1

OSK"AUTOCROSS"

Ocena 4,961/5
1707 Zaufanych opinii
1. Opis szkoły 2. Oferta 3. Opinie
1.

Opis szkoły

Kontakt

Social

Opis szkoły

kurs prawa jazdy rzeszów - profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców. nauka jazdy rzeszów - szkoła jazdy.prawo jazdy rzeszów ul. zawiszy 8.
nauka jazdy autocross - prawo jazdy rzeszów

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

Lokalizacje

OSK"AUTOCROSS" Zawiszy Czarnego 8, Rzeszów 35-082

Zdawalność egzaminu państwowego

Za 1 razem 882 (96%)
Za 2 razem 27 (4%)
Za 3 razem 3 (0%)
Za 4 razem 2 (0%)
Za 5 razem 1 (0%)

Instruktorzy

2.

Oferta

Wybierz kategorie
Wszystkie A B A2 A1
3599 zł
Kategoria A Prawo jazdy kat. "A"

Dodatkowo płatne
  • Badania lekarskie100 zł
  • Dodatkowa godzina jazdy190 zł
3499 zł
Kategoria B Prawo jazdy kategorii "B"

3350 zł
Kategoria A2 Prawo jazdy kategorii "A2"

2999 zł
Kategoria A1 Prawo jazdy kategorii "A1"

3.

Zaufane opinie

(1707)
Plusy szkoły według opinii:
Dobry stan pojazdów +1466 (9%) Ciekawe wykłady +945 (6%) Dobra organizacja +1558 (10%) Atrakcyjna cena +1156 (7%) Dobra atmosfera +2049 (13%) Punktualność +1755 (11%) Brak ukrytych kosztów +1481 (9%) Instruktor z powołania +2034 (13%) Elastyczność +1536 (10%) Profesjonalizm +1795 (11%)
Minusy szkoły według opinii:
Brak Minusy są wyświetlane przy ich ponad 5% udziale we wszystkich opiniach.
Dodaj nową ocenę Szkoły Dodaj teraz swoją opinię o tej szkole jazdy
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam szkołę jazdy, przyjazna atmosfera
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobra organizacja Dobra atmosfera Punktualność Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo przyjemne miejsce z miłymi pracownikami. Nauka na wysokim poziomie, a jazdy z Panią Basią to sama przyjemność. Serdecznie polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobra atmosfera Brak ukrytych kosztów Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam p.Basię Bożymowską
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam p.Basię Bożymowską bardzo spokojna Instruktorka
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam p.Basię super uczy
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo polecam Panią Basię B. Miła, zabawna, bardzo profesjonalna instruktorka. Polecam każdemu, kto chce spokojnie przygotować się do egzaminu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Bardzo spokojna I miła p.Basia Bardzo polecam tą Instruktorka.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam p.Basię Bożymowską bardzo spokojna Instruktorka
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam p.Basię Bożymowską bardzo dobra Instruktorka
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam p.Basię
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam moją Instruktor P.Basię jestem zadowolony bardzo punktualna,miła i uprzejma,bardzo dobrze tłumaczy
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam p.Basię super Instruktorka
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam Autocross w szczególności p.Basię Bożymowską super Instruktorka, która potrafi dotrzeć do każdego kursanta,jest bardzo spokojna I cierpliwie tłumaczy wszystko !!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Jak Autocross to tylko p.Basia serdecznie polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam serdecznie Panią Basię
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam bardzo p.KRZYSZTOFA Ł
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam p.Basie nauczy każdego jeździć bardzo mila o spokojna Instruktorka
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Pani Basia najlepsza polecam egzamin zdany za pierwszym razem
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam p.Basię super Instruktorka bardzo spokojna super tlumaczy
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
brak zdjęcia profiloweg
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez opinia zweryfikowana przez prawo-jazdy-360.pl
Polecam p.Basię bardzo fajna Instruktorka bardzo spokojna super tłumaczy
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Plusy
Dobry stan pojazdów Ciekawe wykłady Dobra organizacja Atrakcyjna cena Dobra atmosfera Punktualność Brak ukrytych kosztów Instruktor z powołania Elastyczność Profesjonalizm
Minusy
Brak
tło aplikacji mobilnej testy na prawo jazdy na komputer i telefon z prawo-jazdy-360 tło aplikacji mobilnej

Oficjalne testy na prawo jazdy

Rozwiąż autentyczne pytania egzaminacyjne zatwierdzone przez Ministerstwo Infrastruktury. Tryb nauki i egzaminu.