Loading…
osób
Jest to wersja demonstracyjna Podręcznika Kursanta na prawo jazdy 2017 z ograniczoną ilością rozdziałów. Jeżeli chcesz mieć nieograniczony dostęp do Testów, Kursu, Podręcznika kursanta, aplikacji Mobilnych oraz wszystkich pytań Zaloguj się a następnie Kup Pakiet! Jeżeli masz już opłacony dostęp - Zaloguj się

Podręcznik Kursanta na Prawo Jazdy 2017

Postęp nauki: 0%
0% ukończone
Podręcznik kursanta - kurs na prawo jazdy

Wprowadzenie

Podręcznik Kursanta to nowoczesna metoda szkolenia kursantów na prawo jazdy. Dzięki takiej formie kursu każdy może pogodzić swoje codzienne obowiązki z nauką. Jest to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze każdy kursant będzie mógł uczyć się we własnym tempie i o dowolnej porze. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu w swoim komputerze.

W ten sposób uczestnik nie musi się dostosowywać do z góry ustalonego harmonogramu wykładów, a kurs może być realizowany w dowolnym miejscu – czy to w zaciszu domowym, czy też w czasie podróży.

Podręcznik Kursanta składa się z 12 działów. Nauka jest prowadzona w taki sposób, aby po każdym ukończonym dziale pojawiło się 10 pytań kontrolnych, na które należy udzielić prawidłowej odpowiedzi. W taki sposób weryfikujesz swoją wiedzę po każdym dziale tematycznym. Kurs zawiera bardzo przydatne informacje, jest przejrzysty i logiczny. Każdy kursant może wrócić do przejrzanych już materiałów, aby je powtórzyć.

Rozpocznij naukę