Ładowanie...
Wykonano dzisiaj 30310 testów, z czego 64% pozytywnie i 36% negatywnie, aktualnie testy wykonuje 2264 osób

Pełna baza pytań - Oficjalne testy na prawo jazdy kategorii B oraz A, C, D, T, AM, A1, A2, B1, C1, D1 - Wszystkie pytania egzaminacyjne 2024 z WORD

Wątek: Problem ze zdaniem egzaminu teoretycznego

15 lutego 2023 14:29
(Gość)
Użytkownik

Rejestracja: 13 października 2022 18:04
Posty: 1
 

Witam, pisze tutaj z zapytaniem, bo jest to moja ostatnia deska ratunku i jestem zdesperowany jestem osobą w wieku lat:30 nigdy nie miałem prawa jazdy od 2 lat próbuje je zrobić mam już przejechane 30h na prawko wyłożyłem już około 2500 zł w raz ze wszystkimi materiałami do nauki chcę uzyskać prawko, aby móc wyjechać za pracą za granicę uczę się codzinnie po 2 godziny od 2 lat i udało mi się 1 raz uzyskać 68 PKT, i to u siebie na komputerze mam za sobą tysiące testów z negatywnym wynikiem wiem, że aby mieć szanse muszę być w stanie odpowiedzieć na conajmiej 68 PKT, i to praktycznie za każdym razem, a nie raz na tysiąc mam do was pytanie może ktoś miał podobną przygodę nie jestem osobą inteligentną zawsze wolałem używać siły, niż rozumu, ale przecież po drogach jeźdź wiele osobu w wieku grubo po 60ce, a ja jako rowerzysta widze jak młodzi czy starzy ludzie codzinnie łamią przepisy ruchu drogowego zmuszając mnie rowerzystę do rozmyślania, w jaki spsób udało im się uzyskać prawo jazdy, skoro nie znają podstawowych zasad ruchu drogowego, gdzie ja znam je na pamięć mam do was pytanie, czy jest sens dalej się uczyć, czy odpusić sobie i podarować te pieniądze, które wyłożyłem, a może znajdzie się ktoś, kto prywanie nawet za opłatą powie mi jak nauczyć się na test teoretyczny może jest coś, czego nie wiem może istnieje inny sposób niż sama nauka dzięki z góry.

 
Odpowiedz z cytatem
24 maja 2023 01:13
(Gość)
Użytkownik

Rejestracja: 1 kwietnia 2021 17:41
Posty: 1
 
 
CytatZamieszczone przez (Gość)

Witam, pisze tutaj z zapytaniem, bo jest to moja ostatnia deska ratunku i jestem zdesperowany jestem osobą w wieku lat:30 nigdy nie miałem prawa jazdy od 2 lat próbuje je zrobić mam już przejechane 30h na prawko wyłożyłem już około 2500 zł w raz ze wszystkimi materiałami do nauki chcę uzyskać prawko, aby móc wyjechać za pracą za granicę uczę się codzinnie po 2 godziny od 2 lat i udało mi się 1 raz uzyskać 68 PKT, i to u siebie na komputerze mam za sobą tysiące testów z negatywnym wynikiem wiem, że aby mieć szanse muszę być w stanie odpowiedzieć na conajmiej 68 PKT, i to praktycznie za każdym razem, a nie raz na tysiąc mam do was pytanie może ktoś miał podobną przygodę nie jestem osobą inteligentną zawsze wolałem używać siły, niż rozumu, ale przecież po drogach jeźdź wiele osobu w wieku grubo po 60ce, a ja jako rowerzysta widze jak młodzi czy starzy ludzie codzinnie łamią przepisy ruchu drogowego zmuszając mnie rowerzystę do rozmyślania, w jaki spsób udało im się uzyskać prawo jazdy, skoro nie znają podstawowych zasad ruchu drogowego, gdzie ja znam je na pamięć mam do was pytanie, czy jest sens dalej się uczyć, czy odpusić sobie i podarować te pieniądze, które wyłożyłem, a może znajdzie się ktoś, kto prywanie nawet za opłatą powie mi jak nauczyć się na test teoretyczny może jest coś, czego nie wiem może istnieje inny sposób niż sama nauka dzięki z góry.

Witam odezwij się na maila magicald666@wp.pl pomogę ze stresem ;)

 
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedź
Partnerzy osk
Ośrodek szkolenia kierowców ATC
Ośrodek szkolenia kierowców gps-naukajazdy
Ośrodek szkolenia kierowców ABC
Ośrodek szkolenia kierowców L-Express
Ośrodek szkolenia kierowców przewoźny
Ośrodek szkolenia kierowców ekstern
Ośrodek szkolenia kierowców elenauto
Ośrodek szkolenia kierowców zuburzycki
Ośrodek szkolenia kierowców Auto-Kurs
Ośrodek szkolenia kierowców terlikowski
Ośrodek szkolenia kierowców krupinscy
Ośrodek szkolenia kierowców oficer-dabek
Ośrodek szkolenia kierowców olecko
Ośrodek szkolenia kierowców resort
Ośrodek szkolenia kierowców mikolajczyk
Ośrodek szkolenia kierowców auto szkola lubin

Logo białe prawo-jazdy-360.pl

Kontakt

ikona samolot Dane adresowe Polska
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
ikona telefon Zadzwoń do nas Dział obsługi klienta
Telefon: 790-747-360

Dział obsługi klienta biznesowego
Telefon: 791-747-360

Dział obsługi pozycjonowania
Telefon: 795-747-360

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00
ikona email Napisz do nas E-mail kontakt@prawo-jazdy-360.pl
Poniedziałek - Niedziela 9:00 - 24:00
Potwierdzenie przelewu/przekazu pocztowego (max 3 MB)
Administratorem Twoich danych osobowych jest New Generation M. Romanowski sp. j. (ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zadane pytanie, na zasadach określonych w regulaminie prawo-jazdy-360.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania