Najlepsza szkoła nauki jazdy w Nowym Targu.💝
Oferują profesjonalizm i zwyczajnie ludzkie podejście dla często zagubionych kursantów w nowym doświadczeniu przygotowania się do zrobienia prawo jazdy kategorii D.
W kwestii instruktora szczególnie polecam pana Leszka Górskiego. Profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem na temat kodeksu ruchu drogowego. Jazdy przebiegały zawsze w spokojnej atmosferze oraz z pełną merytoryką także po dość szybkim czasie czułam się komfortowo za kierownicą dużego auta. Wszystko dokładnie tłumaczył, często dawał przydatne i niezbędne porady w wykonywaniu trudniejszych manewrów.
Bardzo polecam instruktora i ciesze się że to właśnie on przygotował mnie do egzaminu.
Ogromnie dziękuję za cały nakład pracy jak Pan włożył,za życzliwość,wsparcie i wiarę we mnie. Za to będę zawsze wdzięczna.
Dziękuję i polecam ❤️😘🚍🚌
Kurs, Kat.:D
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Natalia Kornacka
8 lutego 2020 18:56
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo cierpliwa sympatyczna i wspierająca
instruktor Pani Katarzyna . Cała szkoła i cały personel bardzo wporzadku z Czystym sumieniem Polecam szkołę Hołek
Kurs, Kat.:B1
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
o....n
26 listopada 2019 18:57
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Instruktor bez zastrzeżeń, ogólnie daja radę, chociaż na początku był niewielki zamęt. Egzamin wewnętrzny bez zastrzeżeń
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Kamil Halek
10 kwietnia 2019 10:32
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Wszystko w jak najlepszym porządku
Jazdy doszkolające, Kat.:C
cza...280
23 czerwca 2018 12:37
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam wszystkim tę szkołę, profesjonalne podejście do kursanta, super instruktorzy.
Super instruktor, bardzo przyjemna atmosfera, porządnie i profesjonalnie przygotowuje do egzaminu, Polecam serdecznie!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
pawel....iecki
17 września 2018 02:03
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam! super instruktorzy, bardzo dobrze nauczyli i przygotowali mnie jak i kilku moich znajomych, myślę ze każdy kto robił kurs u Pana Wojtka może tak powiedzieć! Polecam
Świetna atmosfera dużo cierpliwości ze strony instruktora oraz duże zainteresowanie i wsparcie szczególnie przed egzaminem.! Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo gorąco polecam!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
pkub...a943
30 lipca 2019 20:40
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Zdecydowanie polecam Panią Magdalenę Wiatr. Zarówno świetnie tłumaczy jak i również ma znakomite podejście do kursanta
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
pastus...olga15
8 września 2018 23:00
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepszy OSK w Tarnowie! Bardzo polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
dari....mska
25 lipca 2018 15:15
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepszy OSK w Tarnowie! Serdecznie polecam! ???
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Monika Ślusarska
17 maja 2018 21:47
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Miła, luźna atmosfera na wykładach ;)
Grafik zajęć dostosowany do potrzeb kursantów
Polecam jazdy z Panią Madzią i Panem Taraszką
Ogólne podejście instruktora do kusanta oceniam na bardzo przeciętne , w aucie często zdarzała się nerwowa nieprzyjemna atmosfera kiedy coś nie wychodziło bardzo duży stres presja i oczekiwania względem kursanta
Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Szkolenie jest bardzo profesjonalne, z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Szczególne podziękowania dla instruktora Pana Grzegorza za profesjonalne podejście do zajęć praktycznych i przygotowania do egzaminu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
bud...sia
13 stycznia 2022 16:09
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam ośrodek szkoleniowy, zdałam za pierwszym razem. Wielkie podziękowania dla, Pana Dariusza. K ; bardzo dobry, cierpliwy, potrafiący przekazać wiedzę instruktor. Natomiast nie polecam Pani S.B. Instruktorka nieprofesjonalna i arogancka.
Osrodek godny polecenia fachowa nauka.Dogodnosc z oplatamu za kurs. I z godzinami
Polecam zdalem i teorie i jazdy za pierwszym podejściem
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
jare....nka7
23 lutego 2018 14:35
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super szkoła, mili i wyrozumiali instruktorzy z dużą wiedzą. Na prawde polecam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
pawelc....nastek
8 lutego 2018 12:53
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Profesjonalne a zaraz bardzo na luzie podejście do kursanta . Dobra atmosfera, instruktor bardzo elastyczny jeżeli chodzi o godziny , panie z biura również zawsze bardzo chętne pomóc. Zdałem egzamin za pierwszym razem po zaledwie 15 godzinach jazdy z instruktorem . Duży plus , dobrze wspominam !
Uczysz się teorii wtedy, kiedy masz na to czas. Szkolenie online daje Ci pełną swobodę — bez sztywnych godzin wykładów, dojazdów i presji. Wracasz do materiału tyle razy, ile potrzebujesz, i uczysz się we własnym tempie.
Wybrana została kategoria prawa jazdy. System ustalił tę kategorię, jako domyślą dla twojego konta. Pytania w teście, kursie oraz statystykach będą automatycznie wyświetlane dla kategorii .
Pamiętaj, że wykupując pakiet posiadasz dostęp do wszystkich kategorii i możesz je zamieniać kiedy chcesz.
Życzymy powodzenia w nauce i na egzaminie. Zespół prawo-jazdy-360.pl