Gorąco polecam.Po 10 latach wróciłam na kurs. jazdy byly dla mnie na początku wielkim wyzwaniem moja panika i stres.Z czasem mój lęk przełamałam dzięki p.Romanowi .Były dni lepsze i gorsze. .Dziękuję panu za cierpliwość🙈.Egzamin zdany za pierwszym razem.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Paulina Białkowska
11 listopada 2022 22:38
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Jestem osobą, która od zawsze mówiła, że nie nadaje się na kierowcę. Uważałam, że nigdy nie uda mi się zdobyć prawa jazdy. Sytuacja życiowa zmusiła mnie jednak żebym zmieniła w tej kwestii decyzję. Na całe szczęście trafiłam do szkoły jazdy Prafko. Spotkałam tu niesamowicie dobrego instruktora, który nie tylko okazał się bardzo dobrym nauczycielem, ale także psychologiem, który okazał mi wsparcie w chwilach zwątpienia. Dziękuję Przemek, że udowodniłeś mi samej, że potrafię:), że ograniczenia są tylko w mojej głowie i sama je sobie stworzyłam. Jeżeli boisz się lub myślisz, że się nie nadajesz do prowadzenia samochodu, to polecam szkołę jazdy Prafko - konkretna teoria i świetni instruktorzy pozwolą Ci przełamać swój strach i sprawić, że jazda samochodem staje się możliwe, a co najważniejsze przyjemna:). Serdecznie polecam!!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
Dariusz Białkowski
1 listopada 2022 08:34
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Można wiele pisać... fakt jest jeden: zdałem egzamin za pierwszym podejciem!!!! szkołę PRAFKO polecam z pełną świadomością profesjonalizmu, cierpliwości do adepta!!! a to bardzo ważne, prostu BEZCENNE, opanowany głos Pana Romana nawet w trudnych sytuacjach pozwala na analizę i nie zniechęca przyszłego kierowcę, uczą radzenia sobie w trudnych sytuacjach . ZDECYDOWANIE POLECAM
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Kuba Rebelski
26 sierpnia 2021 20:08
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza szkoła jazdy w Bydgoszczy. Wyklady u Pana Tomka wyglądają tak jak powinny czyli krotko, zwięźle i na temat, przy okazji z humorem. Jazdy także z Panem Tomkiem wspominam bardzo dobrze, zostałem wyszkolony najlepiej jak sie dało przez co egzamin w WORDzie to była bułka z masłem. Indywidualne i co najwazniejsze profesjonalne podejscie do kursanta. Gorąco polecam !
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Maksymilian Błędowski
22 kwietnia 2021 19:09
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Teoria i praktyka, kategoria B, zdana za pierwszym razem bez żadnych problemów. To mówi samo za siebie. Jazdy z Panem Romanem i Przemysławem to istna przyjemności. Indywidualne podejście do kursanta, pełen profesjonalizm, bardzo przyjazna atmosfera i przede wszystkim nauka bez stresu. Godziny jazd dopasowane do klienta. Duży plac manewrowy. Teoria z Panem Tomkiem również bardzo dobrze wytłumaczona, bez stresu i z humorem :) Cały kurs odbył się szybko i sprawnie bez jakiegokolwiek problemów. Na pewno wrócę zrobić tam inne kategorie. Zdecydowanie polecam!!!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Kamil Kończal
17 maja 2020 17:48
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo dobra szkoła, godna polecenia, super instruktorzy. Egzamin CE zdany za pierwszym razem
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Krzysztof Westfal
10 lutego 2020 16:44
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo milo i dobrze wspominam kurs. Polecam:-)
Kurs, Kat.:C
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Asia Domańska
28 września 2019 17:30
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepsza szkoła w mieście, teoria u P.Tomka ciekawa i z humorem, jazdy z P. Dominiką sama przyjemność, fachowe podejście a co najważniejsze jak już się idzie do WORDu to okazuje się że wszystko idzie łatwo i sprawnie tak dobrze Prafko szkoli. Polecam wszystkim którzy planują zrobić prawo jazdy.
Wykłady były prowadzone ciekawie, jazdy z panem Adamem to czysta przyjemność!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
Marta Popińska
1 kwietnia 2019 09:36
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo polecam tą szkołe, teoria przerobiona dokładnie i szybko podejście instruktora na najwyższym poziomie ( teoria w tygodniu). Jazdy rewelacyjne Pani Dominika najlepsza serdecznie ją polecam, instruktor ewidentnie z powołania. Egzamin Państwowy zdany za pierwszym razem mogłoby być lepiej ? Nie sadzę.
Dziękuję bardzo panu Robertu za szkolenie. Super podejście, cierpliwość i dobra atmosfera. The best. Polecam!
Jazdy doszkolające, Kat.:B
czes....1-00
7 listopada 2018 21:57
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
macj....czka
14 lutego 2018 13:15
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
:)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
sandr....di657
2 lutego 2018 21:39
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem bezbłędnie. Prześwietna atmosfera. Jazdy miałam za każdym razem z kim innym co pozwoliło mo się przygotować na każdego egzaminatora w WORD'zie
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
szysz....rzena
31 stycznia 2018 14:16
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Szkolenie oraz egzamin wewnętrzny odbyły się bezstresowo. Oprócz przekazywania podstawowej wiedzy i umiejętności, instruktorzy podają również bardzo dużo ciekawych i istotnych informacji dodatkowych na temat tego, na co zwracać szczególną uwagę podczas egzaminu, ale także podczas przyszłej samodzielnej jazdy. Instruktorzy są bardzo wymagający wobec kursantów, jednak podczas szkolenia panuje bardzo miła i przyjemna atmosfera. Polecam tę szkołę wszystkim znajomym, którzy wybierają się na "prawko".
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
a....2
28 stycznia 2018 12:51
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam szkołę jazdy TRANS w Bydgoszczy, pełen profesjonalizm. Szybki czas odbycia kursu. Instruktorzy cierpliwi i z powolania ;)
Chcę wyrazić wdzięczność Szkole Jazdy Jan ♥️jeśli chcesz uzyskać uprawnienia - nie wahaj się z wyborem szkoły i idź do szkoły jazdy Jan. Z przyjemnością zaskoczy Cię miła atmosfera, prawdziwi profesjonaliści w swojej sprawie💪 . Instruktorzy zapewniają indywidualne podejście do każdego kursanta . Bardzo jasne i zrozumiałe wyjaśnienie materiału, udzielanie wielu praktycznych porad podczas nauki jazdy . Stała aktualizacja materiału szkoleniowego z innowacjami w przepisach o ruchu drogowym, które znajdują się w podręcznikach, zadbane samochody. Jako obcokrajowiec udało się dzięki staraniom szkoły zdać teorię i praktykę za pierwszym razem za 28 minut zamiast 40 bez stresu pomimo braku jakiegokolwiek doświadczenia za kierownicą. Szczególne podziękowania pragnę wyrazić mojej instruktorce Łucji Krauze bardzo dobrze się z nią uczyłam, jest bardzo miłą i przyjemną osobą ♥️Dzięki niej udało mi się 💋Polecam serdecznie 💐
Świetne podejście do nauki kursanta przez instruktora (p. Maciej), który uczy przede wszystkim logicznego myślenia podczas poruszania się na jezdni zamiast nauki dróg na pamięć jak inne szkoły jazdy :)
Kurs, Kat.:B1
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
m-mazur...wicz-91
3 stycznia 2019 15:05
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Najlepiej!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
art...7fm
2 października 2018 16:53
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Wraz z siostrą braliśmy udział w kursie w tej szkole jazdy. Ona miała jazdy z Panem Janem, a ja z Panią Łucją. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z całego kursu.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
hali...1952
10 lutego 2018 09:40
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Szkoła świetnie przygotowuje do zdania egzaminu państwowego. Instruktorzy p. Łucja i p. Jan są bardzo cierpliwi i wytrwali w szkoleniu kursantów. Polecam tę szkołę z uwagi na b. wysoki poziom nauczania i profesjonalizm
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Dzięki Panu Arkowi zdałam oba egzaminy za pierwszym razem! Co więcej, miła atmosfera podczas jazd, a także spokój i opanowanie instruktora sprawiały, że szłam na jazdy z przyjemnością. Do tego Pan Arek ma dużą cierpliwość, co może być istotne dla osób, które potrzebują więcej czasu, żeby opanować nowe zagadnienia. Podczas kursu dostałam potrzebne materiały do nauki, co ułatwiło mi przyswojenie nowej wiedzy. Jeszcze raz dziękuję, polecam każdemu i pozdrawiam serdecznie.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
Wiktoria Majchrzak
10 lutego 2020 10:41
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Nie wyobrażam sobie żebym trafiła na lepszą szkołę. Polecam ją wszystkim moim znajomym. Pan Arek profesjonalnie ale bez stresu podchodzi do swoich podopiecznych. Ja z całego serduszka bardzo bardzo polecam i życzę powodzenia choć wiem że jeśli uczysz się u Pana Arka to powodzenia są zbędne bo zdane będzie na 100% szybko i skutecznie.
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
MARCIN
22 października 2019 18:31
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
dobra organizacja, dobra atmosfera, instruktor z powołania, elastyczność, szkolenie jazd na BARDZO WYSOKIM POZIOMIE!!! ZDAŁEM ZA 1,
SZKOŁA GODNA POLECENIA Z CAŁEGO SERCA
Pierwszy instruktor Pan P. masakra ale za to p.Mikołaj to o instruktor z powołania każdemu to polecam
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 3 podejściu
melle...lania
29 grudnia 2019 23:37
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam Mistrzów wszystkim, dzięki pomocy Pana Marcina nauka jazdy, która na początku byłą źródłem mojego lęku stała się przyjemnością. Pozdrawiam całą ekipę, egzamin zdany za pierwszym razem :)
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
julia...nicka
11 września 2019 15:45
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Zajęcia teoretyczne bardzo ciekawe, instruktor, z którym ja miałam jazdy był bardzo cierpliwy i przyjazny. Polecam tę szkołę z czystym sumieniem
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
90da....0227
13 czerwca 2019 14:54
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Krótko, zwięźle i na temat. 6 godzin doszkalających po 8 latach przerwy od kursu wystarczyło żeby zdać. Pozdrawiam Ekipę instruktorów
Jazdy doszkolające, Kat.:B
Julia
5 lutego 2019 10:57
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
super!
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
pat....502
27 lutego 2018 12:18
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Super podejście miła atmosfera szybka nauka !
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: nie zdawany jeszcze
l....s
10 lutego 2018 08:06
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
było dobrze
Jazdy doszkolające, Kat.:B
mon...961
6 lutego 2018 18:31
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bezstresowa nauka. Pełny profesjonalizm i poświęcenie. Polecam!
Polecam. Po kursie czułem się dobrze przygotowany do egzaminu i do uczestniczenia w ruchu drogowym. Instruktorem był Pan Piotr, któremu dziękuję za cierpliwość, za miłą atmosferę w aucie i wysiłek włożony w przygotowanie mnie. Bardzo sympatycznym instruktorem jest również Pan Dariusz który poświęcił upalne niedzielne popołudnie abyśmy mogli odbyć ostatnią lekcje w ramach kursu przed egzaminem za co jestem bardzo mu wdzięczny.
Profesjonalne podejście, kompetentni instruktorzy, miła i przyjazna atmosfera, pan Piotr najlepszym instruktorem z anielską cierpliwością, polecam i dziękuję, zdałam za pierwszym razem
Kurs, Kat.:B
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
san....690
1 lutego 2018 14:14
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Polecam tę szkołę jazdy z czystym sumieniem! :) Profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego zarówno teoretycznego, jak i praktycznego. Zajęcia teoretyczne przebiegały w bardzo miłej atmosferze i przede wszystkim informacje przekazywane były w sposób zrozumiały. Wszystko tłumaczone bardzo dokładnie, bez pośpiechu; proste i praktyczne wskazówki. Instruktor indywidualnie podchodził do kursanta, wykazywał dużą cierpliwość i zaangażowanie.
Szkołę tworzą ludzie którzy mają benzynę w żyłach. Najlepsza szkoła w Bydgoszczy jeśli chodzi o dwa kółka.
Zdany egzamin za pierwszym podejściem , w tym teoria 74/74pkt.
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
arturd...iewicz
5 lutego 2018 18:28
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście. Szkoła nastawiona na efektywność. Gorąco polecam. Egzamin zdany za 1 podejściem.
Uczyłam się tylko z Waszej strony . Bardzo pomocne są wyjaśnienia, zakładka „zapamiętaj pytanie” , „pokaż pytania błędne”, i na koniec „pokaż te na które jeszcze nie odpowiadałam” . Na egzaminie nie zaskoczyło mnie żadne nowe pytanie którego by nie było tutaj.
Profesjonalne podejście do każdego kandydata. Cała rodzinka u nich była na przestrzeni lat (dwa pokolenia) i kolejnych członków rodziny też do nich wyślemy. Sympatyczni i merytoryczni instruktorzy. Polecam. Zrobiłem u nich dwie kategorie (kilkanaście lat temu B a ostatnio A).
Kurs, Kat.:A
Egzamin z teorii zdany w: 1 podejściu
jus...._dz
30 stycznia 2018 16:19
Ocena:
Opinia zweryfikowana przez
Szkołę mogę ocenić na 5+ i szczerze polecić innym! :)
Pozytywy to między innymi: odpowiednie podejście do kursanta, otwartość pracowników oraz bardzo rzetelny sposób przekazywania wiedzy - zarówno tej teoretycznej, jak i praktycznej.
Jazdy „L-ką” pozostają przyjemnym wspomnieniem, co zawdzięczam świetnej kadrze instruktorskiej. Nauczą i pogadają!
Uczysz się teorii wtedy, kiedy masz na to czas. Szkolenie online daje Ci pełną swobodę — bez sztywnych godzin wykładów, dojazdów i presji. Wracasz do materiału tyle razy, ile potrzebujesz, i uczysz się we własnym tempie.
Wybrana została kategoria prawa jazdy. System ustalił tę kategorię, jako domyślą dla twojego konta. Pytania w teście, kursie oraz statystykach będą automatycznie wyświetlane dla kategorii .
Pamiętaj, że wykupując pakiet posiadasz dostęp do wszystkich kategorii i możesz je zamieniać kiedy chcesz.
Życzymy powodzenia w nauce i na egzaminie. Zespół prawo-jazdy-360.pl