Miła i profesjonalna obsługa. Dobrze i przystępnie prowadzony kurs na prawo jazdy. Jazdy z cierpliwym i zaangażowanym instruktorem. Egzamin zdany bez problemu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Maciek Kolkowski
29 sierpnia 2025 12:09
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam. Profesjonalnie ucza jeździć. Instruktorzy na poziomie z odpowiednim podejściem do kursantów. Spokojnie i bezstresowo ucza jeździć na placu i po mieście. Przystępnie prowadzone wykłady. Egzamin zdany za pierwszym razem.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Marzena Kawulska
20 grudnia 2021 16:47
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo dobrze uczą jeździć. Do kursy przystąpiłam bez żadnego doświadczenia w jeździe samochodem. Instruktor spokojnie i cierpliwie uczył mnie poruszać się samochodem. Wytrwale ćwiczyliśmy manewry. Każde skrzyżowanie solidnie przejechane. Nabrałam wprawy i pewności za kółkiem. Polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Sebastian Mikowski
8 września 2021 10:38
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo dobrze przeprowadzony kurs. Wykłady przystępnie przedstawione. NA jazdach instruktor uważnie obserwował moją jazdę, udzielał cennych rad. Miłą i pomocna obsługa w biurze. Polecam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Julita Stynkowska
20 lipca 2021 10:24
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo dobrze przygotowują do jazdy samochodem. Uczą jeździć od podstaw. Podczas kursu spokojna i bezstresowa atmosfera. Instruktor kulturalny i cierpliwy. Wytrwale szkoli na palcu i na miesicie. Wszystko dokładnie i przystępnie omówione. Polecam.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Agnieszka Wilińska
21 maja 2021 10:32
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo fajna szkoła. Mają dobrze przygotowane samochody, czyste i sprawne. Atmosfera na kursie miła i spokojna. Bezstresowo szkoła. Instruktor z powołania. Spokojnie i przystępnie tłumaczy wszystkie zagadnienia. Po prostu dobrze i skutecznie uczą jeździć samochodem.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Krzysiek Jackowik
17 marca 2021 10:47
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Świetna szkoła. Instruktorzy na poziomie, cierpliwie i przystępnie przestawili całą teorię. Na jazdach miła atmosfera. Spokojnie wytłumaczony każdy manewr. Ćwiczyliśmy aż nie nauczę się go wykonać perfekcyjnie. Na mieście przejeżdżone dokładnie każde większe skrzyżowanie. Co dało pozytywny efekt . Polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Zbyszek Markoński
23 lutego 2021 08:56
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Sprawnie i rzetelnie przeprowadzony kurs. Zajęcia teoretyczne bez przynudzania. Konkretnie przedstawione zagadnienia, instruktor spokojnie odpowiadał na pytania. Na jazdach spokojna atmosfera cierpliwie przeprowadzone ćwiczenia na placu manewrowym. Jazdy po mieście spokojnie i tak prowadzone bym zapoznał się z każdą sytuacją na drodze. W efekcie egzamin zdany bezbłędnie. Polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Jacek Wiszko
23 grudnia 2020 18:05
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam Bardzo fajna szkoła z dobrymi instruktorami i dobrymi samochodami. Nauka w super atmosferze bez stresu. Instruktor cierpliwie instruował jak wykonać manewry i jak poruszać się po mieście.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Mateusz Poszyński
19 listopada 2020 09:57
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo dobra szkołą z profesjonalnymi instruktorami. Przystępnie prowadzili zajęcia teoretyczne. Na mieście tez bardzo dobrze szkolą. Dobra atmosfera cierpliwy instruktor pierwszorzędnie wyłapuje błędy i tłumaczy jak należy postąpić. Egzamin zdany bez problemu
Polecam tę szkołę, pełen profesjonalizm. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem.
Kurs, Kat.:D
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Bartek Mokrzycki
7 marca 2018 18:55
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Miła atmosfera podejście osobno do każdego klienta.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
pk...90
6 lutego 2018 14:18
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 2 podejściu
asia...iega
2 lutego 2018 21:18
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Pan z którym jeździłam jest profesjonalista w tym co robi bardzo cierpliwy i umie wszystko wytłumaczyć po prostu człowiek stworzony do tej pracy. Idąc na kurs nie sądziłam ze tak szybko się nauczę jeździć ,polecam wszystkim w 100. procentach ta szkole.
Uczysz się teorii wtedy, kiedy masz na to czas. Szkolenie online daje Ci pełną swobodę — bez sztywnych godzin wykładów, dojazdów i presji. Wracasz do materiału tyle razy, ile potrzebujesz, i uczysz się we własnym tempie.
Wybrana została kategoria prawa jazdy. System ustalił tę kategorię, jako domyślą dla twojego konta. Pytania w teście, kursie oraz statystykach będą automatycznie wyświetlane dla kategorii .
Pamiętaj, że wykupując pakiet posiadasz dostęp do wszystkich kategorii i możesz je zamieniać kiedy chcesz.
Życzymy powodzenia w nauce i na egzaminie. Zespół prawo-jazdy-360.pl