Jako jedyni w Polsce oferujemy do szkolenia Audi A1 - to nowy pojazd szkoleniowy w naszej ofercie oraz BMW F20
Szkolimy również Renault Clio IV i Fiat
Panda III
Podstawiamy wybrany przez kursanta samochód szkoleniowy na egzamin. Posiadamy plac manewrowy identyczny z placem egzaminacyjnym DORD Świdnica.
Od początku istnienia naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców "AutoR" zajmujemy czołowe miejsca w rankingach zdawalności wśród świdnickich szkół nauki jazdy, ogłaszanych corocznie przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Wałbrzychu.
JESTEŚMY COROCZNIE NA PODIUM W RANKINGU ZDAWALNOŚCI tym razem za rok 2021 uzyskaliśmy wynik 66.67% z egzaminów praktycznych kat.B
https://swidnica24.pl/2021/02/ktore-szkoly-jazdy-ucza-najlepiej-2/
Głównym celem naszego Ośrodka jest jak najlepsze przygotowanie każdej osoby ubiegającej się o upragnione „prawko” do samodzielnego i bezpiecznego prowadzenia pojazdu oraz zdania egzaminu państwowego za pierwszym razem. Doświadczeni wieloletnią praktyką instruktorzy ( szkolą od 1998 r. ) rzetelnie i sumiennie wykonują swoją pracę. Każdej osobie szkolonej zapewniamy indywidualne podejście, tempo i intensywność prowadzonych zajęć. Dbamy również o komfort psychiczny każdego kursanta. Ucząc się z nami uzyskasz odpowiedź na każde postawione pytanie czy wątpliwość, która nasunie się w trakcie kursu na prawo jazdy.
Z nami nauka jazdy samochodem stanie się przyjemnością. SPRAWDŹ NAS ! ZAPRASZAMY!
Godziny otwarcia
Poniedziałek 17:00 - 19:00
WtorekZamknięte
Środa 17:00 - 19:00
CzwartekZamknięte
PiątekZamknięte
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte
Lokalizacje
Wałbrzyska 8 - sala wykładowaŚwidnica
Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTOR Monika JasińskaWałbrzyska 8 - sala wykładowa, Świdnica58-100
Zdawalność egzaminu państwowego
Za 1 razem75 (68%)
Za 2 razem20 (18%)
Za 3 razem11 (10%)
Za 4 razem2 (1%)
Za 5 razem1 (3%)
Instruktorzy
Monika Jasińska
665759304
Artur Jasiński
668041916
Jakub Jasiński
534790323
Galeria
2.
Oferta
Wybierz kategorie
B
2900 zł
Kategoria Bpodstawienie pojazdu szkoleniowego na pierwszy egzamin w cenie kursu
W cenie kursu
Kurs pierwszej pomocy
Materiały dydaktyczne
Dodatkowo płatne
Badania lekarskie70 zł
3.
Zaufane opinie
(119)
Plusy szkoły według opinii:
Dobry stan pojazdów +109(10%)
Dobra organizacja +104(10%)
Dobra atmosfera +118(11%)
Punktualność +110(11%)
Brak ukrytych kosztów +104(10%)
Profesjonalizm +114(11%)
Ciekawe wykłady +85(8%)
Atrakcyjna cena +90(9%)
Instruktor z powołania +108(10%)
Elastyczność +105(10%)
Minusy szkoły według opinii:
Brak
Minusy są wyświetlane przy ich ponad 5% udziale we wszystkich opiniach.
Dodaj nową ocenę SzkołyDodaj teraz swoją opinię o tej szkole jazdy
Marcin Węgorek
15 czerwca 2026 11:28
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza szkoła jazdy,profesjonalni instruktorzy, bardzo miła atmosfera
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Dominik Dudek
10 czerwca 2026 20:27
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam tę szkołę, instruktorzy bardzo mili i wszystko dobrze tłumaczą nq jazdach i tez na wykladach, atmosfera też bardzo fajna więc bardzo polecam każdemu
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Anna Śmierciak
15 maja 2026 21:10
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super szkoła oraz bardzo cierpliwi, profesjonalni instruktorzy :) zdane za pierwszym
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdówDobra organizacjaDobra atmosferaPunktualnośćInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Amelia Klag
25 kwietnia 2026 06:51
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Serdecznie polecam OSK AutoR! Podczas całego szkolenia czuć było ogrom profesjonalizmu ze strony instruktorów🫶🏻 Indywidualne podejście do kursanta oraz miła atmosfera udowodniły tylko, ze wybór tej szkoły jazdy to był strzał w dziesiątkę!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Bardzo dobra szkoła, super instruktorzy, rzetelne przekazanie wiedzy i porządne przygotowanie do egzaminu. Fajna atmosfera podczas jazd. Zdane za 1 razem. Polecam👍👍👍👍❤️❤️❤️❤️
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Minusy
Brak
Martyna Budzyń
15 stycznia 2026 16:24
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Instruktorzy wszystko dokładnie tłumaczą i jest bardzo miła atmosfera bardzo polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdówCiekawe wykładyDobra organizacjaAtrakcyjna cenaDobra atmosferaPunktualnośćBrak ukrytych kosztówInstruktor z powołaniaElastycznośćProfesjonalizm
Wybrana została kategoria prawa jazdy. System ustalił tę kategorię, jako domyślą dla twojego konta. Pytania w teście, kursie oraz statystykach będą automatycznie wyświetlane dla kategorii .
Pamiętaj, że wykupując pakiet posiadasz dostęp do wszystkich kategorii i możesz je zamieniać kiedy chcesz.
Życzymy powodzenia w nauce i na egzaminie. Zespół prawo-jazdy-360.pl