1
4 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepszy instruktor Adam Nawrocki wyrozumiały i bardzo cierpliwy.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo dobra atmosfera, szybka pomoc i brak jakichkolwiek problemów z instruktorami. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam super wykładowca Grzegorz Tomczyk, szef Auto Bisu Krzysztof Szymański bardzo zaangażowany, bardzo pomocny zależy mu na kursancie , polecam także Kasie Blik bardzo dobrze uczy instruktor, polecam bardzo, bardzo Beata Tomaszów Mazowiecki
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Naprawdę polecam każdemu
Kurs, Kat.:D
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul. św. antoniego 55, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

1
15 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Rewelacja, bardzo dobra szkoła, świetne przygotowanie, polecam👍
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Zdjęcie facebook Aleksandra Domaradzka
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam Auto Szkołę Grześ, super instruktorzy - pan Tomek i oczywiście pan Grzegorz. Egzamin zdany za pierwszym podejściem.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetne podejście do kursanta oraz atmosfera w trakcie jazd. Widać, że pracują tu ludzie z powołania i z pasją do tego zawodu. W szczególności Pan Grzegorz z którym miałem przyjemność odbywać jazdy doszkalające. Nikt nie nauczył mnie jeździć i nie oswoił mnie z autem jak on. Przemiły i cierpliwy, wszystko potrafił wytłumaczyć w przystępny i prosty dla kursanta sposób. Dopiero jeżdżąc w tej szkole polubiłem jazdę samochodem oraz nabyłem pewności siebie za kółkiem. Bardzo polecam tę Szkołę Jazdy.
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Zdjęcie facebook Dominika Krasińska
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super auto szkoła ,świetna atmosfera, aż nie chce się kończysz jazd.Polecam z całego serca❤️❤️❤️
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
Zdjęcie facebook piotrfi...kowskii
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Trafiłam do Auto Szkoły Grześ na godziny doszkalające i nie zawiodłam się. Po pierwszych godzinach jazd byłam pewna że to był bardzo dobry wybór :-) Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście do kursanta,świetni instruktorzy. Dziękuję Grzesiu :-) Polecam z całego serca :-)
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła nauki jazdy przemili i profesjonalni instruktorzy Paulinka wkłada całe serce w przekazanie wiedzy nauczyła mnie jeździć po 35 latach przerwy spełniła moje największe marzenie w życiu jestem przeszczesliwa polecam wszystkim z całego serca
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Świetna atmosfera, profesjonalny instruktor. Każda godzina jazdy to duży krok w stronę egzaminu zdanego za pierwszym podejściem. Zdecydowanie polecam!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super szkoła B.profesjonalna i elastyczna dla kursanta.Było mi B.trudno zdać praktyczny egzamin,nie mogłam poradzić sobie że straszliwym stresem,który ogarniał mnie za każdym razem,Kiedy wsiadałam do egzaminacyjnego samochodu.Po paru lekcjach z Paulinką uzyskałam więcej pewności i wiary w swoje umiejętności i oczywiście ich precyzyjny szlif.Jestem B.wczęczna bo dzięki niej zrealizowałam kolejne marzenie mojego życia.Polecam każdemu tą szkołę i jej profesjonalnych,sympatycznych instruktorów jazdy.Jesteście cudowni!!!!!!!!!
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Zdjęcie facebook Katarzyna Biernacka
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Fantastyczni instruktorzy. Profesjonalne podejście. Polecam z całego serca
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze

Boya-Żeleńskiego 37/6, 95-100 Zgierz

1
1 zaufanych opinii
Zdjęcie facebook Patrycja Łukawska
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepszy Nauczyciel. Polecam wszystkim. Cudowny człowiek z podejściem.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

3 Maja 19, 95-083 Lutomiersk

1
1 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie i najlepsi instruktorzy.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze

Biała-Kopiec 48, 98-350 Biała Druga

1
3 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam
Jazdy doszkolające, Kat.:B
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Fajna atmosfera, super instruktor, naprawdę świetna szkoła
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zdjęcie facebook fo....e5
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ZADZIM 58, 99-232 Zadzim

1
2 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Profesjonalne podejście. Robiłem kurs na C≠E i D i z czystym sumieniem mogę napisać że OSK Lukas to bardzo dobra szkoła. Profesionalne podejście do klienta, instruktorzy potrafią nauczyć, wytłumaczyć co z czym bez stresu, pojazdy takie jak w WORD, swój plac manewrowy. Polecam!
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
polecam
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul.Piotrkowska 28, 97-570 Przedbórz

1
2 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Jeżeli instruktor jest profesjonalistą a do tego jest jeszcze wyjątkowym człowiekiem to nie trzeba nikogo specjalnie namawiać do skorzystania z usług szkoły jazdy "Słoński". Takim instruktorem jest Pan Sylwek. To nie tylko profesjonalista w swojej dziedzinie, ale również empatyczny, wyrozumiały człowiek. Dzięki jego opanowaniu, anielskiej cierpliwości mój syn zdał egzamin za 2 razem. Swoim podejściem i życzliwością sprawił, że stres zniknął a syn czuł się komfortowo. Pan Sylwester ma indywidualne podejście do kursanta i potrafi mu pomóc w każdej sytuacji. Polecam z całego serca Pana Sylwestra, ponieważ takich instruktorów powinno się wybierać jak chce się zdać egzamin. Dziękuję Panie Sylwku, jest Pan najlepszy.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
Zdjęcie facebook Samuel Pazek
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Ostatnio miałem przyjemność uczęszczać na kurs prawa jazdy w OSK Sylwester Słoński i muszę przyznać, że była to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjąłem. Szkoła jazdy oferuje nie tylko wysoki poziom profesjonalizmu, ale także indywidualne podejście do każdego kursanta. Instruktor Sylwester Słoński to prawdziwy profesjonalista. Jego cierpliwość, wyrozumiałość i umiejętność przekazywania wiedzy sprawiają, że nauka jazdy staje się przyjemnością, a nie stresującym obowiązkiem.Z czystym sumieniem mogę polecić OSK Sylwester Słoński każdemu, kto chce solidnie przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Jestem bardzo zadowolony z poziomu nauczania i atmosfery panującej w szkole. Dzięki tej szkole zdałem egzamin za pierwszym razem, co jest najlepszym dowodem na wysoką jakość oferowanych usług.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Kijak 5, 98-300 Wieluń

1
16 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła na całą okolicę. Zarówno właściciel, jak i instruktor bardzo przychylni oraz pomocni, wykazujący się dużym profesjonalizmem.
Kurs, Kat.:T
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
W moim przypadku trafiłam na naprawdę wspaniałego instruktora, który potrafi krok po kroku wszystko wyjaśnić. Idąc pierwszy raz na jazdy bardzo się stresowałam, ale teraz wiem,że nie było czego. Nie spodziewałam się tego,że jazdy będą dla mnie czymś fajnym. Wykłady to jedne z lekcji, na które przychodziłam z przyjemnością. Nie były one nudne, a wręcz przeciwnie. Ułatwiły mi rozwiązywanie testów, a dzięki temu pomyślnie zdałam egzamin wewnętrzny w ośrodku. Jest świetna atmosfera, lepszej szkoły wybrać nie mogłam ! Nie żałuję swojego wyboru i każdemu polecam ten ośrodek.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam szkołe w 100%.Najlepszy instruktor Robert!!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam szkołę w 100%, zwłaszcza instruktorkę Ewę, miła sympatyczna, tłumaczy szczegółowo i bardzo profesjonalnie!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Super testy bardzo pomocne - teoria 100% zdana
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam serdecznie, instruktor surowy, ale zdane za pierwszym bez dodatkowych godzin.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Meeega dobrzy instruktorzy 😃
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Najlepsza szkoła. Właściciel wyrozumiały, można się z nim bez problemu dogadać, instruktor potrafiący dobrze nauczyć przy jednoczesnej luźnej atmosferze. Egzamin praktyczny zdałam 2,5 miesiąca po rozpoczęciu kursu, także bardzo szybko. Polecam z całego serca.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

Różana 1a, 97-500 Radomsko

1
1 zaufanych opinii
Zdjęcie facebook Joanna Stefaniak
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam OSK PRYMUS w 200%.Najlepsza szkoła nauki jazdy w Łęczycy.Instruktorzy i atmosfera w aucie super.Przygotowanie do egzaminu państwowego perfekcyjne.Zdane za pierwszym 😉
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul.Panieńska 2, 99-100 Łęczyca

1
1 zaufanych opinii
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Za pierwszym
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu

ul. Łęczycka 16A, 99-400 Łowicz