Jeśli szukasz Szkoły, która pomoże Ci spełnić twoje marzenie o posiadaniu prawa jazdy to właściwie trafiłeś. Instruktorzy, którzy w niej pracują posiadają ogromną wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę. W szczególności Pan Tomek, który potrafi z ogromną cierpliwością wytłumaczyć wszystko i na pewno nie pozostawi Cię z wątpliwościami, każda jazda z nim jest bezstresowa i z poczuciem humoru, również Pan Dawid jest bardzo cierpliwy, uśmiechnięty i potrafi wytłumaczyć, każdy błąd. Oboje są w pełni zaangażowani w wykonywaną pracę i wszystko, co robią to robią z pasją. To są instruktorzy z powołania. ;-) Z całego serca polecam tą Szkołę Jazdy są najlepsi i to nie podlega żadnej wątpliwości!! :-)
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Julia Barnaś
13 listopada 2024 22:00
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Miałam okazję wykupić dodatkowe godziny u Pana Dawida Twardowskiego i serdecznie polecam. Wcześniejszy instruktor z innej szkółki nie przygidowal mnie na tyle ile powinien. Pan Dawid i jego ekipa zrobili to szybko i profesjonalne. Ma super podejście do kursantów, mega dużo empatii i wyrozumiałości. Ciężko znaleść drugiego takiego instruktora. Miałam również okazję jeździć z Panem Tomkiem, wprowadza wiele uśmiechu, i ciepła na jazdach, z nim nigdy nie ma nudy!!!
Nawet kiedy ma się już to prawo jazdy chciało by się chodź na godzinkę wsiąść i pojeździć jescze w elce z takimi ludźmi.
Polecam z całego serduszka !!!
Jestem bardzo zadowolona z jazd z panem Łukaszem Jachymem!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Marek Kowalski
28 kwietnia 2020 10:23
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Szkółka 10/10. Polecam wszystkim gorąco! Bardzo dobre podejście do kursanta, przekazywanie wiedzy na wysokim poziomie i świetna obsługa!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Elżbieta Niepołomska
21 kwietnia 2020 10:36
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Kurs prawa jazdy spędzał mi sen z powiek od ponad 12 lat- 4 podejścia, każde kończyło się porażką. We wrześniu 2019 roku koleżanka poleciła mi OSK Jurex. Nie było mi łatwo, po tylu latach blokada psychiczna sprawiała, że nie widziałam nadziei. Dzięki Nim uwierzyłam w siebie jako w kierowcę, nabrałam pewności siebie, oni nauczyli mnie szybkości w podejmowaniu decyzji i dzięki niemu zdałam prawo jazdy za 2 razem. Dziękuję :)
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Magda Nowak
27 marca 2020 07:44
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Byłem w kilku OSK jazdy w okolicy i szczerze mówiąc dopiero tutaj poczułem iż mogę naprawdę nauczyć się jazdy samochodem, instruktorzy są bardzo cierpliwi i nie denerwują się tym jak coś nie wychodzi, tylko ciągle cierpliwie tłumaczą co robić by nie popełniać tych samych błędów.
Polecam z całego serca, super podejście do nauki, jazdy to sama przyjemność
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
abek....czuk
17 lutego 2018 12:17
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Ok
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
koczw...aneta
9 lutego 2018 16:05
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Jedyna kobieta w ośrodku i najlepsza w całym mieście. Miałam okazje brać sobie jazdy dodatkowe przed egzaminem w szkole JUREX i jestem bardzo zadowolona !!!
Polecam Panią Renatę z całego serca zarówno jeśli chodzi o naukę teorii jak i Praktyki.
Teorie Udało mi się zdać na 100% za pierwszym razem :) Praktyczny za drugim (za pierwszym razem przez zwykłą złośliwość kierowcy jadącego pasem obok) , który nagle wyhamował przed przejściem dla pieszych bez świateł „wbijając” mnie na wyprzedzanie przez przejście pomimo tego że nie zwiększyłem prędkości przed przejściem ale pojazd obok ją gwałtownie zmniejszył.
Ale mimo wszystko cieszę się że się w końcu udało pomimo tego że napewno nie byłem też łatwym uczniem bo całe życie jeździłem na rowerze po ulicy „na czuja” i bardzo trudno było mi przełamać stary nawyk jazdy.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
Hubishoon
16 czerwca 2026 20:54
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
To zacznę od tego, że zajęcia online bardzo dobrze przygotowane. Świetne rozwiązanie z duża ilością testów. Natomiast praktyka, czyli jazdy z panią Renatą to sztos. Przyjemnie, merytorycznie, a czasem nawet wesoło. Finał- zdanie egzaminu z prawa jazdy bez większych problemów. Gorąco polecam!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
bremixu
20 kwietnia 2026 21:00
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Pani bardzo miła, wykłady byly bardzo dobre i rzeczowe, pytania tez mozna bylo zadawać. jazdy tez bardzo dobre, pani bardzo wyrozumiala, podpowiada i uczy stopniowo zeby nie bylo duzo rzeczy naraz,, mozna na spokojnie pogadać, pożartować. Do teorii jak i praktyki przygotowanie bardzo dobre.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 4 podejściu
Konrad Ochalik
20 marca 2026 13:16
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Pani Renata jest najlepszaa! Bardzo polecam😎😎
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Natalia
10 marca 2026 22:46
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam jazdy z panią Renatą Żabą. Ma świetne podejście do kursantów – jest spokojna, cierpliwa i wszystko jasno tłumaczy. Na jazdach panuje przyjazna atmosfera, dzięki czemu łatwiej się uczyć i mniej się stresować za kierownicą. Daje dużo cennych wskazówek, które pomagają dobrze przygotować się do egzaminu i późniejszej jazdy.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
Adam
28 lutego 2026 11:01
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Zajęcia teoretyczne były prowadzone w przystępny i ciekawy sposób, dzięki czemu nauka była przyjemna i łatwa do zrozumienia. Jazdy odbywały się w spokojnej, bezstresowej atmosferze, co bardzo pomagało w nauce. Pani Renata to świetna instruktorka cierpliwa, zaangażowana i zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. Dzięki niej nauczyłem się nie tylko zdać egzamin, ale przede wszystkim jeździć pewnie i bezpiecznie. Po zdaniu prawa jazdy czuję się komfortowo za kierownicą. Pełen profesjonalizm i super podejście do kursanta, serdecznie polecam!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
Maciej
25 lutego 2026 15:46
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Pani Renata jest naprawdę bardzo dobrą instruktorką. Przygotowanie na egzamin praktyczny jak i teoretyczny bylo idealne. I teoretyczny i praktyczny egzamin dzięki staraniom Pani Renaty zdałem za pierwszym razem. Na kursie zdobywa się wiedze potrzebną nie tylko na egzaminy, ale rowniez wiedzę przydatną w codziennym uzytkowaniu samochodu. Serecznie polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
marcin gortat
20 lutego 2026 09:56
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Serdecznie polecam! Do OSK Helios trafiłam z polecenia i absolutnie się nie zawiodłam - wbrew przeciwnie. Pani Renata to instruktor z powołania. Jest bardzo kompetentna, zaangażowana i tłumaczy każdy manewr krok po kroku. Dodatkowo jazdy przebiegają w miłej atmosferze.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
Anastasiia Sirak
18 lutego 2026 23:04
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam szkołę jazdy Helios, a w szczególności Panią Renatę, która jest świetną instruktorką. Jest cierpliwa, spokojna i potrafi w jasny sposób wytłumaczyć wszystkie zasady oraz manewry. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu jazdy odbywały się w miłej, bezstresowej atmosferze, co bardzo pomogło mi nabrać pewności za kierownicą. Pani Renata naprawdę angażuje się w naukę kursanta i dba o dobre przygotowanie do egzaminu. Z całego serca polecam szkołę Helios oraz Panią Renatę każdemu, kto chce nauczyć się jeździć bezpiecznie i skutecznie.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 5 podejściu
Zuzu Kuna
11 lutego 2026 13:35
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam naukę jazdy w heliosie! Zajęcia przygotowujące do egzaminu teoretycznego były prowadzone w ciekawy sposób i nie w oderwaniu od realiów jazdy na drodze. Jazdy przebiegały w bardzo przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Pani Renata bardzo dobrze tlumaczy różne zagadnienia związane z jazda i ma mnóstwo cierpliwości. Nauczyła mnie nie tylko jeździć autem bezpiecznie ale takze ufać sobie, dzięki czemu nie bałam się prowadzić samochodu nawet tuż po zdaniu prawa jazdy. Czuć że Pani Renata kocha to co robi i robi to bardzo dobrze. Polecam!!
Uczysz się teorii wtedy, kiedy masz na to czas. Szkolenie online daje Ci pełną swobodę — bez sztywnych godzin wykładów, dojazdów i presji. Wracasz do materiału tyle razy, ile potrzebujesz, i uczysz się we własnym tempie.
Wybrana została kategoria prawa jazdy. System ustalił tę kategorię, jako domyślą dla twojego konta. Pytania w teście, kursie oraz statystykach będą automatycznie wyświetlane dla kategorii .
Pamiętaj, że wykupując pakiet posiadasz dostęp do wszystkich kategorii i możesz je zamieniać kiedy chcesz.
Życzymy powodzenia w nauce i na egzaminie. Zespół prawo-jazdy-360.pl