Ładowanie...
Wykonano dzisiaj 9235 testów, z czego 65% pozytywnie i 35% negatywnie, aktualnie testy wykonuje 1964 osób

Pełna baza pytań - Oficjalne testy na prawo jazdy kategorii B oraz A, C, D, T, AM, A1, A2, B1, C1, D1 - Wszystkie pytania egzaminacyjne 2024 z WORD

Wątek: Problem z wykładami

22 czerwca 2022 16:48
(Gość)
Użytkownik

Rejestracja: 13 czerwca 2022 14:31
Posty: 1
 

Próbowałem przejść przez wasze wykłady, wszystko działało świetnie do drugiego działu, gdzie wykłady zaczęły wszystkie w ułamku sekundy się odtwarzać. Teraz ten problem pojawia się za każdym razem gdy próbuję z nich skorzystać i sama strona pokazuje mi że przebyłem już połowę wykładów co jest po prostu nieprawdą. Jak to rozwiązać? Czy jest opcja "zresetowania" "przebytych" wykładów?
Dziękuję.

 
Odpowiedz z cytatem
23 czerwca 2022 08:06
(Gość)
Administrator

Rejestracja: 4 kwietnia 2015 12:34
Posty: 26
 

W razie występowania jakichkolwiek problemów prosimy o wiadomość na kontakt@prawo-jazdy-360.pl lub telefonicznie pod numerem 790 747 360

 

 
Odpowiedz z cytatem
23 czerwca 2022 08:06
(Gość)
Administrator

Rejestracja: 4 kwietnia 2015 12:34
Posty: 26
 
 
CytatZamieszczone przez lavionperavion2

Próbowałem przejść przez wasze wykłady, wszystko działało świetnie do drugiego działu, gdzie wykłady zaczęły wszystkie w ułamku sekundy się odtwarzać. Teraz ten problem pojawia się za każdym razem gdy próbuję z nich skorzystać i sama strona pokazuje mi że przebyłem już połowę wykładów co jest po prostu nieprawdą. Jak to rozwiązać? Czy jest opcja "zresetowania" "przebytych" wykładów?
Dziękuję.

W razie występowania jakichkolwiek problemów z aplikacją mobilną prosimy o wiadomość na kontakt@prawo-jazdy-360.pl lub telefonicznie pod numerem 790 747 360

 
Odpowiedz z cytatem
16 maja 2023 18:22
(Gość)
Użytkownik

Rejestracja: 8 czerwca 2022 10:35
Posty: 1
 

Mam wykupiony kurs i do pewnego momentu bylo wszystko dobrze,od jakiegos czasu nie moge robic wykladow poniewaz pokazuje mi ze musze wykupic dostep.jedyne co mogę to korzystac z darmowych testow.

 
Odpowiedz z cytatem
17 maja 2023 08:38
(Gość)
Administrator

Rejestracja: 4 kwietnia 2015 12:34
Posty: 26
 
 
CytatZamieszczone przez misiaa.05

Mam wykupiony kurs i do pewnego momentu bylo wszystko dobrze,od jakiegos czasu nie moge robic wykladow poniewaz pokazuje mi ze musze wykupic dostep.jedyne co mogę to korzystac z darmowych testow.

 

Dzień dobry,

Proszę się upewnić czy jest Pani zalogowana na adres misiaa.05@wp.pl ponieważ na tym koncie jest wykupiony i aktywowany pakiet. Być może jest Pani zalogowana za pośrednictwem Facebooka bądź AppleID gdzie pakiet nie jest wykupiony. 

 
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedź
Partnerzy osk
Ośrodek szkolenia kierowców ATC
Ośrodek szkolenia kierowców gps-naukajazdy
Ośrodek szkolenia kierowców ABC
Ośrodek szkolenia kierowców L-Express
Ośrodek szkolenia kierowców przewoźny
Ośrodek szkolenia kierowców ekstern
Ośrodek szkolenia kierowców elenauto
Ośrodek szkolenia kierowców zuburzycki
Ośrodek szkolenia kierowców Auto-Kurs
Ośrodek szkolenia kierowców terlikowski
Ośrodek szkolenia kierowców krupinscy
Ośrodek szkolenia kierowców oficer-dabek
Ośrodek szkolenia kierowców olecko
Ośrodek szkolenia kierowców resort
Ośrodek szkolenia kierowców mikolajczyk
Ośrodek szkolenia kierowców auto szkola lubin

Logo białe prawo-jazdy-360.pl

Kontakt

ikona samolot Dane adresowe Polska
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
ikona telefon Zadzwoń do nas Dział obsługi klienta
Telefon: 790-747-360

Dział obsługi klienta biznesowego
Telefon: 791-747-360

Dział obsługi pozycjonowania
Telefon: 795-747-360

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00
ikona email Napisz do nas E-mail kontakt@prawo-jazdy-360.pl
Poniedziałek - Niedziela 9:00 - 24:00
Potwierdzenie przelewu/przekazu pocztowego (max 3 MB)
Administratorem Twoich danych osobowych jest New Generation M. Romanowski sp. j. (ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki odpowiedzi na zadane pytanie, na zasadach określonych w regulaminie prawo-jazdy-360.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania