałam za pierwszym razem, dzięki cudownym wykładom Pana Piotra, które były ciekawe, panowała na nich ciągle miła i bezstresowa atmosfera, a tematy dotyczące teorii były wyczerpujące. Jazdy były przyjemne, a pani Asia która je przeprowadzała była bardzo miła, cierpliwa, zaangażowana, dużo wymagała, ale potrafiła wytłumaczyć najtrudniejsze manewry.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Michał Szargan
26 maja 2022 21:32
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam szkołę jazdy GPS. Wykłady z Panem Piotrem zawsze wyczerpują dany temat i panuje na nich bardzo miła atmosfera. Jazdy poprostu uwielbiam. Pani Joanna i Pani Ela ( z Panią Lidią nie miałem przyjemności jeździć) zawsze są merytoryczne i zwracają uwagę na każdy szczegół. Atmosfera na jazdach niezmiennie była cudowna. Z całego serca polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Julia Madej
26 kwietnia 2022 15:58
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Z całego serca polecam szkołę nauki jazdy GPS! Egzaminy zdane za 1 razem, instruktorzy bardzo dobrze tłumaczą, są wymagający, ale cierpliwi. Podejście do kursanta jest indywidualne. Pan Piotr na zajęciach teoretycznych wszystko dokładnie i ciekawie tłumaczy. Jazdy miałam z Panią Lidią, jestem bardzo zadowolona!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Weronika
17 marca 2022 21:39
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam GPS. Zajęcia teoretyczne były świetnie przeprowadzone i dużo z nich wyniosłam. Na jazdach zawsze była miła atmosfera, a Pani Asia, z którą miałam przyjemność jeździć zawsze była bardzo serdeczna, cierpliwa i potrafiła wytłumaczyć najtrudniejsze manewry. Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły. Egzamin zdałam za 2 podejściem.
Świetnie prowadzone zajęcia teoretyczne, a także nauki jazdy samochodem. Bardzo miła atmosfera. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Serdecznie polecam :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Kuba
20 grudnia 2021 07:38
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Do szkoły GPS trafiłem z polecenia i gorąco polecam ją przyszłym kursantom. Miałem przyjemność jeździć z panią Joanną. Instruktorka potrafi wytłumaczyć niewytłumaczalne skrzyżowania, jest wyjątkowo cierpliwa i wyrozumiała wobec niestabilnego grafika kursanta. Pod skrzydłami pani Joanny nauczyłem się porządnie parkować i profesjonalnie przemierzać trudne punkty egzaminacyjne, czego nie nauczyłem się poprzednio w konkurencyjnej szkole jazdy.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Szymon Bryksy
30 listopada 2021 05:12
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam szkołe jazdy G.P.S. Przyjazna i miła atmosfera, wykłady bardzo dobrze prowadzone, instruktorzy profesjonalni, dużo uczą oraz pomagają :D.
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy! Bardzo miła i bezstresowa atmosfera, ciekawe wykłady, szybki czas trwania całego kursu, a również wspaniali i cierpliwi instruktorzy, a w szczególności Pani Asia. Egzamin zdałam za 2 podejściem.
Bezstresowe lekcje z kolejnym razem,bardzo dobrze tlumaczy na co szczegolnie zwracac uwage. Dobrze sie jezdzi z P Januszem naprawde takich instruktorow potrzebujemy. pozdrawiam
Polecam, profesjonalna nauka, szybko zaczęłam być samodzielna za kierownicą, miła atmosfera, elastyczne godziny i miejsca spotkań. instruktor podbudował moja pewność siebie przed egzaminem
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Wiktoria Karamańska
27 maja 2019 14:17
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Co prawda do egzaminu praktycznego państwowego jeszcze troszkę ale gorąco mogę polecić szkole jazdy Let's Go !
Instruktor bardzo miły, cały czas w kontakcie z kursantami. Świetna komunikacja i cierpliwość :)
Bardzo polecam auto-misia. Bardzo dobrze przygotowują kursantów do egzaminów, ale przede wszystkim do codziennej, bezpiecznej jazdy samochodem. Nigdy nie było problemów żeby jazdy odbyły się w weekendy, po pracy. To jedyna szkoła jazdy, która była skłonna dopasować się do moich potrzeb jeśli chodzi o wolny czas. Bardzo polecam Pana Waldka jako instruktora. 30 godzin jazdy z nim to nie tylko nauka, ale również bezstresowe przygotowanie, miła atmosfera oraz świetnie spędzony czas. Pan Waldek podchodzi do kursanta indywidualnie, co bardzo wpływa na jakość przygotowywania. BAAARDZO POLECAM I DZIĘKUJĘ! :)
Bardzo miło mi się ze szkołą współpracowało. Specjalnie do moich potrzeb wybrano mi instruktora, który jeździł w terminach mi pasujących. Fantastyczna pani instruktor doprowadziła mnie do tego, że zdałem za pierwszym razem, bez żadnego błędu. I znam wielu, co to potwierdzają. Szefostwo natychmiast reaguje na skargi na instruktorów.
Szczególnie polecam OSK Flinstones z filią w Krakowie i Pana Jacka Roga. Najlepszy instruktor jazdy jakiego można sobie wymarzyć! Spokojny z wielką dozą cierpliwości do kursanta oraz ogromną wiedzą i doświadczeniem. POLECAM raz jeszcze :)
POLECAM BARDZO SERDECZNIE
Świetni, pomocni Instruktorzy.
Bardzo dobre przygotowanie !
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Darek malaga
14 lutego 2024 18:26
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Tomek
20 stycznia 2019 17:08
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Tak jak w poprzednich opiniach mogę napisać że super instruktorzy , bardzo dobre przygotowanie i zdane za pierwszym razem .
Jazdy doszkolające, Kat.:B
agk...777
12 marca 2018 15:56
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam z całego serca. Podejscie indywidualne, instruktorzy sympatyczni, bezstresowa nauka, pomocni, tłumaczą dokładnie. Wykłady ok, sala klimatyzowana, zadbana, przestronna. Mozliwosc płacenia na raty. kontakt bardzo dobry, godzinki jazdy dostosowane instruktor podjezdza w umowione miejsce... nie wiem co jeszcze napisac... po prostu polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
anj....tek
1 lutego 2018 22:32
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Świetni, pomocni Instruktorzy :)
Egzamin wewnętrzny bezproblemowy :)
Bardzo dobre przygotowanie ! Zdane za 1 razem ;-)
Dzięki tej szkole udało mi się bez problemowo zdać egzamin na prawo jazdy. Po za świetna atmosfera z instruktorem dowiedziałem się wielu potrzebnych informacji poprawnego poruszania się pojazdem samochodowym która na pewno zapamiętam do końca życia.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Tomasz Wincencik
16 kwietnia 2026 08:17
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Egzamin zdany za pierwszym razem. Rzetelne przygotowanie do egzaminu praktycznego, indywidualne i profesjonalne podejście do kursanta.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Paweł Jankowski
12 grudnia 2025 22:52
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Świetna szkoła, Szymon instruktor idealnie wszystkiego uczy od podstaw... zdecydowanie polecam !
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Krystian Matysiak
12 grudnia 2025 14:43
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam dla każdego kto nie tylko chce zdać egzamin, ale też nauczyć się dobrze jeździć. Fajna atmosfera podczas lekcji jazdy, świetnie tłumaczone manewry oraz nauka ich wykonywania.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Martyna Wierzbik
10 grudnia 2025 21:56
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Jazdy z Panem Szymonem przebiegały w świetnej atmosferze, bez stresu i presji. Każdy nowy manewr był dokładnie i zrozumiale wytłumaczony. Nauka jazdy okazała się przyjemnym doświadczeniem, a egzamin udało mi się zdać za pierwszym razem!!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Wiktoria Stala
19 października 2025 12:04
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Cały kurs przebiegł w super atmosferze, bez stresu i z dużą dawką cierpliwości. Szczególne podziękowania dla pana Szymona - zawsze spokojny, wszystko dokładnie tłumaczy i daje świetne wskazówki.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
Максим Аввакумов
9 października 2025 20:03
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Doskonała szkoła jazdy oferująca edukację na wysokim poziomie! Ogromne podziękowania dla instruktora Shimona za profesjonalizm, cierpliwość i przyjazne podejście. Każda lekcja przebiegała spokojnie i pewnie, co pomogło mi poczuć się komfortowo za kierownicą. Dzięki jego jasnym wyjaśnieniom i wsparciu szybko nabrałem pewności siebie i zdałem egzamin za pierwszym razem. Polecam go każdemu, kto chce naprawdę nauczyć się pewnie jeździć!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Vitalii Myronenko
22 września 2025 15:53
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Świetna szkoła jazdy! Szczególne podziękowania dla instruktora Pana Szymona – ogromna cierpliwość, profesjonalizm i świetne podejście do kursanta. Dzięki jego wskazówkom i spokojnej atmosferze nauka była naprawdę przyjemna, a wszystko zdałem za pierwszym razem. Polecam każdemu!
Mimo tylko kilku jazd doszkalających wyniosłem bardzo dużo i pomogło mi to nabrać pewności siebie i za drugim razem zdać egzamin praktyczny. Bardzo polecam!
Uczysz się teorii wtedy, kiedy masz na to czas. Szkolenie online daje Ci pełną swobodę — bez sztywnych godzin wykładów, dojazdów i presji. Wracasz do materiału tyle razy, ile potrzebujesz, i uczysz się we własnym tempie.
Wybrana została kategoria prawa jazdy. System ustalił tę kategorię, jako domyślą dla twojego konta. Pytania w teście, kursie oraz statystykach będą automatycznie wyświetlane dla kategorii .
Pamiętaj, że wykupując pakiet posiadasz dostęp do wszystkich kategorii i możesz je zamieniać kiedy chcesz.
Życzymy powodzenia w nauce i na egzaminie. Zespół prawo-jazdy-360.pl