2
7 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super wszystko ok
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Małgorzata Godlewska
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza szkoła nauki jazdy w Nowym Targu.💝 Oferują profesjonalizm i zwyczajnie ludzkie podejście dla często zagubionych kursantów w nowym doświadczeniu przygotowania się do zrobienia prawo jazdy kategorii D. W kwestii instruktora szczególnie polecam pana Leszka Górskiego. Profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem na temat kodeksu ruchu drogowego. Jazdy przebiegały zawsze w spokojnej atmosferze oraz z pełną merytoryką także po dość szybkim czasie czułam się komfortowo za kierownicą dużego auta. Wszystko dokładnie tłumaczył, często dawał przydatne i niezbędne porady w wykonywaniu trudniejszych manewrów. Bardzo polecam instruktora i ciesze się że to właśnie on przygotował mnie do egzaminu. Ogromnie dziękuję za cały nakład pracy jak Pan włożył,za życzliwość,wsparcie i wiarę we mnie. Za to będę zawsze wdzięczna. Dziękuję i polecam ❤️😘🚍🚌
Kurs, Kat.:D
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo cierpliwa sympatyczna i wspierająca instruktor Pani Katarzyna . Cała szkoła i cały personel bardzo wporzadku z Czystym sumieniem Polecam szkołę Hołek
Kurs, Kat.:B1
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Instruktor bez zastrzeżeń, ogólnie daja radę, chociaż na początku był niewielki zamęt. Egzamin wewnętrzny bez zastrzeżeń
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Wszystko w jak najlepszym porządku
Jazdy doszkolające, Kat.:C
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam wszystkim tę szkołę, profesjonalne podejście do kursanta, super instruktorzy.
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetnie, polecam
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul. Królowej Jadwigi 1a, 34-400 Nowy Targ

2
2 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super instruktor, bardzo przyjemna atmosfera, porządnie i profesjonalnie przygotowuje do egzaminu, Polecam serdecznie!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam! super instruktorzy, bardzo dobrze nauczyli i przygotowali mnie jak i kilku moich znajomych, myślę ze każdy kto robił kurs u Pana Wojtka może tak powiedzieć! Polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze

Plac Kazimierza Wielkiego 1, 32-005 Niepołomice

3
1 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super instruktorzy, wszystko tłumaczą , nauka bez stresowa . Bardzo polecam!!! Ps. Egzamin zdany za pierwszym razem !
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

W. Witosa 22, 34-600 Limanowa

3
11 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo dobra szkoła, serdecznie polecam. Instruktorzy świetnie przygotowują. Egzaminy zdane za pierwszym razem.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Serdecznie polecam :))
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Serdecznie polecam. Profesjonalna szkoła nauki jazdy, egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za 1 razem.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła jazdy !
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetna atmosfera, instruktorzy z powołania. Naprawdę polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Ewelina Smołka
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Świetna atmosfera dużo cierpliwości ze strony instruktora oraz duże zainteresowanie i wsparcie szczególnie przed egzaminem.! Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo gorąco polecam!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Zdecydowanie polecam Panią Magdalenę Wiatr. Zarówno świetnie tłumaczy jak i również ma znakomite podejście do kursanta
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepszy OSK w Tarnowie! Bardzo polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepszy OSK w Tarnowie! Serdecznie polecam! ???
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Miła, luźna atmosfera na wykładach ;) Grafik zajęć dostosowany do potrzeb kursantów Polecam jazdy z Panią Madzią i Panem Taraszką
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze

Nowy Świat 26/2, 33-100 Tarnów

3
1 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Ogólne podejście instruktora do kusanta oceniam na bardzo przeciętne , w aucie często zdarzała się nerwowa nieprzyjemna atmosfera kiedy coś nie wychodziło bardzo duży stres presja i oczekiwania względem kursanta
Kurs, Kat.:B1
Egzamin z teorii zdany w: 5 podejściu

Jana Pawła 12, 34-100 Wadowice

3
0 zaufanych opinii

rynek 18, Grybów

3
1 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam Pana Marka
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze

ul. kazimierza wielkiego 1 a, 32-400 Myślenice

3
6 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Szkolenie jest bardzo profesjonalne, z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Szczególne podziękowania dla instruktora Pana Grzegorza za profesjonalne podejście do zajęć praktycznych i przygotowania do egzaminu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam ośrodek szkoleniowy, zdałam za pierwszym razem. Wielkie podziękowania dla, Pana Dariusza. K ; bardzo dobry, cierpliwy, potrafiący przekazać wiedzę instruktor. Natomiast nie polecam Pani S.B. Instruktorka nieprofesjonalna i arogancka.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook Dariusz KA
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Osrodek godny polecenia fachowa nauka.Dogodnosc z oplatamu za kurs. I z godzinami Polecam zdalem i teorie i jazdy za pierwszym podejściem
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super szkoła, mili i wyrozumiali instruktorzy z dużą wiedzą. Na prawde polecam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Profesjonalne a zaraz bardzo na luzie podejście do kursanta . Dobra atmosfera, instruktor bardzo elastyczny jeżeli chodzi o godziny , panie z biura również zawsze bardzo chętne pomóc. Zdałem egzamin za pierwszym razem po zaledwie 15 godzinach jazdy z instruktorem . Duży plus , dobrze wspominam !
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam!
Kurs, Kat.:A2
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Leszczyńskiej 10 A, 32-600 Oświęcim

3
0 zaufanych opinii

Kamieniec 17A / 2, 34-500 Zakopane

3
1 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam Pana Stasia!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu

Kard. Wyszyńskiego 17, 32-500 Chrzanów